-
Kubusiowy AVF LY9B Avant
Gratki i szerokości
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Znacie jakieś strony gdzie mogę zamówić jeszcze 2x tłumiki WM sport? Ponieważ te strony które podałem niżej nie mają już nic http://www.bmcar-tuning.com/ http://racingstreet.pl/
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Siemanko jestem troche lajk wiec zapytam o pomoc was chciałbym uzyskać taki efekt jak w linku. Możecie mi powiedzieć co bede musiał zakupić aby uzyskać takie brzmienie ? https://m.youtube.com/watch?v=bRYLIKTkZss
-
dekemsidlo obserwuje zawartość Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
Czemu sprzedajesz ?
-
Falowanie obrotów
Koledzy mam problem... Tutaj odsyłam do mojego tematu " http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306298-bledy-p1297-p1136-p0507-18t-163/ " który już wcześniej poruszyłem i myślałem że będzie dobrze ale niestety błąd wyskoczył mi znów wczoraj i na komputerze pokazało znów te same błędy. Obroty zmieniają się powiedzmy od 100-200 więc tak delikatnie sobie falują nie tak jak kiedyś. Już nie wiem co mam robić może jakieś pomysły ? Wymienione wcześniej :Zawór Dv wymieniony oraz zawór sterujący powietrzem wtórnym + jakieś przewody gumowe od odmy bo były popękane, przepustnica wyczyszczona zaadaptowana.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/valet-pro-snow-foam-combo-5l.html ta jest okej?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Jaką polecacie piane aktywną? Która waszym zdaniem jest dobra? Nie koniecznie z tych najdroższych
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
A to te już zakupiłem ale czy nie musze kupować tych filcy? https://www.google.pl/search?q=filc+gloria&es_sm=93&biw=1280&bih=929&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=A535VM_dLYHsUqLug-AK&ved=0CAYQ_AUoATgK#imgdii=_&imgrc=2ZCUCNR3lKwMQM%253A%3BJwHAKx8J4wEaIM%3Bhttp%253A%252F%252Fdetailershop.pl%252Fenvironment%252Fcache%252Fimages%252F0_0_productGfx_e3b447bebd4b51c09383974ca10491c4.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwum.allegro.pl%252Foferta%252Ffilce-do-pianownicy-gloria-sklep-wwa-i3401638536.html%3B640%3B582 Tzn kupiłem zestaw taki jak kolega wcześniej http://postimg.org/image/a1i2qeihf/ale nie mam tych filców po lewej stronie na dole
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Pomocy nigdzie nie ma tych filcy do kupienia
-
Błedy: p1297, p1136, p0507 1.8T 163
Zawór Dv wymieniony oraz zawór sterujący powietrzem wtórnym + jakieś przewody gumowe od odmy bo były popękane. Teraz ani nie trzęsie budą a obroty równiutkie. Miejmy nadzieję że problem ustąpił na dobre
-
Parrot ck3100 problem z łączeniem
Ok wszystko zrobione Ściągnąłem instrukcje wgrałem nowy soft PL do papugi i śmiga Na początku mi nie chciało się połączyć z kompem musiałem usunąć jeden telefon z pamięci Parrota i poszło
-
Parrot ck3100 problem z łączeniem
WItam Mam pewien problem posiadam zestaw głośno mówiący Parrot CK 3100. Włączam bluetooth w swoim iPhone 5s i wyskakuje mi taki komunikat na telefonie gdy chce się połączyć z Parrot'em... Na urządzeniu nic się nie wyświetla.. Wszystkie opcje jakie znalazłem są włączone na active Dodam że nie mam języka Polskiego w urządzeniu. Może ktoś jakoś wspomóc co zrobić? Nikt nie wie nic ?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
podkładki wkładać czy nie zmieszcza się już? czy same sprężynki włożyć ?
-
Błedy: p1297, p1136, p0507 1.8T 163
U mnie jest tak że nie mogę wychwycić kiedy silnik sam zacznie dodawać gazu.. Wczoraj wieczorem chciałem to pokazać znajomemu i silnik tak równiutko pracował że sam się dziwiłem obroty były bez żadnych zmian i tak przez około 15 min... Raz chodzi jak igła a raz mu odbija... Sam nie sprawdzałem bo nigdy takich rzeczy nie robiłem i nie wiem czy to na pewno ten kabelek o którym myślę. Mechanik napsikał tam w okolice tych kabelków plaku i obroty jak stały w miejscu tak stały powiedział że nie ma dziurki. Raz skaczą raz pracują idealnie ciężko czasem to wyłapać w danym momencie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Doszły mi gadzety i moje pytanko brzmi jak wsadzić te sprężynki tam ? haha
dekemsidlo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta