Treść opublikowana przez barca8585
-
Polecane opony zimowe
-
B8 TrOOOOp
Nie , pisałem wyżej że za 650
-
B8 TrOOOOp
a trafiła się można powiedzieć okazja
-
B8 TrOOOOp
też mi sie wydaje
-
B8 TrOOOOp
szukałem takiej w złym stanie bo i tak chce ją obszyć po swojemu
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
dzięki a wiesz możę czy ten znaczek można sciągnąć i wymienić
-
B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
dzięki ładne
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
pięknie co to za felga
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Pięknie
-
Jaki monitor kupić
witam co kupić LG 27GN750-B czy Msi MAG271CQR MSI Optix MAG271CQR Curved czarny - Monitory LED 27" (26,5"-28,4") - Sklep komputerowy - x-kom.pl WWW.X-KOM.PL MSI Optix MAG271CQR Curved czarny w x-kom.pl > Odbiór za 0 zł w dowolnym salonie, błyskawiczna wysyłka. Zapewniamy inteligentny wybór. LG 27GN750-B w Morele.net WWW.MORELE.NET Monitor LG 27GN750-B jest dostępny w Morele.net! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Morele.net ma najniższą cenę w Polsce.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Witam mam pytanie mam przedlifta automat kiera bez manetek i chcę zmienić na kierownicę ściętą i mam możliwość kupienia kiery w dobrej cenie ale z manetkami i moje pytanie co trzeba żeby manetki działały a jak nie to ewentualnie czy można z kierownicy je usunąć tak żeby było dobrze
-
B8 TrOOOOp
dzięki za odpiskę , stelaż i ramkę już też mam wiec bedzie lift a4
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę poliftową piano licznika dzisiaj ściągłem tą ramkę i wymiar ekranu w ramce jest 15,3 x 8,5 a poliftowa ma 15 x 8,7 i moje pytanie czy będzie to pasowało- B8 TrOOOOp
witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę zegarów poliftowa piano i wiem że trzeba do tego stalaż licznik ma ktoś numer jaki to ma być i czy są jakieś różnice- B8 TrOOOOp
witam ma ktoś może do sprzedania rączkę boczka drzwi kierowcy pod składane lusterka- Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
jak chcesz mam komplet liftowych lampek- Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey
nie muszę czytać bo wiem co piszę napisałem że teraz nie będę obniżał bo zima nie długo będzie i wydaje mi się że może to poczekać tym bardziej że musze koło jakieś przymyśleć na lato i wtedy spasować to ładnie tak jak chce a ramka wpadła w fajnej cenie więc kupiłem a jak kupiłem to założę- Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey
co masz na myśli- Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey
nio napewno neon by się przydał myślę że wpadnie za jakiś , zbieram graty do zamontowania ramki piano polift najważniejsze już jest- Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey
soft na pewno będzie ale na razie inne rzeczy są do ogarnięcia trzeba pomyśleć coś o obniżeniu bo koza straszna ale teraz już nie ma sensu po zimie wleci coś- Audi a4 B8 lift s line 3.0 Quattro Lava Grey
- B8 TrOOOOp