Treść opublikowana przez Someonik
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
kwestia dogadania się. zapytam. pare kolegów malowało w spray-u pod kolor lakieru i mówią ze to dobre
-
[ALL B8] Audi A4 Avant White...:D
będzie. sprzedawał
-
Coś piszczy po wymianie tarcz i klocków
może stanął ale koła się dalej kręciły:facepalm:
-
[ALL B8] Audi A4 Avant White...:D
takie autka to już powinni robić tylko w automacie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mam znajomego który maluje takie pierdoły
-
Ktory felunek robi robote?
no i sam widzisz podoba nam się 1,2,3,4 nasze zdanie już znasz. sam musisz wybrać
-
kto powinien usunąć usterkę instalacji elektrycznej?
"szukaj igły w stogu siana "
-
[B5 AFN] Czerwony Avant aka rudy ninja
i polerkę se walnij
-
Ktory felunek robi robote?
Jedyneczka jest mega
-
Pisk podczas hamowania
na tarcze już zaglądałem wszystko wygląda normalnie. tarcze w super stanie. i jak zmieniałem opony na zimę to zajrzałem na klocki to widziałem ze się równo ścierają
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a niema go już tam byłeś ?
-
Pisk podczas hamowania
Gdy hamuję to piszczy a jak mocniej przycisnę to nie piszczy. Co to może być.? Dodam że klocki mam nowe dobrej firmy. A auto stało 2 miesiące w garażu.
-
odszkodowanie
też to idzie z OC sprawcy. ale musisz mieć jakieś dokumenty na ten towar - fakturę, paragon. ale jak się uda to nie licz na kokosy bo to złodzieje. Mi kiedyś gość walnął w tył a a bagażniku miałem narzędzia budowlane. Zniszczeniu uległy walizka na narzędzia, miernik elektryczny i młotowiertarka. Wszystko lepszej firmy. I za to mi zapłacili marne 150 zł po oględzinach sprzętu i papierów na sprzęt.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a niedziela ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to robimy coś z tym spotem na czasie ? dadus a bywasz czasami niedaleko kk byśmy się zgadali. wiem że Głubczyce to 30 min drogi
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
cykają wszystkie czyli jakby działały. dlatego chcę sprawdzić vagiem
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ma z was ktoś kabelek żeby błędy z czytać? szwankuje mi czujnik parkowania
-
Audi do ślubu
a ja miałem do ślubu audika oczywiście Q7 polecam
-
Muzyka w naszych autkach
- Bi-xenon jake numery ?
ale on mi mówi ze ma na nalepce ten numer z T i ze jest 2004 rok. Ale jak mówisz że się nie będą różnić to co zamawiać ?- Bi-xenon jake numery ?
Chciałem wymienić reflektor prawy i mam zagadkę. Na lampie mam numer katalogowy audi 8E0 941 004 P. Znalazłem na allegro ale na lampie jest inne oznaczenie 8E0 941 030 T. Oba to bi-xenon. Czy jest jakaś różnica jak zamówię ten inny i zamontuję? Zdjęcia są przykładowe z neta ja mam rok 2004 i on tez 2004 ja mam taki numer : https://www.google.pl/search?q=8e0941004p&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=dj7ZUvG2D4fe7Aa1noCwDQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1442&bih=654#facrc=_&imgdii=_&imgrc=93_HivhMZImtMM%253A%3BhwCLqmVABaltQM%3Bhttp%253A%252F%252Fcdn03.trixum.de%252Fupload2%252F132800%252F132691%252F2%252F2b831fce2b0a2fc62020dc2b568e4d373.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ebay.de%252Fitm%252FBI-XENON-FRONTSCHEINWERFER-Scheinwerfer-rechts-8E0941004P-AUDI-A4-8E-%252F171056251609%3B800%3B419 a on ma taki : https://www.google.pl/search?q=8E0+941+030T&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Yz3ZUt60JO2u7Aa54oGQAw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1442&bih=654#facrc=_&imgdii=_&imgrc=Phoa1WZD6xOonM%253A%3B5bFbWkVS4woZsM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.ebayimg.com%252F00%252Fs%252FMzMzWDUwMA%25253D%25253D%252Fz%252FQ2gAAOxyRhBS0HKx%252F%252524_20.JPG%3Bhttp%253A%252F%252Fkleinanzeigen.ebay.de%252Fanzeigen%252Fs-anzeige%252Faudi-a4-8e-b6-bi-xenon-scheinwerfer-rechts%252F171750558-223-3884%3B500%3B333- Prośba o pomoc w głosowaniu :)
dałem 10- Kędzierzyn-Koźle i okolice
chłopaki a ja szukam lampy bi xenon strona prawa- Kędzierzyn-Koźle i okolice
ale panowie to jakieś konkret bo tak to możemy pisać do końca roku i nic z tego nie wyjdzie- Kędzierzyn-Koźle i okolice
no to krapkowice bo to połowa drogi. godzina 17? - Bi-xenon jake numery ?