Treść opublikowana przez bako
-
działanie multifunkcji z nieseryjnym 2 din
Już ogarniete, instrukcje można wyrzucić za psem, podpięcie jest zupełnie inne niz pokazuje instrukcja, zestaw z twojego postu w tym tremacie
-
nr zaślepek (listew) w miejsce religów dachowych
2 osoby ktore usuwały te relingi potwierdziły moja wersję ale nie mam tylko nr części ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 09:50 ---------- Jest moze ktoś kto miał wersje a4 b7 bez relingów dachowych i chce sprzedać listwy maskujace bez dziur? ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 16:11 ---------- Takie pytania, czy listwy od a4 b6 avant są takie same jak od b7 avant? i czy od kombi a4b7 sa takie same jak od sedana a4b7?
-
działanie multifunkcji z nieseryjnym 2 din
coś takiego? Ramka radiowa zestaw 2DIN do radia Audi A4 B6 B7 (4061507243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mam stara te metalowa kieszen i nie wiem czy brać cały zestaw czy tylko plastikowa ramke : Ramka radiowa maskownica 2DIN radia Audi A4 B6 B7 (4033223757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 23-03-2014 at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 17:08 ---------- Zakupiłem zestaw Can-Bus, podłaczyłem do kostek z istalacji przejsciowke can bus nastepnie do niej kostke radia, dzwiek w głosnikach jest, ale sterowania z kierownicy juz niestety nie, narazie czekam na odpowiedź sprzedajacego ale moze wy macie jakieś pomysły dlaczego to moze nie działać?
-
działanie multifunkcji z nieseryjnym 2 din
dziekuje bardzo za szybką i rzeczową odpowiedź ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 18:45 ---------- a jeszcze jedno takie małe pytanie, bo jesli wsadze nieseryjne radio 2 din to bedą widoczne jakieś szpary po bokach radia? bo z tego co widze seryjne radia maja takie szersze ramki wokół radia a nietypowe weższe ramki.
-
działanie multifunkcji z nieseryjnym 2 din
Witam. Chciałem zapytać czy będą mi działac przyciski multifunkcji w kierownicy jesli podłacze takie radio: Zestaw Multimedialny Kenwood DNX-5240BT - Sklep internetowy Co ewentualnie trzeba zrobić aby wszystko działało jak w standardowym RNS-E? Zastanawiam sie po prostu czy zostawiac sobie kto radyjko jako że miałem go w poprzednim aucie czy sprzedac i zakupić ori Z gory dzieki za odpowiedź.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Czyżby jakiś Vossen?
-
nr zaślepek (listew) w miejsce religów dachowych
Ale ja mam relingi, chce sie ich pozbyć. I potrzebuje coś zeby po prostu zaslepić otwory po religach, wydaje mi sie że sa takie listwy o całej długosci dachu zeby włozyc w te "rynienki"
-
nr zaślepek (listew) w miejsce religów dachowych
Kojarzy ktos jaki jest nr części listew (Zaślepek) ktore sie zakłada w miejsce relingów, gdy chce sie z nich zrezygnować?
-
Wymiana pompy oleju i wałków
tak dokładnie chce wymienić na te z 1.9 po prostu zapobiegawczo. Co do tego imbusa, jesli go zmienie czy za jakis czas znowu go nie bede musial zmieniac?
-
Wymiana pompy oleju i wałków
jaki imbusik? nie rozumiem. Mogłby mi ktoś polecić sprawdzony zakład w małopolsce ktory robi takie zabiegi i co tam wogole trzeba wymienić przy tym ? istnieja jakies "zestawy naprawcze"?
-
Wymiana pompy oleju i wałków
Witam. Czy w tym modelu silnika rownież nalezy wymienić napęd pompy oleju od 1.9 oraz wałki wyrownujace? wiem ze w silnikach 2.0 140KM trzeba było ale w tym modelu nie jestem pewien (2.0 BRD 170KM )
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
A ja mam pytanie z zupelnie innej beczki. Czy istnieje możliwość usuniecia całkiem relingow dachowych i zaslepienia czyms otworów żeby nie kapało nic do środka i było wszystko jak oryginał? chce po prostu zupelnie zrezygnować z relingów:wink:
-
Jak zdemontować relingi dachowe
Witam. Chcialem was zapytać jak zdemontować relingi dachowe? I czy istnieje mozliwość już po zdjeciu zeby dać w to miejsce jakąś zaślepkę żeby woda się nigdzie nie dostawała? i wszystko było jak nalezy?
-
Quattro vs FWD spalanie ON
sądziłem szczerze ze okolo litr wiecej, 2 litry pomiedzy fwd a quattro to faktycznie sporo
-
Quattro vs FWD spalanie ON
Cześć. Chcialbym was zapytać jakie są różnice pomiędzy spalanie A4 B7 avant z napedem quattro a jakie z napedem na przednią oś chodzi głownie o diesla 2.0 170KM lub ewentualnie o 140KM. Moze ktos ma porownanie, mial taki i taki napęd lub po prostu zna temat. Z gory dziekuję za odpowiedzi
-
Napęd quattro a szerokość i średnica kół
Cześć. Chciałem dowiedzieć sie od was jak sie ma napęd quattro do szerokości kół na ośkach i ich średnica. Załóżmy że koła na przedniej osi maja 9j szerokości i na nich opona 205/40 a na tylnej osi 10j szerokości i powiedzmy 215/40 lub 225/35. Co jest ważne przy tym napedzie bo chyba nie tak szerokość kół jak ich średnica już z oponami. Co jeśli te średnice bedą sie nieco różnić? Jak to obliczyć żeby wszystko było ok? Będą wyskakiwac jakieś błędy, napęd nie będzie działał prawidłowo czy jak? Z góry dzieki za odpowiedzi:wink:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Do zarejestrowania sie u was skłoniła mnie chęc kupna A4 B7 w kombi i modzenia go, a mysle ze to forum i wy forumowicze mi w tym pomozecie jako że moj poprzedni projekt prawdopodobnie zostanie zakonczony teraz szukam czegos innego, to krótki filmik mojego poprzedniego projektu: VW BORA on TH-Line wheels on Vimeo Pozdrawiam