Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2585

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Auto na sprzedaż, sorki ze dodaje ogloszenie tutaj ale mam za mało postów zeby dac ogloszenie . http://otomoto.pl/audi-a4-b6-s-line-uzytkowany-w-niemczech-C35396725.html
  2. poza tym z tylu tez mam te listwy ochronne tak wiec nie mysle ze by ktos wymienial (niemiec) obydwa gdyz widac ze sa od dlugiego czasu ( slady uzytkowania) ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 21:48 ---------- Cos sie dzieje : -ori dokładka Seat Leon Cupra -gril górny i dolny poszedł w czarny mat -Menu w kompie w jezyku Niemieckim zostało zmienione na język Angielski - wgranie samo zamykanie auta po przekroczeniu 15km/h zdjęcia robione na szybkościach ,efekt w real jest znacznie lepszy, niedlugo dorzuce wiecej lepszych zdjęć ci co widzieli wiedza jak sie prezentuje. ---------- Post dopisany 11-07-2014 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 23:49 ---------- Kolejna paczka juz jest a w niej daszek na tylnia szybe z Audi b7
  3. Nie wiem czy wymieniony czy nie ale mi sie podoba acz kolwiek chce dolna czesc wymienic na wersje z duzymi kratkami. Niestety nie jest to quattro:( to moje poerwsze audi ale o jaki znaczek ci chodzi ? z przodu jest znaczek s-line .
  4. Audi a4 S-line Silnik: 1,9 TDI 131KM Rok : 2002 Wyposażenie: -El.szyby -Podgrzewane i El.Lusterka -ABS -ESP -Wsp. Kierownicy -Climatronic dwu strefowa -8x AIR BAG -skórzana Kierownica 3-ramienna S-line -kubełkowe, podgrzewane i pompowane fotele S-line -skórzana gałka zmiany biegów S-line -pakiet oświetlenia S-line -listwy chrom S-line -rolety przeciwsłoneczne na tylnych szybach -telefon z zestawem głośnomówiącym na pokładzie -xenon z spryskiwaczami i samo poziomem -centralny zamek -radio z zmieniarka na 6cd -komputer pokładowy -Alarm -Zamykanie auta po przekroczeniu 15km/h Koła: 18 " 9j z oponami 215/40 oraz 225/40 na tyle Plany: -Ładne koło S-line 18 cali. - done -dystanse 5mm - done -grile w czarnym macie - done -nakładki na lusterka chrom -dokładka seat leon cupra - done -tylne lampy w cale w czerwieni - done -wymiana xenonów na 6000k - done -postojówki led - done -polakierowanie zacisków na czerwono - done -kilka innych detali ktore wyjda w praniu ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- teraz wyglada to tak Mała przymiarka Efekt końcowy Sorki za jakos zdjęć
  5. Szukalem u was na forum co nie co ale nie moglem znalesc odpowiedzi na moje pytanie. A wiec posiadam audi a4 b6 z ori xenonem i samopoziomem, spalil mi sie jeden zarnik.Jak zobaczylem ceny oryginalu to sie przerazilem, wiec jesli mozecie pomóżcie co moge kupic jaki zamiennik lub adapter itp zeby zachowac samopoziom oraz zeby nadal był xenon. Jestem troche nie obeznany w temacie wiec sorki ze tak wypytuje. Pozdrawiam
  6. beny2585 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jesli nie bedzie dystansów bedzie cierało cos?
  7. beny2585 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam kupilem do mojej b6 felgi 18" 9j et 52, moje pytanie brzmi czy bede musial dac dystans i jaki. Et jest mocno cofniete zastanawiam sie czy nie bedzie ocierac koło o wahacz czy cos tam.
  8. witam wszystkich jestem Łukasz z Bochni okolice Krakowa , nie dawno kupilem Audi b6 s-line 1,9Tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.