Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na fis pokazuje mi nebellicht rechts


miki18m

Rekomendowane odpowiedzi

Na fis pokazuje sie mi nebellicht rechts a wszystkie żarówki wydaja sie sprawne w czym moze tkwić problem? Druga sprawa to podświetlenie podsufitki przód tyl lampka w schowku i w daszkach przestaly świecić co moglo byc tego powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówka od halogenu przeciwmgielnego.

A jak chcesz dokładnie wiedzieć to ją wyciąg :facepalm:

Minuta roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem halogen niestety nie dochodzi do niego prąd gdzie znaleźć cala wiązkę odpowiedzialna za prąd w halogenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 21:32 ----------

Up o co moze chodzic z tym podświetleniem podsufitki itd? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Mam dokładnie ten sam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania. Ręce mi opadają, żarówki ok, a błąd na fisie ciągle jest.

Auto raptem kilka tygodni u mnie a mam go już serdecznie dość przez takie pierdoły. Jak sobie poradzić z tym błędem.

Czy jest możliwość wyłączenia komunikatów dotyczących żarówek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikatu wylaczyc sie w B6/B7 nie da. Podepnij VCDS i wstaw tu Autoscan zobaczymy wtedy jakie bledy w ktorych sterownikach i czy kodowanie poprawne. Moze poprzedni wlasciciel zmienial BCM i albo zalozyl nieodpowiedni lub kodowanie nie takie jak powinno. Przyczyn moze byc wiele.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod komputer podepnę dopiero w przyszłym tygodniu. Dziś zamówiłem kabel i jak tylko dojdzie to napiszę co mi wyskoczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się znowu pomęczyłem bo nie daje mi to spać. Po włączeniu wszystkiego nie świecą się swiatła: tylne przeciwmgłowe prawe i oba przednie. Jedyny bezpiecznik od tych cholernych nebelichtów to nr 19. Niestety w miejscu 19 nie ma pinów jest pusty... Dziwne bo na rozpisce na klapce jest napisane ,19- nebelicht (czy jakoś tak)

Żarówki są ok. Nie dochodzi prąd . Co ciekawe do tylnej lewej dochodzi i świeci normalnie. Jakieś pomysły? 

A i z ostatniej chwili..klakson też nie działa. Dwa dni temu wymieniany był rozrząd , czy to może mieć związek z moimi problemami?

Jakiś mądry mechanior nie podpiął jakiegoś kabla? Gdzie szukać przyczyny? 

Edytowane przez kubuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2018 o 16:05, kubuch napisał:

tylne przeciwmgłowe prawe

Fabrycznie na EU jest tylko tylne lewe więc prawe nie ma prawa świecić.

Skoro oba przód i tylne LEWE nie świeci to szukaj może przyczyny w samym włączniku przy kierownicy.

Może ktoś wstawił jakąś podróbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione. Przyczyną była nie podpięta wtyczka przez mechanika który zmieniał rozrząd. Na szczęście wszystko już ok. 

A co do świecenia się tylko jednej tylnej przeciwmgłowej to nie do końca tak jest jak piszesz Fido. Mam dwa inne auta (passat i clio) w obu świecą się obie tylne żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...