Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s3marek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez s3marek

  1. Tak możesz takie samo dać. Możesz nawet sobie ustawić foto swojej panny na MMI haha W 3G zwykłym chyba nie da rady zrobić.
  2. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    400zł
  3. Mam u siebie. Pasuje bez problemu zawieszenie 1BV opona 225/45/18
  4. Co masz na myśli?
  5. Te A8 to jakiś ładny ulep
  6. Kolego popraw opis bo to sa felgi z audi a6 c6 nie pasuja do c7
  7. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie ma ktoś do sprzedania białego lusterka z kamerą do HBA do przedlifta? znajomy szuka.
  8. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięx
  9. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś wrzucał kiedyś tutaj link do takiej strony z long coding helperem w vcds można było sobie online obliczać bity. Ma ktoś może linka do tego.
  10. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokladnie to firma Patryka. Nie raz ogarnial mi bryke
  11. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie LOW to jest. Mam taką płytkę do niego z różnymi językami. Jest może taka płyta do tej nawigacji z językiem Polskim? Czy trzeba spolszczyć jakoś nie oficjalnie?
  12. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki co mają B8 Lift takie małe pytanie. Przywiozłem do kraju B8 2013r i jest tam zwykła NAVI. Chyba 3g LOW to jest bo ma zwykły Joystick. Można tam uruchomić polski język?
  13. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgodzę się z kolegą wyżej. Tym bardziej że ASO polskie nie jest wyrocznią i stosunek jakości do wartości usług jest dla mnie nie opłacalna.
  14. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A one tobie nie świecą jak masz właczone światła dzienne?
  15. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie tak nie ma sprawdzilem.
  16. Oczywiscie do 200 serwis Aso a teraz oleje co 15 i filtry.
  17. Mam w a6 321tysiecy i bez problemu lata z tego prawie 100tysiecy po sofcie.
  18. Zle doczytalem kup 2 przednie oczywiscie. Moge dac ci namiar na ludzi co maja takie czesci. Ja nie rezygnowal bym z adsa
  19. Proponował bym kupić od jakiegoś polifta 2 tylne amory o dobrym przebiegu i nie powinno być problemu.
  20. Dokładnie teraz firmy to już robią bez problemów.
  21. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedyś go wyciągałem to odkręciłem sobie plastik pod kierownicą i popchałem od tyłu go.
  22. Wiem że można coś tam spalić więc uważaj.
  23. Bez kodowania nic nie zrobisz niestety.
  24. Jak dla mnie trochę przesada z tym Carbonem. Fajnie na dekorach i ramce wygląda ale na kierownicy i ramce licznika nie widzi mi się. Ale gusta gustami. Tobie ma się podobać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.