Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 AVANT SWAP 320/288, Remont góry silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, przyszedł taki czas by zmienić autko na nowsze i troszkę większe. Prezentuję wam z dumą moją nową Audiczkę.

Tak wyglądało autko po zakupie.

 

20150725-100002.jpg

 

Silnik 1,9 TDi + czips. Powinien mieć 170KM

Rok 2002

 

Troszkę kosmetyki i mechaniki już zrobione. Najpierw skupiam się na wnętrzu później zewnętrznie. Dużo modów planuję, nie będę się rozpisywał co konkretnie tylko będę uaktualniał co się zmieniło.

Autko posiada normalne ślady użytkowania. Trzeba będzie zrobić polerkę, wymienić zderzaki i dużo innych piękności by się bardziej podobało.

Z chęcią wysłucham co by się przydało, czego brakuje i takie tam :)

 

 

Koledze posti_a6 dziękuję za silniczek do wycieraczki z tyłu :hi:

27.03.2018 (regeneracja maglownicy)

oraz Wycieraczki AERO zamontowane :D 

 

19.05.2018 (Rozrząd +paski)

IMG-20180517-181203.jpgIMG-20180519-110844.jpg

25.08.2018 (most/dyfer uszczelniony)

IMG-20180630-163039.jpgIMG-20180630-123123.jpgIMG-20180630-183442.jpgIMG-20180630-135715.jpg

20.09.2018(sprzęgło + koło dwumasowe)

42294947-2051523244887206-18118268556914

19.01.2019(amortyzatory tył)

50015917-380884006008342-91417275990708050599232-312135082758333-709257969262395

20.01.2019

Stan na dziś i zabawa w górach ?

49755982-2207435552629307-66521793209596

Do dnia dzisiejszego było wiele robione, schowek wymieniony, silniczek od spryskiwaczy, zamki w drzwiach zmienione, oleje, filtry to co na bieżąco. Wielu nie pamiętam :D

IMG-20180804-110825.jpg

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------2020-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatni rok to się działo. Wymieniony magiel, zbiorniczek od  płynu wspomagania, zakonserwowanie nadkoli, zmiana błotników, wymiana vacum, uszczelek za pompa i wiele innych....

 

01.02.2019 - 01.01.2020

202003211_qawqqwq.jpg202001171_qawqqsp.jpg


Początek roku nie był przyjemny. Poszła pompa wody i rozsypał się silnik... Remoncik wpadł zaraz po SWAPie hamulcy.

 

21.01.2020

SWAP 320/288 + amory Bilstein oraz wahacze górne

 202001181_qawqqsx.jpg202001212_qawqqse.jpg202003211_qawqqsw.jpg202003211_qawqqss.jpg

26.01.2020

Rozwalony rozrząd :(

202001301_qawqqsq.jpg202001261_qawqqap.jpg

12.02.2020
Odbudowa góry silnika 

202002121_qawqqar.jpg202002131_qawqqah.jpg202003181_qawqqax.jpg

 

 

Edytowane przez KarolH
Mody

Opublikowano

Schowek ma kolor SWING - ciemno szary. Powodzenia w modach :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki. Teraz tylko szukać :)

Opublikowano

Siemka, za ten znaczek to jakbym znalaz i wiedział kto,to palce by połamał...brak słów :(

Opublikowano
  • Autor

Tymczasowo przyczepiłem znaczek ze szrotu za 5zł :)

Są klubowe rameczki

11830708_996533477052860_1124420898_n.jp

Jest też spalanie na trasie które wyszło 4,3l/100km

11830926_996533363719538_54746433_n.jpg

Opublikowano

No, nawet nie widać ze to ze.... A te 5 zeta to mega cena ;)

Opublikowano
  • Autor

Jutro jadę do Jasienicy za częściami. Oby coś było.

Dziś sprawdzałem czy mam podgrzewanie lusterek. Niestety lusterko mi się wyślizgnęło :facepalm:

image.jpg

Aby dzień nie był zmarnowany postanowiłem wyczyścić wszystko i nasmarować mechanizm.

Przed:

image.jpgimage.jpgimage.jpg

Po:

image.jpgimage.jpg22a.jpg

Opublikowano

To zes narobił z tym wkładem, lol ;)

Opublikowano
  • Autor

No nie ukrywam, że pare ku*w poleciało :). I tak nie były podgrzewane więc wymieniam jak tylko takie dorwę

Opublikowano

Ładny! Spalanie na fise wyszło mega niskie, a co wychodzi pod dystrybutorem?

Opublikowano

Mega aż za niskie spalanie jeszcze Q?

Masz jeszcze B4?

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano
  • Autor

Mam B4. Jak się sprzeda to zakupi się parę drobiazgów :)

Spalanie wychodzi około 6l na dystrybutorze. Najwięcej miałem 13l :decayed: ale to były testy.


Wsadziłem ledy w drzwi to mi nie święcą z przodu. Ktoś wie czemu ;/


Wymiana gumki w pilocie.

11855322_1000232766682931_1192837746_n.j
Uszczelka pod maskę:
11872586_1000232783349596_980862795_n.jp
Wkłady ogrzewane :D
11880742_1000232786682929_734396251_n.jp

Przymiarki. Jak wg. was wygląda spoko czy coś innego szukać ?

11880285_1000820066624201_1583284027_n.j11857784_1000819836624224_110393159_n.jp
Opublikowano

Jak dla mnie to mogłoby byc coś innego....

Opublikowano
  • Autor

Szukam dalej ;)

Opublikowano

Nie są złe, napewno lepsze jak tamte 16. ale szukaj 18" wzór z rs4 5, takie coś
Audi_B5_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy

Opublikowano

Znajomy ma takie nawet do sprzedania. Z audi A6 C6

Opublikowano

Audik bardzo fajny. powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor

Nie są złe, napewno lepsze jak tamte 16. ale szukaj 18" wzór z rs4 5, takie coś

Audi_B5_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy

Zastanawiałem się nad takimi właśnie. Tylko myślę 18 czy jakieś 19 już brać

Audik bardzo fajny. powodzenia w modach.

Dzięki ;)

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Wiele nowych gratów wpadło do auta w ubiegłym roku. Pojawiło się trochę czasu więc odświeżam temat i mam nadzieję prowadzić go na bieżąco. 

Wszystko w poście #1

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatni rok to się działo. Wymieniony magiel, zbiorniczek od  płynu wspomagania, zakonserwowanie nadkoli, zmiana błotników, wymiana vacum, uszczelek za pompa i wiele innych....

 

01.02.2019 - 01.01.2020

202003211_qawqqwq.jpg202001171_qawqqsp.jpg


Początek roku nie był przyjemny. Poszła pompa wody i rozsypał się silnik... Remoncik wpadł zaraz po SWAPie hamulcy.

 

21.01.2020

SWAP 320/288 + amory Bilstein oraz wahacze górne

 202001181_qawqqsx.jpg202001212_qawqqse.jpg202003211_qawqqsw.jpg202003211_qawqqss.jpg

26.01.2020

Rozwalony rozrząd :(

202001301_qawqqsq.jpg202001261_qawqqap.jpg

12.02.2020
Odbudowa góry silnika 

202002121_qawqqar.jpg202002131_qawqqah.jpg202003181_qawqqax.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.