Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s3marek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez s3marek

  1. Jakaś stypa dzisiaj z porównaniem do wczoraj ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- Nic dodać nic ująć, mimo to przyznać trzeba że to on doprowadził argentina do półfinału.
  2. Jakie Ceny za A6 C6 3.0 TDI 2009r TIP i A6 C6 2.0 TDI 170PS 2010r Manual?
  3. Ale jak mam być szczery to nie widać tego jakoś mocno, mnie się podobało bardzo B8 na eibachu.
  4. Kumpel miał B8 a teraz C6 na Eibachu i ma przód wyżej niż tył.
  5. To Austria dzisiaj gra?2:0 dla brazyli. co ty wiesz,w nogach spisz... Teraz sie uspokoją i 3 wbiją pod koniec z kontry Zwracam honor ale lanie.
  6. To Austria dzisiaj gra?2:0 dla brazyli.
  7. :grin:
  8. Kurde nie myślałem że po takim meczu jak ostatnio w ich wykonaniu niemcy awansują z Francją.
  9. Francja dzisiaj zleje d*pę Germanom:decayed:
  10. No to gratulacje kolegi z Klubu. Właśnie tam gdzie stałem z kolegą to jakiś gościu stał ze znajomymi i dziećmi w samym rogu tych bramek i właśnie potem poszedł do RS6 to nie czasem byłeś ty?
  11. Jakie wyniki były? Byłem z kolegą ale tak zaczęło padać że uciekliśmy. A jak tam golfik Lamika?
  12. s3marek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Panowie przymierzam się do sprzedaży auta, a zostały mi jeszcze graty do samo poziomu i spryskiwaczy. Pytanko czy MCE o nr 8k0 907 063 k i gateway z końcówką AD obsłużą mi te modyfikacje czy muszę coś zmienić.
  13. s3marek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzieś tu kiedyś widziałem że ktoś miał tubę z Q5 u siebie w kole zapasowym. Może ktoś cyknąć fotę jak ona jest dokładnie zamontowana.
  14. Piano ładniejsze niż Carbon. Elegancki samochód
  15. Rozumiem dziękuje:hi:
  16. Dav a same jarzma nie podejdą przy swapie z 321 na 347? znajomy mi mówił że w b7 tylko zmienił jarzmo w 3.0 TDI i miał hamulce z S4
  17. Już Grzegorz wrzucał link do Ocarbon chyba oni mu to robią.
  18. Czyli ten chrom z dekorów idzie zdemontować
  19. A co zrobić żeby zmienić hamulce z 321 na 347 w c6 zacisk zostaje stary? tylko jarzmo tarcza oraz klocki?
  20. Hamulce z A4 B8 podejdą do A6 C6?
  21. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy ktoś orientuje w temacie kierownic do polifta. Mam za grosze kierownicę która według sprzedawcy jeździła w jakimś audi Q5. Chodziło mi o taką w czarnym połysku. Podejdzie to do A4 B8?
  22. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A według ciebie to że sugeruję to nie znaczy że musi być, ale w większości przypadków z jakimi miałem doświadczenie to za dobre auto trzeba było dopłacić wiec chyba coś w tym jest.
  23. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Droższy niekoniecznie znaczy lepszy. Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.