Treść opublikowana przez patio
-
Słabe 2.5 TDI? Jedzie jakby miało połowe mocy
W moim był walnięty wtrysk sterujący miałem wrażenie jakbym miał z 90 koni
-
pompa wspomagania
Dzięki.. ale zamykam temat bo sprzedałem auto
-
Wypadek z Łania.
miałem taki sam przypadek tyle że potrąciłem sarnę,wezwałem policje spisali notatkę a jak się spytałem o odszkodowanie które bym chciał uzyskać to mnie wyśmiali:shock3: Troszkę to było upokarzające ale skończyło się na tym że za swoje musiałem zrobić.
-
Zakup i sprzedaż samochodu w tym samym miesiącu
z doświadczenia kolegi wiem tyle że kupił auto i po 2 miesiącach już go miał dość, i chciał go sprzedać ale musiał odczekać pół roku by nie płacić w skarbowym podatku,a co do ubezpieczenia to idzie razem z autem jak jest ważne to przechodzi automatycznie na nowego właściciela ty tylko zgłaszasz że już pozbyłeś się auta
-
[ALT B6] Trzeszczenie przy włączniu i wyłączaniu nawiewu.
też się domyśliłem że to są klapy nawiewu,bardziej zastanawiało mnie to że po wyjęciu kluczyka dalej to słychać przez jakiś czas
-
[ALT B6] Trzeszczenie przy włączniu i wyłączaniu nawiewu.
Tez się podepnę pod ten wątek bo mam tak samo tyle że już się przyzwyczaiłem do tego ale chętnie bym się dowiedział co jest grane
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
10.000
-
Stukanie zawieszenia na kostce brukowej
dokładnie drążek kierowniczy ten drugi może źle się wyraziłem
-
W Szwajcarii byłem i chwalę się co zrobiłem [FOTO]
piękne auta :naughty:17 miałem okazje jeździć po torze jak dla mnie wypas
-
Stukanie zawieszenia na kostce brukowej
jest to drążek kulowy który jest zakryty osłoną gumową więc go nie widać LEMFORDER DRĄŻEK KIEROWNICZY PRZÓD AUDI A4 B6 B7 (4142534731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Stukanie zawieszenia na kostce brukowej
miałem bardzo podobny problem, mechanik stwierdzał że zawieszenie jest ok pojechałem na szarpaki również okazało się że jest ok pojechałem do gościa żeby sprawdzić maglownice i po sprawdzeniu powiedział bym wymienił końcówki drążka kulowego tego najbliżej maglownicy, po wymianie stuki zniknęły.
-
pompa wspomagania
Witam ma pytanie odnośnie pompy wspomagania, potrzebuje kupić do b6 2.5 tdi v6 163km AUDI A4 B6 2.5 TDI POMPA WSPOMAGANIA 8E0145155 (4153368695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. znalazłem cos takiego i czy będzie pasować do mnie? czy ważne są oznaczenia na pompie ? bo szczerze mówiąc nie wiem jakie mam ja oznaczenie,bo najpierw chciałbym kupić a potem wymienić
-
Tylna , prawa sprężyna - auto niżej niż pozostałe.
na stacji diagnostycznej moim zdaniem nie sprawdzą ci dokładnie amorka kiedy masz sportowe zawieszenie. w moim aucie wyszło że amorki mam ok a po jakim czasie musiałem rozebrać zawieszenie i okazało się że amorka już niebyło bez żadnego wysiłku bawiłem się nim góra dół, to twarde sprężyny okazały się dobrym wynikiem amorków
-
twardy pedal hamulca
dzięki za pomoc co mogłem to sprawdziłem i wydaje misie że jest ok więc o pomoc poproszę mechanika
-
Minimalna grubość oryginalnych tarcz do przetoczenia, proszę o pomoc
też bym kupił nowe i oczywiście nowe klocki,te ceny nie są aż takie straszne
-
Minimalna grubość oryginalnych tarcz do przetoczenia, proszę o pomoc
Większość opinii na temat grubości minimalnej tarczy mówi o 7mm. Tzn. w przypadku tarczy wentylowanych, jedna z tych sklejonych tarcz nie mniej jak 7mm, poniżej to kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany.
-
Prośba o VT
mnie też się te podobają,po zmianie koloru jak dla mnie byłoby za dużo czarnego,ale to moja ocena
-
twardy pedal hamulca
czyli nie obejdzie się bez pomocy mechanika,dzięki za pomoc i podpowiedź
-
twardy pedal hamulca
a jak to kolego najskuteczniej sprawdzić ? można to sprawdzić samemu ?
-
twardy pedal hamulca
Witam mam pytanko odnośnie mercedesa A klasy mama ostatnio zauważyła że auto gorzej hamuje,sprawdziłem co jest grane i okazało się ze pedał hamulca jest dość twardy i po odpaleniu samochodu powinien się zmienić ale niestety,jest minimalna różnica między zgaszonym a odpalonym teraz zastanawiam się czy pomoże wymiana płynu w całym układzie czy to już raczej koniec serwa ? z góry dziękuje za pomoc
-
3 DUŻE PROBLEMY proszę o pomoc.
co do wspomagania miałem to samo wymieniłem płyn nie pomogło więc pompa do wymiany
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
muszę zrobić to samo tylko bez zdejmowania przodu się nie obejdzie
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
w pojemniku jest spokój po odkręceniu korka więc pewnie tak będzie jak mówisz
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
kurcze miałem ten sam problem że jak się zagrzeje to ciężej się kręci więc wymieniłem płyn i teraz jest jeszcze gorzej niż przed wymną i teraz nie wiem czy mogłem coś zrąbać przy wyminie a robiłem dokładnie tak jak w opisie który znalazłem na forum czy to już koniec pompy
-
Problem z centralnym zamkniem.
U mnie okazał się przerwany kabel w wiązce która idzie w gumowej osłonie między słupkiem a drzwiami