Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s3marek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez s3marek

  1. Nie no chyba był na tyle mądry żeby założyć oryginalne żarówki, nie od dzisiaj wiadomo że oni sie doczepią nawet do takich pierdół.
  2. Jak chcesz to ogarnąć profi no to zadzwoń do VAGUDISERVICE oni co ogarną temat. Samemu montują takie zestawy klientom.
  3. Średnica tarczy 360mm i z tego co widziałem są 2 tłoczki http://pixs.ru/showimage/IMG1064JPG_7903644_5540275.jpg Tak wygląda zacisk. Niestety nie mam pojęcia co tam są za klocki.
  4. Kolego DEV pytanie skierowane do ciebie. Mam pytanie można coś większego niż 347mm zamontować na przód do AUDI A6 C6 3.0 TDI. Mam teraz 347mm i 330mm tył i niestety po 3 hamowaniach z 200-100km/h mają dość te hamulce. Widziałem że ktoś montował z A8 D3 4.2 TDI 4E0 615 123/124; 360x34mm Będzie to lepiej hamować?
  5. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W gatewayu chcesz podniesc soft?
  6. Podjedz do vagaudiservice w okolicach lublinca tam ci to ogarną na 100% i będzie wszystko działać.
  7. Hey dał byś linka do tych końcówek wydechu co masz u siebie wyglądają bardzo dobrze.
  8. Znajomy ma takie nawet do sprzedania. Z audi A6 C6
  9. Musisz sobie ads wyrezać i będźie regulacja kumpel ma tak zrobione. Do ads nie musisz mieć navi
  10. Musisz miec ads zeby szlo regulować głośność
  11. Wątpie że ktoś DPFA wyciął przy takim przebiegu.
  12. Nie polecam tego typu lamp. Miałem takie zamontowane oryginalnie w samochodzie jak kupiłem na kostkę 10PIN. Ciągle coś się paliło.
  13. Zapytaj tutaj wiem że oni takie coś montowali: www.facebook.com/audiservice
  14. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie wiem. Nie znam się, tylko słyszałem.
  15. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystarczy zrobić update gatewaya i też wyświetli.
  16. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3g+ Nie wyświetla ci przez słaby Gateway
  17. Jak jest normalna pogoda to jest ok. Ale jakoś mam wrażenie że moje oczy jednak są bardziej przyzwyczajone do tych standardowych.
  18. Miałem te żarniki i wróciłem do normalnych PHILIPS ponieważ w deszczu na niektórych rodzajach asfaltu naprawdę słabo było drogę widać.
  19. Cuber jak możesz to udostępnij wykres, ciekawy jestem w jakim zakresie obrotów masz te 680NM.
  20. Ja mam podłączony dodatkowy wzmacniacz do zwykłego nagłośnienia. Ale pewnie do Banga też można.
  21. Do jakiego rocznika wlacznie macie audiki?
  22. Ja wymieniłem całe zawieszenie z przodu na LIFT i dopiero temat rozwiązałem.
  23. Jak zamontowałeś tą lampkę z Audi A6?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.