Treść opublikowana przez s3marek
-
Piłka nożna
Jakaś stypa dzisiaj z porównaniem do wczoraj ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- Nic dodać nic ująć, mimo to przyznać trzeba że to on doprowadził argentina do półfinału.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jakie Ceny za A6 C6 3.0 TDI 2009r TIP i A6 C6 2.0 TDI 170PS 2010r Manual?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Ale jak mam być szczery to nie widać tego jakoś mocno, mnie się podobało bardzo B8 na eibachu.
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Kumpel miał B8 a teraz C6 na Eibachu i ma przód wyżej niż tył.
-
Piłka nożna
To Austria dzisiaj gra?2:0 dla brazyli. co ty wiesz,w nogach spisz... Teraz sie uspokoją i 3 wbiją pod koniec z kontry Zwracam honor ale lanie.
-
Piłka nożna
To Austria dzisiaj gra?2:0 dla brazyli.
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Kurde nie myślałem że po takim meczu jak ostatnio w ich wykonaniu niemcy awansują z Francją.
-
Piłka nożna
Francja dzisiaj zleje d*pę Germanom:decayed:
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
gratki wyniku jeszcze raz
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
No to gratulacje kolegi z Klubu. Właśnie tam gdzie stałem z kolegą to jakiś gościu stał ze znajomymi i dziećmi w samym rogu tych bramek i właśnie potem poszedł do RS6 to nie czasem byłeś ty?
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Jakie wyniki były? Byłem z kolegą ale tak zaczęło padać że uciekliśmy. A jak tam golfik Lamika?
-
wymiana lamp
Panowie przymierzam się do sprzedaży auta, a zostały mi jeszcze graty do samo poziomu i spryskiwaczy. Pytanko czy MCE o nr 8k0 907 063 k i gateway z końcówką AD obsłużą mi te modyfikacje czy muszę coś zmienić.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Super wyszło:slina:
-
B6 DIVISION
Gdzieś tu kiedyś widziałem że ktoś miał tubę z Q5 u siebie w kole zapasowym. Może ktoś cyknąć fotę jak ona jest dokładnie zamontowana.
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Piano ładniejsze niż Carbon. Elegancki samochód
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Rozumiem dziękuje:hi:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dav a same jarzma nie podejdą przy swapie z 321 na 347? znajomy mi mówił że w b7 tylko zmienił jarzmo w 3.0 TDI i miał hamulce z S4
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Już Grzegorz wrzucał link do Ocarbon chyba oni mu to robią.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czyli ten chrom z dekorów idzie zdemontować
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A co zrobić żeby zmienić hamulce z 321 na 347 w c6 zacisk zostaje stary? tylko jarzmo tarcza oraz klocki?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hamulce z A4 B8 podejdą do A6 C6?
-
B8 TrOOOOp
Koledzy ktoś orientuje w temacie kierownic do polifta. Mam za grosze kierownicę która według sprzedawcy jeździła w jakimś audi Q5. Chodziło mi o taką w czarnym połysku. Podejdzie to do A4 B8?
-
B8 TrOOOOp
A według ciebie to że sugeruję to nie znaczy że musi być, ale w większości przypadków z jakimi miałem doświadczenie to za dobre auto trzeba było dopłacić wiec chyba coś w tym jest.
-
B8 TrOOOOp
Droższy niekoniecznie znaczy lepszy. Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling: