Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patio

  1. W moim był walnięty wtrysk sterujący miałem wrażenie jakbym miał z 90 koni
  2. patio odpowiedział(a) na patio temat w Układ Jezdny
    Dzięki.. ale zamykam temat bo sprzedałem auto
  3. miałem taki sam przypadek tyle że potrąciłem sarnę,wezwałem policje spisali notatkę a jak się spytałem o odszkodowanie które bym chciał uzyskać to mnie wyśmiali:shock3: Troszkę to było upokarzające ale skończyło się na tym że za swoje musiałem zrobić.
  4. z doświadczenia kolegi wiem tyle że kupił auto i po 2 miesiącach już go miał dość, i chciał go sprzedać ale musiał odczekać pół roku by nie płacić w skarbowym podatku,a co do ubezpieczenia to idzie razem z autem jak jest ważne to przechodzi automatycznie na nowego właściciela ty tylko zgłaszasz że już pozbyłeś się auta
  5. też się domyśliłem że to są klapy nawiewu,bardziej zastanawiało mnie to że po wyjęciu kluczyka dalej to słychać przez jakiś czas
  6. Tez się podepnę pod ten wątek bo mam tak samo tyle że już się przyzwyczaiłem do tego ale chętnie bym się dowiedział co jest grane
  7. dokładnie drążek kierowniczy ten drugi może źle się wyraziłem
  8. piękne auta :naughty:17 miałem okazje jeździć po torze jak dla mnie wypas
  9. jest to drążek kulowy który jest zakryty osłoną gumową więc go nie widać LEMFORDER DRĄŻEK KIEROWNICZY PRZÓD AUDI A4 B6 B7 (4142534731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. miałem bardzo podobny problem, mechanik stwierdzał że zawieszenie jest ok pojechałem na szarpaki również okazało się że jest ok pojechałem do gościa żeby sprawdzić maglownice i po sprawdzeniu powiedział bym wymienił końcówki drążka kulowego tego najbliżej maglownicy, po wymianie stuki zniknęły.
  11. patio opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam ma pytanie odnośnie pompy wspomagania, potrzebuje kupić do b6 2.5 tdi v6 163km AUDI A4 B6 2.5 TDI POMPA WSPOMAGANIA 8E0145155 (4153368695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. znalazłem cos takiego i czy będzie pasować do mnie? czy ważne są oznaczenia na pompie ? bo szczerze mówiąc nie wiem jakie mam ja oznaczenie,bo najpierw chciałbym kupić a potem wymienić
  12. na stacji diagnostycznej moim zdaniem nie sprawdzą ci dokładnie amorka kiedy masz sportowe zawieszenie. w moim aucie wyszło że amorki mam ok a po jakim czasie musiałem rozebrać zawieszenie i okazało się że amorka już niebyło bez żadnego wysiłku bawiłem się nim góra dół, to twarde sprężyny okazały się dobrym wynikiem amorków
  13. dzięki za pomoc co mogłem to sprawdziłem i wydaje misie że jest ok więc o pomoc poproszę mechanika
  14. też bym kupił nowe i oczywiście nowe klocki,te ceny nie są aż takie straszne
  15. Większość opinii na temat grubości minimalnej tarczy mówi o 7mm. Tzn. w przypadku tarczy wentylowanych, jedna z tych sklejonych tarcz nie mniej jak 7mm, poniżej to kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany.
  16. patio odpowiedział(a) na paput temat w Audi A4 B5
    mnie też się te podobają,po zmianie koloru jak dla mnie byłoby za dużo czarnego,ale to moja ocena
  17. czyli nie obejdzie się bez pomocy mechanika,dzięki za pomoc i podpowiedź
  18. a jak to kolego najskuteczniej sprawdzić ? można to sprawdzić samemu ?
  19. Witam mam pytanko odnośnie mercedesa A klasy mama ostatnio zauważyła że auto gorzej hamuje,sprawdziłem co jest grane i okazało się ze pedał hamulca jest dość twardy i po odpaleniu samochodu powinien się zmienić ale niestety,jest minimalna różnica między zgaszonym a odpalonym teraz zastanawiam się czy pomoże wymiana płynu w całym układzie czy to już raczej koniec serwa ? z góry dziękuje za pomoc
  20. co do wspomagania miałem to samo wymieniłem płyn nie pomogło więc pompa do wymiany
  21. muszę zrobić to samo tylko bez zdejmowania przodu się nie obejdzie
  22. w pojemniku jest spokój po odkręceniu korka więc pewnie tak będzie jak mówisz
  23. kurcze miałem ten sam problem że jak się zagrzeje to ciężej się kręci więc wymieniłem płyn i teraz jest jeszcze gorzej niż przed wymną i teraz nie wiem czy mogłem coś zrąbać przy wyminie a robiłem dokładnie tak jak w opisie który znalazłem na forum czy to już koniec pompy
  24. U mnie okazał się przerwany kabel w wiązce która idzie w gumowej osłonie między słupkiem a drzwiami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.