Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek_091019

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek_091019

  1. A jeszcze zapytam, bo według schematu mam podłączyć kable ze sterownika pdc do Can Low i High do pinów 2. Jeżeli te piny mam już zajęte, to mam wpiąć te kable do innych czy wlutować się w kable, które idą do dwójek? Może ja coś popieprzyłem. Ta wtyczka can low high to ta, po stronie pasażera, prawa z żółtą zaślepką i różowym zatrzaskiem?
  2. Gdy wkładam kluczyk to nic się nie dzieje, w aucie ciemno, nic się nie włącza... Radio, wskazówki, nic... Posprawdzam te bezpieczniki po pracy. Zobaczymy czy coś znajdę. Na razie dzięki.
  3. wrclaguna jak mam zrobić skan skoro nie działa mi zapłon?
  4. Witam, potrzebuję pilnie pomocy Dzisiaj zakończyłem montaż czujników z przodu i z tyłu (oryginalnie nie miałem wcale). Podłączyłem piny do can H i L, włożyłem bezpiecznik, wsiadam do samochodu i odpalam zapłon, a tu... nic. Samochód nie reaguje na klucz, nic nie działa, żadne światła oprócz postojowych, awaryjnych i tych w bagażniku nie świecą. Jak zamykam auto kluczem to zamykają się wszystkie drzwi oprócz kierowcy. Odpięcie bezpiecznika, ani sterownika nie pomaga. Co mogło pójść nie tak?? Pomocy, mam trupa w garażu
  5. Witam, posiadam w moim b8 mmi 2g high. Muszę wyciągnąć zmieniarkę płyt cd, żeby wymienić przycisk ESP i dołożyć PDC. Problem polega w tym, że nie mogę wyciągnąć zmieniarki. ​ Najpierw próbowałem ją wyciągnąć kluczami zrobionymi z plastikowej karty. Po dwóch godzinach prób zamówiłem na allegro metalowe klucze. Z nimi niestety też nie mogę wyjąć radia. Dzisiaj podjechałem do serwisu, przyszedł mechanik z takimi samymi kluczami, "pomęczył się" pół minuty i stwierdził, że zatrzaski są wyłamane i trzeba rozkręcić samochód. Jeżeli chcę to mam sobie iść ustalić termin. Może ktoś miał podobny problem? Co w ogóle mam rozkręcić żeby wyjąć jakoś to radio bez użycia kluczy? Męczę się z tym już od 4 dni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.