Treść opublikowana przez barca8585
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
a już wiem która to twoja nio piękna jest rzeczywiście podobna
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
dzięki poka swoją
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Rok 2009 silnik 2.0 disel kolor dokladnie nie wiem jakie ma oznaczenie srebny poprostu hehe wyposażenie nic szczególnego koła 18 z a5 et 29 zima
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Tu go nie ma ? a co potrzebujesz mogę jakoś pomuc ?
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Dzięki ja miałem to samo nie ma co sie zastanawiać
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Spoko wygląda
-
B8 TrOOOOp
https://www.olx.pl/
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Ok dzięki
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Masz jakieś foto jak to wyszło
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Dzięki
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ok
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
a co tu taka cisza chyba przed burzą
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
- Audi a4 b8 LIFT competition plus
mi sie wydaje ze to troche wiocha zakladac dekory quattro do nie quattro ale nie ma co sa piekne- Audi a4 b8 LIFT competition plus
dzieki koleszko- Audi a4 b8 LIFT competition plus
Witam wszystkich po 3 latach użytkowania pierwszego audi b8 którego osatnio się pozbyłem byl to piewrszy z roczników , totalny golas po wkręceniu sie w nasze forum i zajawke na modzenie postanowiłem zmienić na coś fajnego i trafiła sie piękna audiczka znana już na forum i łądnie pomodzona wiec czas ja zapreznotwać i wziąść sie dalej do modzenia plany to - elektryczna klapa bagażnika - audi bang olufsen - zmiana dekorów kurcze mam ładny komplet od s4 nietypowy wzór ale quattro - klima 3 strefy - kupno felg na lato mysle o 19 rs c7 - podsufitka s line - szyny bagażnika - jakis wyższy model navi a tu zdięcia z dzisiaj tak na szybko- B8 TrOOOOp
witam ktos chetny na dekory s4 rzadko spotykany wzor- B8 TrOOOOp
dzieki juz wiem ale innych bledow nie ma co do tego zapalania auta i drgan buda- B8 TrOOOOp
własnie tylko to jest 03207 - charisma switch module- B8 TrOOOOp
panowie mam pytanie co to moze byc ciezko odpala sie auto i przy zapalaniu trzesie buda- B8 TrOOOOp
ale co kupic ten sam ja mam rok 2008- B8 TrOOOOp
panowie wiek ktos z jakim numerem musze kupic nowy zamek na przod od pasazera bo musze go wymienic bo nie otwiera od zewnatrz- B8 TrOOOOp
Pany ktoś wymienial stacyjkę bo mi ciężko wchodzi kluczyk- Stacyjka
Pany ktoś wymieniał stacyjkę bo mi się zacina duzo roboty z tym o czy łatwa to sprawa ?- B8 TrOOOOp
panowie wiem ze to nie ten dzial ale zapytam co myslicie o audi b8 2009 rok 2.0 tfsi multitronick zrobina na 245 ona jest po akcji serwisowej w Niemczech wymiana odmy itd.nic nie dało więc przy 65tys wymieniono tłoki i pierścienie i jak zrozumiałem dobrze to blok silnika jest już poliftowy i nie żre oleju jak szalona obecnie ma 180 tys nalotu s line zew i wew z wyposazenia to ma webasto 3 strefy panorame navi 3 g fotele fuul elektryka wentylowane driveselect xenon scieta kiere eletryczna klape hamulce s4 cala w orginale - Audi a4 b8 LIFT competition plus