Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golabek3105

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za odp sprawdzę to i póżniej napisze czy to było to pozdrawiam
  2. Witam czy miał ktoś taki problem ze swoim autem że po wymianie uszczelki pod głowicą nadal olej zbierał się w zbiorniczku wyrównawczym od płynu chłodzącego. Posiadam altka i jak już pisałem wymieniłem uszczelkę pod głowicą rozrząd pompę wody zrobiłem 1000km mechanik mi dokręcił głowicę było wszystko dobrze póżniej jeszcze zrobiłem 1200 km a tu taka niespodzianka w zbiorniczku olej.. Może ktoś wie co jest tego przyczyną z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
  3. golabek3105 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Dzięki za pomoc tak zrobie wymienie olej na ten co napisałeś i zobaczymy pozdrawiam... witam. kolego ogólnie ryzykowne jest mięszanie oleji obojętnie jaka to lepkość itd... dużo ci bierze oleju na 1000 tyś km.?? wylej z silnika ten olej, dla altów polecam olej motula 5w40 lub 10w40 już w zależności na jakim kto jeżdzi. ale sam jeżdzę na tym oleju i powiem ci szczerze że mniejsze zużycie oleju jest. a sprawdzałeś odmy itdd czy są ok u ciebie.?? pozdrawiam Rafał Jak możesz napisz mi dokładna nazwę tego oleju bo jak patrzyłem jest kilka rodzajów. Ja mam teraz zalany 5W40 total Quartz. I który jest lepszy MOTULA 5W40 czy 10W40 pozdrawiam..... Z góry dzięki za opd
  4. golabek3105 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Wiatm mam takie pytanko czy można mieszać oleje mam zalany teraz olejem Total Quartz 5W40 i wiadomo że alt bierze olej i dostałem olej Lotos Quazar 5W40 czekam na szybką odp pozdrawiam
  5. Witam posiadam 2,0 alt autko i mam taki problem że jak silnik po przejechaniu kilkunastu km i zgaszeniu mam problem z odpaleniem. Po 10s dudłania odpala i zapala mi się kontrolka EPC . Jak silnik ostygnie wszystko jest Ok. Może ktoś pomóc z góry dzięki za odp
  6. a sam wkład termostatu można wymienić? jak to sprawdzić napiszesz mi jak możesz ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- napisz mi jak możesz gdzie to zrobić i ile będzie to orientacyjnie kosztować z góry dziękuje pozdrawiam:kox:
  7. witam mam taki problem ze swoim audi a4 b6 2.0 benzyna 2001r temperatura osiąga tylko 50 st co tu wymienić termostat czy czujnik temperatury wody czekam na odpowiedz pozdrawiam:banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.