Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vgb1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdzałeś sitko w zbiorniczku, czy jest na swoim miejscu ?
  2. Udało Ci się znaleźć przyczynę ? Też mam dziwne wibracje od 1300 - 2000 obr
  3. Tez jestem po przekładce Multi na manual i nie narzekam. Chociaż komfort jazdy Multi nieporównywalny .
  4. Siemanko, Przymierzam się do swap-u, A4 B6 1,9 TDi 130 km silnik AVF skrzynia GJA, potrzebuję wszystkich gratów i namiaru na dobrego speca z okolic Świdnicy, Wrocławia. Pozdrawiam
  5. Też miałem ten problem i wymieniłem czujnik temperatury 059 919 501 A
  6. Przy skręcaniu w prawo ( na większych łukach) przy różnych prędkościach ( powyżej 50 km/h) na suchej i mokrej nawierzchni. Podczas jazdy na wprost jest ok. Zawieszenie, amory Opony, felgi ok. VCDS-a posiadam.
  7. Gdzie to sprawdzić?
  8. Witam, Jak w temacie, od jakiegoś czasu podczas jazdy na zakrętach miga kontrolka ESP, bez znaczenia z jaką prędkościa jadę. Co siędzieje?
  9. W Bi-xenonach masz elektromagnes otwirający przesłonę, oczywiście są w B6
  10. EGR wymieniony na nowy. Dlaczego nie podoba Ci się EGR?
  11. Mam multitronic-a , poduszki są wymienione.
  12. Właśnie szarpie, po rozgrzaniu bardzo szarpie aż cały silnik się telepie. Podczas jazdy też telepie.
  13. Witam, Proszę o analizę logów i podzielenie się swoją opinią na ich temat. Pozdrawiam Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_186000.html Grupa 004, 007, 013: http://vaglog.rtnet.pl/log_185998.html Grupa 018, 023: http://vaglog.rtnet.pl/log_185999.html
  14. Witam, Proszę o analizę logów i podzielenie się swoją opinią na ich temat. Pozdrawiam Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_186000.html Grupa 004, 007, 013: http://vaglog.rtnet.pl/log_185998.html Grupa 018, 023: http://vaglog.rtnet.pl/log_185999.html
  15. Witam NIerówna praca silnika i "klekotanie" , to problemy mojego A4 B6 1,9 tDi AVF Multitronic. Proszę o ocenę logów. To moje pierwsze logi, więc prosze o uwagi a postaram się poprawić. Pozdrawiam. Grupa 023: http://vaglog.rtnet.pl/log_185691.html Grupa 004, 013, 018: http://vaglog.rtnet.pl/log_185690.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.