Treść opublikowana przez nao
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahh tu nie ma nic do śmiechu ;p policja zwinęła mojego kumpla ;p za narkotyki hahahah to jeszcze nic, jak sie puźniej okazało postałem tam troszke dłuzej bo jeszcze gadałem z kumplem.... okazało sie ze połowe osiedla sie u niego zaopatrywała i teraz trzepią portkami :polew: no ale nic za głupotę sie płaci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widze ze Ci serducho zabiło jak to przeczytałes, pamiętaj jest różnica mierzy piratami drogowymi wyprzedzającymi na podwójnej ciągłej gdzie sie widzi kilometr pustej drogi....i do tego o 22. Nikt tu nie ryzykuje na tyle żeby sie zabić w tak młodym wieku.... po trzecie jak masz troszkę tej mocy pod maską.... to wyprzedzanie nie przysparza kłopotów tzn mam tu na myśli ze nie wyprzedzasz na odcinku 1km.... tylko 100m może nawet nie... rozumie może te 75kM którymi dysponujesz ,to troszkę mało i każdy sie może bać (ja bym sie tez bał takim masywnym autem wyprzedzać). Owszem granice są, ja je widzę o czym świadczy to ze jeszcze to pisze. Kolego aran nie wiem kogo tu nazywasz "młodsze osoby", no chyba dzieci tego nie czytają i jak ktoś zda te prawko w wieku 18 latek... to trochę rozumu ma w głowie. A ty chcesz nam tu pokazać ze ten 18latek po przeczytaniu 23 strony "spoty ślaskie" wsiądzie do auta i będzie deptał ile wlezie.... to jesteś śmieszny , lepiej nie pisz tu takich głupot na koniec zastanów sie kto to jest "pirat drogowy", czy ten co wyprzedza na trzeciego przy prędkości 230 km czy ten co na podwójnej ciągłej wyprzedza..... ufff.... sie rozpisałem pozdro ps. ridick82 łłogieeeeńńńńnń ahahahhaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nio to juz po zlociku jakoś frekwencja nie dopisuje w wakacje, ale myśle ze to sie zmieni jak wszyscy sie zjadą ridick82 dojechałeś? heheh trochę my poszaleli, idzie Ci to autko tez pięknie dobrze ze czarna vektra była zajęta :kox: byłoby nie ciekawie ;p;p;p;p ile to by było 10 pkt i 400-500 zł heheheh za samą predkosc ;p a wyprzedzanie na skrzyzowaniu, na pasach, ciągła linia ;p prawo jazdy byśmy oddali dziś :gwizdanie: heheh pozdro do pt i znów poszalejemy PS Pucek szkoda, że Cie nie było, zobaczylibyśmy co potrafisz heheheh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale będzie ulewa, czorno jak pierun ja jade nie ma co ridick82 jedizemyyyyyyyyyyyyyyyyy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nio to ja tez sie wybiore, myśle ze 18:30 Parking Ruda ?? moze byc ?
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to turbo blaszka ?
Witam, Od jakiegoś czasu - zaczęło mi cos mielic w aucie.... konkretnie gdy dodaję gazu nic cisza, gdy puszczam obroty spadają równomiernie i nagle bardzo szybki spadek i słychac takie mielenie(taki szybko trykający zegarek) w okolicach turbiny..... wiele mechaników sie juz nad tym zastanawiało i stawiają na turbine.... lecz turbina byłą regenerowana i "powinna" być ok (jest na gwarancji), chciałbym zaznaczyć iż zaczęło sie tak dziać po wizycie w nieudanym warsztacie który sprawdzał turbine.... Pytanie jest proste czy to może byc ta blaszka która jest gdzieś pod turbiną ? czy szukac czegos innego Brak błedów na Vag'u pozdrawiam Prosze używać prefiksu przy nzawie tametu.poprawione
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja nie mam zbyt dobrych wiesci..... nie wiem czy wpadnę bo moja mi truje ze na jakaś imprezę mam iść..... :wallbash: :wallbash: normalnie taka wojna o to ze szok ! ale jeszcze dam znac.... dzis zrobiłem układ wydechowy... katalizator do środka rurka..... mmmmmmm różnica jest trochę mi tej mocy brakowało.... teraz juz wciska do fotela - jest dobrze :cool1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to pięknie, ekipa z Rybnika i Wodzisławia sie wybierała no ale jak miron smsowo zarządził ze spotu nie ma to nie pojechaliśmy heheh szkoda..... bo jak widzę spot był.... no nic następnego spota na pewno nie odpuścimy :> panowie przyznać sie który umył auto przed spotem ?? to dlatego pewnie padało..... pozdrooo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proponuje znaleźć na allegro rozbite a4 i kolesi którzy oferują częsci.... jest takich naprawde duzo - wystarczy poszukac pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jak, jedziemy :> 18:30 Parking ruda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nio to dajcie znać jeszcze ;p bo przeca sam nie pojadę Dawid nie "neo" a "nao" pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nio ja jutro postaram sie byc o ile mnie coś nie zaskoczy pucek jedziesz ? spotykamy sie na cerfourze ? kto sie jeszcze wybiera ??? Dawid jedziesz ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obawiam sie ze te wgniecenie na zderzaku będzie cię troszkę kosztowało :gwizdanie: no nie gadaj,jeszcze tego nie zauważyłeś hahahahah :polew: nie zauważyłem ;p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym był za godz 19 i Areną. Ale oczywiście niech każdy sie wypowie jak u bardziej pasuje co do butelki, mogę być świadkiem !
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i po zlociku..... jedno co powiem... miron ta Twoja b6... masakraaaaaaaaaa :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: szkoda ze tak mało nas było:) warto było jechać żeby zobaczyć hummera :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja będę bankowo niestety pierwsze spotkanko opuściłem.... niestety wypadek samochodowy mojej siostry i komplikacje..... ale w ten piątek bede Miron to jak Pucek nie pojedzie to sie spotkamy na tym shelu ok ? bo ja też nie chce błądzić, tylko podaj dokładną godz niestety nawigacja poszła sie je** w wypadku:(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bardzo dobry pomysł ! :> kto sie jeszcze na to pisze ? ja wezmę gps i pojada ;p mniej więcej wiem kaj to jest;p damy rade pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
haha stary ;p olej egzaminy ;p są wakacje ja tez mam egzamin:) tez w sobotę ;p i co z tego ;p wpadnij a na pewno nie pożałujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nio to sie zapowiada pięknie :> :> :> :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam, Dziękuje za zaproszenie :> będę na 99% mam niedaleko, to przyjadę sie przywitać pozdro
-
[B5 AEB] Brak mocy
ahhh po prostu ja zadałem jedno pytanie.... ale kolega Ronin nie odpuszcza.... nie wiem... jakiś dziwny koles jesteś. Jak nie masz chęci żeby coś podpowiedzieć to załóż se nowy temat.. i tam będziesz opowiadał o swoich przeżyciach.. a nie głupie pierdoły mi tu piszesz, przecierz i tak nikogo to nie obchodzi Jak nie umiesz podpowiem jak założyć nowy temat:) Chciałbym tu podkreślić ! ze autko kupiłem jakiś czas temu a dopiero teraz zaczyna sie coś dziać. Dziękuje za zainteresowanie tematem innych wypowiadających. jutro jadę wreszcie do tego mechanika na vag'a i wtedy sie odezwe (niestety ciągle praca, praca ;p nie ma czasu na nic w tyg) Proszę o nie komentowanie wypowiedzi kolegi Ronin'a pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 18:14 _________________________________________________no wiec Panowie:) autko juz jeździ jak powinno pojechało do mechanika i sie okazało ze wymienili świece, adaptacje przepustnicy zrobili wyregulowali i już smiga jak powinno turbina sprawdzona:) już mogę jechać na spota pozdrawiam serdecznie
-
[B5 AEB] Brak mocy
Dzięki Panwie dziś podjadę na vag i zobaczymy co wywali. Ronin tys to jest dobry mechanik hahaha "sam naprawiam" to była taka ksiązeczka do poloneza. Wiec nie wygaduj mi tu głupot ! no chyba jednak coś więcej zostało niż karoseria;].
-
[B5 AEB] Brak mocy
Witam, Od niedawna posiadam audi a4 b5 1.8 T niestety borykam sie z problemem.... brakiem mocy. Przeczytałem wiele postów z forum i głownie powodem jest zapchany katalizator. Mam autko z przebiegiem 200 tys i kat wygląda na oryginalny. Pytanie czy da sie jakoś sprawdzić czy kat jest zapchany bez rozkręcania ? Widziałem ze również proponują wywalenie kata i wsadzenie rury, czy to nie będzie miało wpływu na sondę lambda ? i reakcje łańcuchową -> złe stężenie -> bogatsza mieszanka-> większe spalanie ? . Oczywiście może być kupę innych powodów. Co proponujecie, może ktoś z okolic Rybnika ma VAG'a ? Albo jakiś zakład polecacie ? Pozdrawiam serdecznie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie powiedzcie gdzie i o której a i ja przyjadę sie przywitać :th: pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich:) Jestem w trakcie kupna mojego nowego audi:) pozdrawiam