Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barca8585

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barca8585

  1. hej ma ktoś do polecenia jakiś fajny nocleg rejon nie ma znaczenia fajnie by było coś gdzie można skuter wodny zwodować
  2. Cześć wszystkim po 3 letniej przygodzie z a4 b9 2.0 TFSI przyszedł czas na kupno busa do pracy więc audi poszła do sprzedania , padł wybór na volkswagena T6 furgon w longu wersja bieda bo już z nowych prawie nic nie ma do wyboru chciałem automat ale nie znalazłem ani jednej sztuki wiec jest drążek ale chociaż światła led są , silnik 2.0 disel 150 km jak na razie przejechane 6 tys pierwszy olej wymieniony przy przebiegu 4 tyś , coś tam będę chciał go doposażyć wrzucam parę fotek
  3. Dawno nic tu nie było auto sprzedane z przebiegiem 160 tys mogę powiedzieć smiało polecam ten silnik zero awarii chodź wiadomo przebieg nie duży jeszcze , na razie auto zastąpi nowy t6 potrzebny do pracy będzie nowy wątek bo coś tam w nim będę chciał porobić pozdrawiam ostatnia fota a na dole nowy nabytek
  4. Masz jakąś fajną miejscówkę w Promajnie
  5. Austria Słowenia
  6. masz jakąś miejscówkę na Peljesac?
  7. witam podłączę się do tematu byłem rok temu w końcówce czerwca Trogir Seget Donji tydzień a puźniej w Promajnie w której spędziliśmy ostatni 3 urlopu z rzędu i co roku coraz więcej apartamentów powstaje jak na końcówkę czerwca to i tak sporo ludzi było miejscówka bardzo super , polecam knajpę San u góry trochę mało kto o niej wie a moim zdaniem najlepsze jedzonko w Promajnie i ceny najlepsze w tym roku pewnie też tam zawitamy , a co do plaży to chodzimy na dziką za plażą nudystów w stronę Baska Voda polecam mało ludzi i fajny bar na skarpie
  8. A6 lub Q7
  9. Witam mam pytanie na jakie rabaty można liczyć biorąc nowe audi ? czy może jest ktoś z grupy co ogarnia temat kupna nowego
  10. Promajna
  11. w tamtym roku jak byliśmy w Promajnie pojechaliśmy wcześnie rano ekipą do Ploce na prom i promem właśnie do Trpanji i tam sobie cały dzień po Peljesacu pojeździliśmy , byliśmy też w Orebicu polecam
  12. coś tam się rozglądam mam ochotę na Peljesac ale będzie pewnie tak jak zawsze i wylądujemy w Promajnie?
  13. ile dałeś jeśli można wiedzieć bo też szukam
  14. to może i tak ale zaraz grudzień i zimy nie ma hehe wiadomo można i 19 na zime i 20 na lato ale to tylko a4 i wydaje mi się ze 17 na zimę może być
  15. nie mam bo jeszcze nawet nie założone nie ma kiedy
  16. troszkę nic się tu nie dzieje bo ważniejsze sprawy są ale mam pytanie szukam felgi na zime najlepiej 17 cali jakie et zeby to jakoś fajnie wyglądało
  17. to kto tu przyjedzie jak będzie tak jak mówisz już w tym roku wszyscy pisali na różnych forach że jest masakrycznie drogo jestem obecnie w Promajnie i jestem tu 4 rok z rzędu i cenowo do restauracji której chodzimy zawsze w porównaniu z zeszłym rokiem to jest może 10 % drożej za apartament płace też tyle drożej wiec nie ma jakiś dużych zmian
  18. ja jeszcze do soboty ludzi coraz więcej ale my i tak nie chodzimy na główną plaże tylko trochę dalej w stronę baski ale jest spoko blisko bar jest i ludzi dużo mniej polecam a woda już jest taka ciepła jak nigdy
  19. My w Promajnie droga Czechy Austria Słowenia spoko jedynie przy granicy Chorwackiej małe korki a tak to spoko byliśmy dzisiaj na Biokovo na tym tarasie widokowym fajna sprawa a tu pare fotek
  20. Długo nic się tu nie działo wpadło nowe koło lato 19 cali z a5 , ściema szyb, serwis olejowy , wyłączenie start stop a po urlopie wpadną sprężyny hr -35 ,
  21. Może i tak ale kolega Mi to zrobił w gratisie wiec jakiś kosztów nie było ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.