Treść opublikowana przez barca8585
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
A jakie ceny noclegu
-
Polecane opony letnie
http://allegro.pl/nowe-letnie-nexen-n6000-225-40-r18-2014-komplet-i6044484707.htmlCo o tym sądzicie
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanie jak kupię te 2 felgi to będzie pasowało bo końcówki oznaczenia sa inne http://allegro.pl/audi-a4-s4-rotor-1-szt-8k0-j-nowa-oryginal-wawa-i6137537178.html#thumb/2 I druga http://allegro.pl/felga-audi-a4-a5-8-5x19et43-rotor-a4-a5-a6-8k0-i6142248653.html#thumb/8
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Powiedz mi na tych pierwszych czarnych felgach co wcześniej Miałeś jakie tam et jest bo ładnie wygląda czy dawales jakieś dystanse ?
-
B8 TrOOOOp
Też tak myślałem nad folia ale nie wiem jak to się będzie trzymać czy nie będzie się odklejać?
-
B8 TrOOOOp
Witam co myślicie o pomalowaniu całego auta bo stan obecnego lakieru jest słaby takiego kupiłem a poprostu kupiłem bo technicznie wysztko jest w porządku ogarniam sobie cały środek na wypas tylko ten lakier mnie męczy i nie wiem co mam zrobić i myślę o srebrnym kolorze proszę o jakieś opinie na ten temat
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Część mam pytanie robiłeś samopoziomowanie xenonu bo widzę że wcześniej nie Miałeś i spryskiwacz też masz bo ja też się zastanawiam nad liftem przód a mam obecnie to samo co ty Miałeś czyli zwykle lampu
-
Pielęgnacja foli samochodowej 3M
Część mam pytanie co do foli i co zadowolony z niej jesteś trzyma się dobrze?
-
Polecane opony letnie
witam co myślicie o 225/40/18 do b8
-
Co to za felga?
witam czym się różnią te felgi 8KO601025ap a 8KO601025cc
-
Polecane opony letnie
czesc co myslicie o takiej oponie uniroyal rainsport 245/35/19 do b8
-
Polecane opony letnie
Witam co myślicie o tych oponach Nankang NS2 255 35 18 do audi b8
-
Demontaż schowka pasażera
dzięki już zamówiłem
-
Demontaż schowka pasażera
jakie wyjmaki pasuja bo sa rozne i niewiem ktore kupić
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
witam mam pytanie potrzebowal bym kogos kto by mi taki wydech zamontowa masz kogos