Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek_091019

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek_091019

  1. Byłeś montować w ASO?? ULTRA brzydko wygląda ten zwisający kabel.
  2. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopie za tanie to jak na ULTRE... Poza tym w ASO tego nie sprzedają, a przecież do ULTRY musi być ŁORYGINALNY Z ASO, a nie od polaczków z alledrogo.
  3. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pytanie... kupiłem rejestrator od majfrendów "dedykowany" pod samochód. Specjalnie zamówiłem taki z wtyczką pod czujnik deszczu żeby nie bawić się przeciąganiem kabli a tu zonk... kamera działa cały czas na wyłączonym zapłonie i będzie wpier...niczać sobie akumulator. Obstawiam, że raczej nie da się zmienić kodowania żeby wyłączyć ten czujnik bez zapłonu ? Po co w ogóle czujnik deszczu przy wyłączonym samochodzie?
  4. Ale nie masz wieszaka na garniak przy zagłówku biedaku...
  5. Czytaj ze zrozumieniem, proszę...
  6. Za 1200 na pewno nie zrobią Ci tego na NOWYCH i ORYGINALNYCH częściach prosto z ASO a przecież tylko takich używasz.
  7. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem taki... niestety nie smakował za dobrze...
  8. Oczywiście na NOWYCH i ORYGINALNYCH częściach sprowadzonych ze USA?
  9. Już widzę jak montują to MMI w aso
  10. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czasami mam odczucie, że to jakiś bot reklamowy pisze
  11. pewnie też ze stanów popłyną
  12. gówniany kolor mają te projektory
  13. Może nie jeździ po zmroku bo jeszcze nie odkrył, że ULTRA ma z przodu "latarki" oświetlające drogę w nocy.
  14. a teraz przeczytaj nam co jest napisane na tych "łoryginalnych projektorach". Made in gdzie?
  15. za***ista mi pasja. Czekać pół roku na jakieś lampki do drzwi, przepłacić za nie 5x i jechać do aso żeby je zamontowali
  16. kurła tego się nie da odzobaczyć
  17. Jego jest ULTRA... ma napęd na 5 kół, w tym na to zapasowe w bagażniku Co do samochodu z tematu to wygląda za***iście
  18. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odważny jesteś... Ja bym nigdy swojej piękności nie zawiózł do jakiegoś serwisu prowadzonego przez polaczków... tylko i wyłącznie ASO Nawet na dolanie płynu do migaczy jeżdżę tylko i wyłącznie do ASO
  19. Bez kitu, taki bajer jest, poważnie??? No to jednak jest to prawdziwa ULTRA
  20. Niech zgadnę... wahacze też zamówiłeś z Niemiec, choć na allegro są identyczne i też sprzedawane przez producenta...?
  21. Właśnie też chciałem zapytać o podstopnicę Może bardzo się zdziwisz, ale ten temat bawi chyba każdego na tym forum
  22. Czy ja tam widzę chińskie nakładki a'la RS na pedałach w Twoje oryginalnej ultra furze ?
  23. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ty wiesz jak działa sprężyna? Czy też potrzebny poradnik z obrazkami?
  24. Tomek_091019 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nagrajcie mu ktoś tutoriala, bo prościej tego opisać chyba się już nie da...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.