Treść opublikowana przez barca8585
-
Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey
Auto sprzedane i czas zacząć poszukiwania
- C7 Resident
-
C7 Resident
Tak pytam narazie bo jestem przed kupnem auta i robię wywiad co i jak
-
C7 Resident
A jak ta kamera wyglada żebym wiedział jak coś czy ewentualnie można to dołożyć czy trzeba tez szybę wymienić ?
-
C7 Resident
A dużo roboty z kablami jest
-
C7 Resident
Witam powie mi ktoś czy do przedlifta można wsadzić przednie lampy matrix i czy do tego też trzeba zmieniać coś typu maska , zderzak czy tylko lampy
-
Wakacje w Chorwacji
Dzisiaj powrót z Promajny do Legnicy bez żadnych problemów na granicy tylko szybkie sprawdzenie dowodów i dalej jazda ale za to dzisiaj w drugą stronę to masakra korki cały czas na wjeździe do Chorwacji korek z 10 km a w Austrii i Czechach same korki
-
Wakacje w Chorwacji
Nio słabo ale warto
-
Wakacje w Chorwacji
my wczoraj byliśmy na wycieczce i jechaliśmy mały kawałek przez BIH i też tylko dowody sprawdzili i bez problemu przejechaliśmy polecam prom z Ploce na Trpanj blisko fajna plaża Divna
-
Wakacje w Chorwacji
- Wakacje w Chorwacji
wyjechaliśmy z Legnicy o 20 a w Promajnie byliśmy o 15- Wakacje w Chorwacji
Ja tez już na miejscu mała kontrola w Czechach , duży korek 2 godziny stania na przejściu w Słowenii i na wjeździe do Chorwacji z godzinę stania- Wakacje w Chorwacji
to daj znać jak droga i co i jak- Wakacje w Chorwacji
i już nie trzeba testów- Wakacje w Chorwacji
?- Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
witam czy opona 205 50 17 bedzie ok- Wakacje w Chorwacji
oki dzięki- Wakacje w Chorwacji
to czekamy ja planuje wyjechać 25-26 czerwca kierunek Promajna- B8 TrOOOOp
Witam ma ktoś słoneczniki podsufitki w wersji s line z podświetleniem do sprzedania- Wakacje w Chorwacji
Nio tak jest lipa- Wakacje w Chorwacji
To git My z Żonką mamy 2 dni przed wyjazdem 2 szczepienie wiec chyba nie obejdzie się bez testu- Wakacje w Chorwacji
daj znać jak tam droga i co teścik przed wyjazdem ?- A4 B9 Avant - V6 3.0 TDI quattro - daytona grey pakiet czerń
Piękna najładniejszy dla mnie kolor w audi- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
witam potrzebuje spolszczyć navi i wgrać mapy ktoś pomorze jestem z dolnego śląska - Wakacje w Chorwacji