-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Dzięki za odp sprawdzę to i póżniej napisze czy to było to pozdrawiam
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Witam czy miał ktoś taki problem ze swoim autem że po wymianie uszczelki pod głowicą nadal olej zbierał się w zbiorniczku wyrównawczym od płynu chłodzącego. Posiadam altka i jak już pisałem wymieniłem uszczelkę pod głowicą rozrząd pompę wody zrobiłem 1000km mechanik mi dokręcił głowicę było wszystko dobrze póżniej jeszcze zrobiłem 1200 km a tu taka niespodzianka w zbiorniczku olej.. Może ktoś wie co jest tego przyczyną z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Dzięki za pomoc tak zrobie wymienie olej na ten co napisałeś i zobaczymy pozdrawiam... witam. kolego ogólnie ryzykowne jest mięszanie oleji obojętnie jaka to lepkość itd... dużo ci bierze oleju na 1000 tyś km.?? wylej z silnika ten olej, dla altów polecam olej motula 5w40 lub 10w40 już w zależności na jakim kto jeżdzi. ale sam jeżdzę na tym oleju i powiem ci szczerze że mniejsze zużycie oleju jest. a sprawdzałeś odmy itdd czy są ok u ciebie.?? pozdrawiam Rafał Jak możesz napisz mi dokładna nazwę tego oleju bo jak patrzyłem jest kilka rodzajów. Ja mam teraz zalany 5W40 total Quartz. I który jest lepszy MOTULA 5W40 czy 10W40 pozdrawiam..... Z góry dzięki za opd
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Wiatm mam takie pytanko czy można mieszać oleje mam zalany teraz olejem Total Quartz 5W40 i wiadomo że alt bierze olej i dostałem olej Lotos Quazar 5W40 czekam na szybką odp pozdrawiam
-
AWA B6 problem z odpalaniem oraz nierówna praca silnika - rozwiązanie
Witam posiadam 2,0 alt autko i mam taki problem że jak silnik po przejechaniu kilkunastu km i zgaszeniu mam problem z odpaleniem. Po 10s dudłania odpala i zapala mi się kontrolka EPC . Jak silnik ostygnie wszystko jest Ok. Może ktoś pomóc z góry dzięki za odp
-
Wymiana termostatu WAHLER
a sam wkład termostatu można wymienić? jak to sprawdzić napiszesz mi jak możesz ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- napisz mi jak możesz gdzie to zrobić i ile będzie to orientacyjnie kosztować z góry dziękuje pozdrawiam:kox:
-
Wymiana termostatu WAHLER
witam mam taki problem ze swoim audi a4 b6 2.0 benzyna 2001r temperatura osiąga tylko 50 st co tu wymienić termostat czy czujnik temperatury wody czekam na odpowiedz pozdrawiam:banan:
golabek3105
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta