Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barca8585

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barca8585

  1. a już wiem która to twoja nio piękna jest rzeczywiście podobna
  2. dzięki poka swoją
  3. Rok 2009 silnik 2.0 disel kolor dokladnie nie wiem jakie ma oznaczenie srebny poprostu hehe wyposażenie nic szczególnego koła 18 z a5 et 29 zima
  4. Tu go nie ma ? a co potrzebujesz mogę jakoś pomuc ?
  5. Dzięki ja miałem to samo nie ma co sie zastanawiać
  6. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://www.olx.pl/
  7. Masz jakieś foto jak to wyszło
  8. a co tu taka cisza chyba przed burzą
  9. mi sie wydaje ze to troche wiocha zakladac dekory quattro do nie quattro ale nie ma co sa piekne
  10. Witam wszystkich po 3 latach użytkowania pierwszego audi b8 którego osatnio się pozbyłem byl to piewrszy z roczników , totalny golas po wkręceniu sie w nasze forum i zajawke na modzenie postanowiłem zmienić na coś fajnego i trafiła sie piękna audiczka znana już na forum i łądnie pomodzona wiec czas ja zapreznotwać i wziąść sie dalej do modzenia plany to - elektryczna klapa bagażnika - audi bang olufsen - zmiana dekorów kurcze mam ładny komplet od s4 nietypowy wzór ale quattro - klima 3 strefy - kupno felg na lato mysle o 19 rs c7 - podsufitka s line - szyny bagażnika - jakis wyższy model navi a tu zdięcia z dzisiaj tak na szybko
  11. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witam ktos chetny na dekory s4 rzadko spotykany wzor
  12. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki juz wiem ale innych bledow nie ma co do tego zapalania auta i drgan buda
  13. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    własnie tylko to jest 03207 - charisma switch module
  14. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie mam pytanie co to moze byc ciezko odpala sie auto i przy zapalaniu trzesie buda
  15. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale co kupic ten sam ja mam rok 2008
  16. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie wiek ktos z jakim numerem musze kupic nowy zamek na przod od pasazera bo musze go wymienic bo nie otwiera od zewnatrz
  17. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ktoś wymienial stacyjkę bo mi ciężko wchodzi kluczyk
  18. barca8585 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Pany ktoś wymieniał stacyjkę bo mi się zacina duzo roboty z tym o czy łatwa to sprawa ?
  19. barca8585 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie wiem ze to nie ten dzial ale zapytam co myslicie o audi b8 2009 rok 2.0 tfsi multitronick zrobina na 245 ona jest po akcji serwisowej w Niemczech wymiana odmy itd.nic nie dało więc przy 65tys wymieniono tłoki i pierścienie i jak zrozumiałem dobrze to blok silnika jest już poliftowy i nie żre oleju jak szalona obecnie ma 180 tys nalotu s line zew i wew z wyposazenia to ma webasto 3 strefy panorame navi 3 g fotele fuul elektryka wentylowane driveselect xenon scieta kiere eletryczna klape hamulce s4 cala w orginale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.