Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Someonik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Someonik

  1. spoko. od poniedzialku juz startuje z praca
  2. co tu taka cisza
  3. gniazdo siadlo bo to takie gowno tam jest w srodku taka blaszka i wyleciala. zrobilem juz na krotko byly 2 przewody takze spoko
  4. Wysiadlo mi gniazdo w laptopie, juz zostalo wymienione na nowe i to nowe tez wysiadlo. bateria trzyma 5 min. Chcialem wpiac sie z zasilaczem na krotko. pacjent asus x53e. Wywalam gniazdo i wlutuje sie z zasilaczem w miejsce gniada. Pytanie czy przewod zasilaca ma tylko + i -?. Bo w gniezdzie to obudowa - bolec w srodku + zdjecie gniazda
  5. 19 będę. kaufland ?
  6. o której jutro ?
  7. Someonik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ma:kox:Jakbym chodził z nią na silke bralbym tylko popcorn:kox: Ta ładniejsza i czysta natura a nie koxy http://37.media.tumblr.com/4faa82fcb1b25b51f21b485e1c35b1cc/tumblr_n3ldtqICrB1t0j8ebo1_500.jpg A Ty co? mokrym laczem chcesz dostać przywiązał bym ją do łóżka i biczował. grrr.....
  8. na zdjęciu jest ruville ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- zapytaj H4mm3R wiem że ma ori
  9. albo w fife sobie pograj
  10. Someonik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ma:kox:Jakbym chodził z nią na silke bralbym tylko popcorn:kox: Ta ładniejsza i czysta natura a nie koxy http://37.media.tumblr.com/4faa82fcb1b25b51f21b485e1c35b1cc/tumblr_n3ldtqICrB1t0j8ebo1_500.jpg
  11. ja na tak. odbierzcie te ręczniki do soboty. bo niedziela rano wyjeżdżam i nie wiem kiedy wrócę
  12. spoko dzięki. olej kupiony
  13. a jak to cenowo u nich wygląda i jaki czas trzeba na to poświęcić a jak z tym szarpaniem ?
  14. a ile taka wymiana oleju u nich ?
  15. ja mam taki Mobil 1 ESP Formula 5W-30 kontynuować czy zmienić na inny ?
  16. a turbo powinno świszczeć podczas dodawania gazu czy nie, po regeneracji turbosprężarki jakoś mnie niepokoi ten świst a nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy przed regeneracją też był
  17. Someonik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Postimage.org - free image hosting / image upload
  18. ja dziś już uziemiony.
  19. spoko to 19 gdzie ?
  20. nikt jeszcze nie odebrał może być dziś jak dla mnie po 18
  21. no to będę musiał tych flaszek wypić ze 20
  22. ale to wygląda tak że na kasecie jest film który trwa np 2 godziny i 2 godziny muszę czekać żeby go zgrać na dysk a jak by to wyglądało jak bym kupił kabel minivd pod usb na laptopie dało by radę
  23. też myślałem że się da i spróbowałem po rozpołowieniu czujnika złapałem się za głowę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.