Treść opublikowana przez Tomek_091019
-
B8 TrOOOOp
Jest tam jakaś różnica przy wcięciu na lampę, ale chyba jednak nie dojdę do tego po zdjęciach samego błotnika... Chyba będzie potrzebny nr części, pewność sprzedającego albo jechać i zobaczyć
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś mógłby mi pokazać na zdjęciu jak małemu dziecku różnicę między błotnikiem przed i poliftowym? Wiem, że niby się różnią ale za cholerę nie widzę po zdjęciach czym dokładnie. Znalazłem fajne, ale sprzedawca sam do końca nie wie czy są poliftowe.
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy ktoś posiada VCDSa 11.6 po polsku? O ile takowy istnieje
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
To ja odświeżę trochę temat. Mam B8 2008r. bez start/stop i bez keyless. Mogę zamontować tylko te 3 anteny i dołożyć przycisk start/stop? Będzie to działać bez klamek? Na otwieraniu bez kluczyka mi nie zależy, a nawet wolałbym żeby otwierać samochód tylko z kluczyka. Najważniejsze jeszcze pytanie czy komfot 8K0907064BQ to wszystko obsłuży?
-
B8 TrOOOOp
Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mógł sprawdzić jak będziesz miał czas. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
A maski i błotniki poliftowych LY9B ktoś nie ma [emoji14]? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Z etki tak, ale na aukcji znalazłem lampy z A4 i miały moduł z P. Chyba, że gościu je składał z tego co miał pod ręką i nie sprawdzał nawet czy działają.
-
B8 TrOOOOp
Jest napisane tak: 4G0907397D - A4, A5, A6, Q3 4G0907397P - A1, A3, VW Tuareg Najwyżej jak już będę na etapie montażu lamp to zamówię jeden moduł z P i zwrócę jak nie będzie działać.
-
B8 TrOOOOp
Dzięki. Chociaż bardziej ucieszyłbym się gdybyś powiedział, że masz z końcówką P, bo są 2x tańsze
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakie moduły led pasują do lamp poliftowych? Według etki 4G0907397D, ale na zdjęciu na aukcji widziałem lampy z modułem z końcówką P, będą też działać?
-
B8 TrOOOOp
Kurde to jak to jest, tylko 1/10 A4 wyjeżdża z fabryki ze zwykłym zawieszeniem czy 9/10 powypadkowych jest z pneumatycznym zielonych na allegro jest kilka stron a zwykłego nie znalazłem
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy ktoś może wie, czy mogę do zwykłej - w sensie bez pneumatyki - A4 założyć czujnik poziomowania ksenonów 8K0941285 z końcówką N? W ETCe znalazłem, że końcówka N jest do samochodów z zawieszeniem pneumatycznym, a do zwykłego jest końcówka P. Problem w tym, że nie znalazłem na allegro ani jednego czujnika z P, tylko same N i H. Ewentualnie czy mogę założyć tego z H, bo też nigdzie nie znalazłem do czego on jest.
-
B8 TrOOOOp
A nie masz może na sprzedaż samej lewej kratki do zderzaka competition ?
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
A ja pytanie trochę z innej beczki. Będę musiał wymienić moduł co wiąże się ze zdjęciem cp. Znalazłem aukcję, na której sprzedawca twierdzi, że może to zrobić zdalnie. Czy to jest w ogóle realne? Poniżej link do aukcji. http://allegro.pl/ochrona-komponentow-cp-vw-audi-seat-skoda-i7009105041.html?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_changed&utm_campaign=obserwowane&utm_content=oferta
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Witam. Mam w mojej a4 2009r zwykłe lampy. Mam zamiar zmieniać przód na polift i dołożyć xenony. Teraz mam sterownik 8K0907063 z końcówką B, który nie obsługuje xenona. Znalazłem sterownik z końcówką AD od audi a5 z 2012r. Czy ten sterownik będzie dla mnie odpowiedni? Tzn. obsłuży poliftowe xenony i podgrzewane fotele? I jeszcze pytanie, czy przetwornice 8k0941597E będą pasować do takich lamp? Czy musi być inna końcówka zamiast E?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Mówisz o uchwytach 8K9827603A?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Ktoś podpowie mi czy te siłowniki są kompletne? Oczywiście oprócz zawiasów. Przyglądam się zdjęciu i wydaje mi się że niczego nie brakuje ale wolałbym się upewnić.
-
Fabryczny alarm
No nic, będę musiał iść do nieoficjalnego serwisu audi [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Fabryczny alarm
Powiedzieli że jedynie mogą mi nowy sprzedać [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Fabryczny alarm
W innym temacie czytałem że w aso kosztuje to 80-150zł więc tu moje zdziwienie, że nie chcą mi tego tam zrobić Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Fabryczny alarm
Hmm byłem dzisiaj w aso zapytać o usunięcie ochrony komponentu i powiedzieli mi, że nie robią czegoś takiego. Wysłali mnie do "magika" naprzeciwko, który zażyczył sobie 350zł za taką usługę.
-
Fabryczny alarm
Dzięki
-
Fabryczny alarm
Dobra ostatnie pytanie Powiedzmy że znalazłem DE, Q i BQ. Będzie to obojętne który wezmę, czy któryś jest lepszy, inny gorszy? Doczytałem, że te trzy obsłużą też elektryczną klapę, którą chciałem w przyszłości zamontować. Ale czy te trzy obsłużą też poliftowe ledy, przyciemniane lusterka i pdc?
-
Fabryczny alarm
To lipa... Można gdzieś sprawdzić co obsługuje dany moduł, a czego nie? Ewentualnie może wiesz, jaki moduł obsłuży to co mój aktualny + alarm? I ile kosztuje zdjęcie ochrony w aso?
-
Fabryczny alarm
Obsłużył poliftowe ledy a nie obsługuje takiego czegoś jak alarm? Ehh :/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka