Treść opublikowana przez s3marek
-
[ALL B8] VALET Parking System Serwisu Parkowania
Amerykę odkryłeś
-
A6 C6 3.0 TFSI większe hamulce S6 Rs6?
A mógł byś opisać z czego szukać takich hamulcy 385 i 360 bo też mam swoje kontakty.
-
A6 C6 3.0 TFSI większe hamulce S6 Rs6?
Możesz przybliżyć z czego to by musiały być hamulce. Nie ukrywam że 385 brzmi kusząco.
-
A6 C6 3.0 TFSI większe hamulce S6 Rs6?
Witam. Ktoś z forumowiczów może ma doświadczenie ze swapem hamulcy w samochodzie A6 C6? Kupiłem takie auto i mam do wymiany tarcze i klocki i zastanawiam się nad swapem na jakiś większy zestaw. Czy Hamulce od AUDI S6 lub RS6 sa P&P? Ewentualnie może jakaś alternatywa?
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Dobre koło planuje takie do swojej C7 zamontować. Sam montowałeś lampy?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
240km czyli silniki cdyc/cdyb/cdya to najlepsze 3.0 tdi montowane w c6. Od wersji lift 2008r montowane.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Możliwe. Ale od razu inne auto po sofcie. Wszystkim polecam chiptuning
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nie chce cwaniakować bo to nie moja dziedzina jest ale akurat kupiłem a6 c7 i u mnie w 3.0 TDI zrobili bez wyciągania soft dlatego zdziwiony byłem.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Trzeba jeszcze nie pić przy robocie.... i będzie dobrze. Nie jedno auto już garażowo zrobili. Ale ja już im podziękowałem. Tu na forum widzę mamy ludzi od tego. Tylko te cenki .... ale nic za darmo ... 2012r masz samochód? Po co wyciągali sterownik?
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Piękna jest Czy nie każde Rs4 b7 ma te inne lusterka? Bo te są jak w S4
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Zajeb**** C7 też bedziemy z bratem szukać do firmy właśnie takie tylko że avanty. Praktyczniejsze dla nas. W 3G+ Nie uruchomisz poziomu naładowania akumulatora.
-
brak wskazań klimatyzacji na ekranie po zmianie MMI 2G na 3G
Znajomy mi ogarnął temat jakimś specjalnym sprzetem. Napisz priv
-
brak wskazań klimatyzacji na ekranie po zmianie MMI 2G na 3G
Gateway za stary
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Ktoś kupi od ciebie ten samochód kiedyś pojedzie w aso zrobić ochronę komponentu z jakiegoś innego sterownika i możesz mieć schody.
-
Test licznika, szmery
W etce po numerze vin powinien byc licznik ktory byl fabrycznie
-
Test licznika, szmery
Tak to wina wymiany Gatewaya
-
zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach
Raczej licznik będziesz musiał wymienić cały.
-
Test licznika, szmery
Tak można wymienić bez problemu licznik po za aso. W aso ci przebiegu nie przepiszą tym bardziej. Na gatewayu jest ochrona komponentu.
-
B8 TrOOOOp
Nic ci nie da kodowanie z lifta do przedlifta niestety
-
Bootloader
Można ją postawić na nogi sam też moją tak doprowadziłęm
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Widocznie coś masz nadal zrobione nie tak. Jak nie umiesz to daj to komuś do zrobienia i masz z głowy
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Vagaudiservice chłopaki ci to zrobią.
-
A6 C6 3.0 TDI 2010 przesiadka z ciasnej B7
A miales jakies wibracje podczas jazdy czy tylko w czasie hamowania?
-
A6 C6 3.0 TDI 2010 przesiadka z ciasnej B7
Kolego poradziłeś sobie z tarczami? Jest teraz dobrze? Też mam problem z krzywymi przednimi tarczami :/
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Jak zamontuje skrzynie z B7/C6 to będzie też wibrowało. Żeby przenosiło do 700nm to tylko skrzynia z B8