Treść opublikowana przez patio
-
Na fis pokazuje mi nebellicht rechts
ja miałem przypadek że mimo to że się żarówka świeciła to po jej wymianie komunikat zgasł
-
Jaka prędkość na 6 biegu żeby nie męczyć silnika?
tu jest taki moment że i przy 50 spokojnie pojedziesz tylko ja osobiście włączam tak gdzieś koło 80 bo przy wolniejszych obrotach ponoć można wykończyć dwumas
-
wałki rozrządu
u mnie tak samo na wolnych obrotach trzęsie mi autem i okazało się że to poduszka
-
uszkodzenie auta od śmietnika
przede wszystkim policja żeby napisała odpowiednią notatkę by młódź coś bądź gdzieś dalej interweniować
-
wałki rozrządu
Witam posiadam ten sam silnik,znajomek znający się na tych silnikach powiedział że ja wymieniać wałki to przede wszystkim trzeba wymienić odmę a co do wałków to polecił ruville i tak jak kolega napisał żeby zwrócić uwagę na hydraulikę A mam pytanko czy wystąpiły ci jakieś objawy tego że musisz wymieniać wałki czy po rozebraniu wyszło ?
-
smarowane wahacze ??????/
OKI więc dzięki wszystkim za wypowiedzi na ten temat i postanowiłem zostać przy fabrycznym wykonaniu. Pozdrawiam
-
smarowane wahacze ??????/
Też dlatego się zastanawiałem nad tą przeróbką jak to się ma do eksploatacji ,bo kumpel kupił komplet febiego a to że lubi sobie podłubać w aucie to wymyślił sobie taki patent pierwszy raz się z tym spotkałem dlatego wolałem spytać Was co o tym myślicie.
-
smarowane wahacze ??????/
te nawiercone dziurki są oczywiście zatkane więc woda czy piach tam się nie dostaje
-
smarowane wahacze ??????/
Witam.. Zastanawiam się na pewna przeróbką dotycząca wahaczy, mianowicie chodzi o ich smarowanie ........... Mój kolega wymienił w aucie wahacze i na końcach przy gałkach ponawiercał małe otwory którymi co jakiś czas wpuszcza tam smar dzięki któremu jak twierdzi podczas skrętu w jedną bądź w drugą stronę nie pracują one na sucho. Bo w oryginalnym wykonaniu one pracują na sucho i ten materiał w środku gałki szybciej się wyciera co kończy się luźną gałką. Więc zwracam się do Was z zapytaniem co wy o tym myślicie ??????????????????/
-
Stuki w zawieszeniu
czyli wychodzi na to że będę musiał zaryzykować i wymienić amory bo nic innego nie przychodzi mi do głowy
-
Stuki w zawieszeniu
na stacji sprawdzali mi amortyzatory i stwierdzili że są dobre
-
Stuki w zawieszeniu
Witam szukałem na forum podobnego problemu i nie mogę znaleźć. Od jakiegoś czasu w a4 b6 miałem stuki w zawieszeniu więc wymieniłem wahacze, okazało się że jest lepiej ale nadal coś stuka sprawdziłem maglownice i jest ok, pojechałem na szarpaki na stacje diagnostyczną i stwierdzili że niema żadnych luzów a stuki jednak słychać więc i oni ręce rozkładają, stuki występują wtedy jak spokojnie jadę przez jakieś nierówności, z większą prędkością stuków nie słychać. Może ktoś z was ma jakieś pomysły bądź miał podobny przypadek ??? Jeszcze chodzą mi po głowie górne gumy amortyzatora bo u mojego kolegi w innym aucie okazało się to problemem i tym się zasugerowałem tylko pytanie czy słusznie ??
-
problem z drzwiami
Witam ponownie,z góry dzięki za podpowiedzi,rzeczywiście okazało się że problem powstał przez niełączącą kostkę która jest w gumowej osłonie
-
Dziwny dźwięk po puszczeniu sprzęgła
kiedyś miałem problem że miałem szum łożyska oporowego ale tylko jak sprzęgło było wciśnięte
-
problem z drzwiami
to będę musiał to zobaczyć bo zastanawiało mnie to że wszystko naraz się posypało
-
problem z drzwiami
Witam ! Ostatnio zauważyłem że w moim B6 po zamknięciu auta z centralki cały czas pali się lampka na podsufitce,co się okazało że tylne prawe drzwi są cały czas otwarte więc pomyślałem że pewnie coś z siłownikiem się stało ale po dokładniejszych oględzinach zauważyłem że prócz zamka nie działa w nich nic,szyba,czerwone światełko które zapala się po otwarciu drzwi,a nawet gdy je uchylę to na komputerze pokładowym powinno pokazać że nie są domknięte a tu nic nie widać może ma ktoś jakieś pomysły co się mogło stać ??????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy Audi