Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek_091019

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek_091019

  1. Czujniki mam przód + tył. Już gdzieś doczytałem, że dałoby radę doposażyć mmi 2g high, ale muszę dokupić moduł kamery. I szczerze to chyba sobie odpuszczę... Moduł jakieś 400-600zł, ori kamera 200-300zł +kable, wtyczki, itp. To chyba wolałbym dołożyć te parę stów i zamontować jakiś ekran z androidem z alli.
  2. Pod którą wersję MMI jest ten poradnik? Zamontuję to tak w 2g high?
  3. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przez następne 2 miesiące będzie pytał o linki i zadawał te same pytania typu ile kosztuje łori lampa w aso, jak ją wymienić, którą śrubkę odkręcić, jaka musi być temperatura i wilgotność powietrza, jaka powinna być faza księżyca w trakcie wymiany, a koniec końców napisze, że pojechał do aso na filiżankę kawy i wymienili mu lampę za 4000 tysiące.
  4. Szczerze to nie wiem. Odstawiałem wtedy auto na 2 dni bo dorabiałem przy okazji klucz, więc nie mam pojęcia co dokładnie robił przy tej klimie. Na pewno uzupełnił i sprawdził szczelność, ale jak dokładnie to nie wiem. A więc tak... Zawiozłem samochód do pana, który zajmuję serwisem klimatyzacji, elektroniką itp. Układ szczelny, czynnika nie brakuje. Poświecił, popatrzył z lusterkiem i powiedział, że brakuje śruby ze sprężarki. Albo się wykręciła, albo się zerwała. Teraz musi sprawdzić, czy wystarczy wymienić tą urwaną śrubę, czy cały kompresor, bo mógł się przez to uwalić ?
  5. Dzięki za pomoc. Jeszcze raz sprawdziłem w A4 i porównałem z pasatem b6. A4: na włączonym zapłonie i wyłączonym silniku 8.8bar na odpalonym silniku skacze między 8.6 a 9 passat: na włączonym zapłonie i wyłączonym silniku 9bar na odpalonym silniku 12bar Czyli najbardziej prawdopodobne że za mało czynnika i ewentualnie nieszczelny układ? Podjadę jutro do kogoś, ale wolałbym posprawdzać to co mogę sam zrobić...
  6. A to tak też robiłem, ale pokazuje takie same parametry jak w przypadku odpalonego silnika
  7. Coś więcej? Jak mogę to sprawdzić? W passacie kiedyś jakieś błędy klap mi wyświetlało, tutaj nic nie wykrywa. Jedyne co to robiłem jeszcze wczoraj "reset" klap przez vcds, ale nie pomogło. A więc tak. Po odpalenia samochodu 0.675A i 8.2 bar. Po jakiś 15 minutach na odpalonym samochodzie ciśnienie podskoczyło do 9 barów. Na zgaszonym silniku nie da się sprawdzić bo nie łączy ze sterownikiem - pokazuje ERROR w miejscu ciśnienia. Chyba, że coś źle robię? Dzisiaj dmucha chłodniejszym powietrzem niż wczoraj, ale to raczej przez to, że byłem w garażu, a nie na słońcu.
  8. Dziękuję, jutro po pracy to sprawdzę.
  9. Panowie pomocy... Pacjent B8 2009r, klima jednostrefowa. Z dnia na dzień przestała mi dzisiaj działać. Znaczy dmucha, ale ciepłym powietrzem. Wydaje się, że obojętnie czy nastawię 16 stopni, czy 28 to dmucha taką samą temperaturą, tylko po prostu mocniej lub słabiej. VCDS nie pokazał żadnych błędów, tzn. jeden 01206 - Signal for Duration of Ignition Off Time, ale po skasowaniu go już się nie pojawia. Jakieś 4-5 lat temu miałem chyba ten sam problem. Podjechałem do "mechanika", który najpierw twierdził że do wymiany będzie tylko jakaś rolka za 100zł, a skończyło się na wymianie sprężarki, chłodnicy i czegoś tam jeszcze za 5 tysięcy... (do dziś uważam, że zrobił mnie w chu..., ale było się wtedy młodym i głupim ?) Co jeszcze mogę sam sprawdzić, zanim podjadę do następnego magika, który wymieni mi pół auta? Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie na i natężenie prądu na zaworze kompresora? Mniej więcej ogarniam VCDSa, ale ekspertem nie jestem, a trochę mi teraz szkoda pieniędzy na odwiedzanie wymieniaczów części ?
  10. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy ktoś może polecić jakiś warsztat do "zachipowania" w okolicy Opola lub ogólnie w opolskim? Na googlach jedyne jakieś wyżej oceniane co znalazłem to K-Sport Auto Serwis S.C. Czy ktoś może korzystał? W najgorszym wypadku coś bliżej ze śląskiego/dolnośląskiego, bo u nas w województwie to ogólnie bieda ?
  11. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Byłbym wdzięczny
  12. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuję A czy ktoś zna nr części wzmocnienia zderzaka (czy jak to się fachowo nazywa) do zderzaka competition? Jest takie samo jak do zderzaka s-line? O to coś mi biega
  13. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie powie ktoś jaki mam zamówić pasek rozrządu do mojego samochodu, bo coś mnie trafi zaraz... A4 B8 2009r. 2.0 TDI 143KM 2009r CAGA Na aukcjach są dwa różne - 25 i 30mm. Na każdej aukcji ten sam opis, że niby oba pasują do tego samochodu. Piszę do sprzedawcy żeby mi po vinie sprawdzili. Jeden pisze, że 25mm będzie pasował, drugi że 30... https://allegro.pl/oferta/contitech-rozrzad-z-pompa-audi-a4-b8-a5-2-0tdi-10061432157 https://allegro.pl/oferta/rozrzad-pompa-audi-a4-b8-a5-2-0tdi-caga-cagb-caha-11913905511
  14. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zapomniałeś dodać, że płynęło 3 miesiące statkiem.
  15. Z ciekawości jak można wiedzieć, ile dałeś za klamki z RSa? Też szukałem, ale w ciągu kilku miesięcy znalazłem tylko jeden komplet i widząc cenę uznałem, że zwykłe jednak też są ładne
  16. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mylisz się.... ULTRA powinna mieć z palladu.
  17. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę, że taka będzie idealna do wersji ULTRA
  18. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Teoretycznie można... ale w praktyce ciężko będzie o nowe ULTRA B8 w ASO
  19. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bez sensu samą pokrywę albo znaczek wymieniać... Ja bym od razu cały silnik dał nowy
  20. Sam wymieniałeś?????? Łooo panie
  21. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam kupujesz tylko nowe rzeczy w ASO, a innym chcesz wcisnąć UŻYWANE?!?!
  22. Po co? Ważniejsze są lasery pod drzwiami i uchwyt na garnitur
  23. Nie wiem, ale czasami mam wrażenie, że pisze to jakiś bot reklamowy... O co by nie zapytać, to na końcu i tak jest "Jestem ULTRA zadowolony... najlepszy produkt... Mam go od 2 dni, ale jest najlepszy na świecie... Nie wypróbowałem nic innego, ale ten jest najlepszy... Brakuje tylko napisu "ten post jest sponsorowany przez" Obojętnie jakiego kabla byś tam nie dał, to i tak jak dla mnie wygląda to ULTRA badziewnie, nie ważne że sama ładowarka/uchwyt jest NAJLEPSZY NA ŚWIECIE. Jak raz na 2 miesiące używam nawigacji przyklejonej do szyby to szlak mnie trafia jak zwisa mi jakiś kabel. Taki uchwyt z tym kablem wyleciałby u mnie po 3 dniach...
  24. Z tego co widzę, to kabel wychodzi z tyłu uchwytu i jest to ładowarka indukcyjna więc nie trzeba go za każdym razem ruszać żeby podładować telefon. Kabel można puścić środkiem obok kratki wentylacyjnej, żeby nie zwisał na pół konsoli, no ale trzeba by było trochę pogrzebać, a ASO tego nie zamontuje... Btw. mamy koniec 2022 więc ranking trochę nieaktualny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.