Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniel12896

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. daniel12896 odpowiedział(a) na binoaudi temat w 1.6
    Ciśnienie na pompie paliwa sprawdzane? Miałem tak samo , spróbuj awaryjnie odpalic na LPG.
  2. daniel12896 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    A cewki nie sprawdzę inaczej niż tylko podmianka.?
  3. daniel12896 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    Normalnie ładnie się wkręca, wczoraj zmienialem przepustnicee bo mialem zalozona od 1,8 z wiekszym przelotem, to po zalozeniu od 1.6 przez 20 km bylo ladnie nic nie zafalowalo, dopiero po zgaszeniu i odpaleniu znow to samo, . tak jak by cos się rozregulowywało , sam nie wiem . być może sonda, bo wyskakuje mi blad, ale to na pracy na LPG , na benzynie nie wyskakuje. Ale na Vagu oscyluje od 0.2 do 0.8 . być moze cos przeklamuje bo siedzi nie oryginalna.
  4. daniel12896 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    Własnie tez mam z tym problem , a najgorzej jest jak rusze gdzies np. w korku powiedzmy do 1,5 tys obrotów i sprzeglo - wtey faluje od 500-1300 i tak kilka razy dopóki nie zatrzymam samochodu wtedy sie uspokaja a jeżeli nacisnę sprzeglo powyzej 2tys obrotow to spadnie ładnie i trzyma. walcze z tym już troche i za cholere nie wiem co moze byc.
  5. daniel12896 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    Marcin1988: Wymieniałem u siebie czujnik halla w ADP i jest dokładnie taki jak w Twoim linku. Tylko po tym będzie trzeba raczej ustawić zapłon. Nie masz problemów z falowaniem obrotów?
  6. daniel12896 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    Dokładnie, halla w ADP znajduję się w aparacie zapłonowym. Jeszcze można spróbować z resetem ECU , poprzez odpięcie akumulatora na jakiś czas, tylko po tym zabiegu konieczna jest adaptacja przepustnicy, kablem, lub jak piszą poprzez kluczyk.
  7. Zapłon dobrze ustawiony?
  8. W razie czego dodam coś od siebie, jeżeli macie gaz, i jest on źle wyregulowany lub wtryski padają(u mnie akurat to jest) to też wam może falować na gazie i benzynie, ponieważ mapy się rozjeżdzają, mam tak i czeka mnie wymiana listwy wtryskowej. Powiedzmy raz jest dobrze raz faluję dopóki się nie zatrzyma samochód do końca, np. przy jeździe na wolnych obrotach, podczas parkowania, kręcenia kierownicą.. Takie są moje spostrzeżenia.
  9. Podepnę go za jakiś czas i sprawdzę. mam nadzieję , że spalanie mi nie wzrosło ;/
  10. Nowa Mapa benzyny i gazu zrobiona. Oraz zrobiłem pliki .OSC: http://www46.zippyshare.com/v/9UdUXauy/file.html
  11. daniel12896 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    Strzela jak odpalasz a potem jest spokój.? Czy strzela jak dodasz więcej gazu. Dokładnie, sprawdzić błędy najlepiej na początek.
  12. No byłem w sklepie zaśpiewali ok 300 zł ;/ na szrocie po 60 zł ale ciężko trafić jak mają, a jak mieli to grzałka latała w środku. Czas się rozejrzeć po szrotach, może akurat trafie ;D
  13. Dam znać jak wymienię . Uszczelka wymieniona. Stara wydawała się być dobra nie była popękana ani nic. Dałem 13 zł to nie dużo, ale czy coś dało to jutro sprawdzę i napisze jak będę jechać. Czy po odpięciu przepustnicy trzeba zrobić ponowną adaptację? Czy to tylko z wyjątkiem odpięcia aku? A więc jest troszkę lepiej, ale jeszcze zdarza się, że zafaluje silnik. Musze go podpiąć i błędy sprawdzić. Wyciągnąłem sondę z samochodu i po numerach sprawdziłem od jakiego samochodu posiadam. Pisze, że od Opla a dokładniej taka https://www.autoczescivaldi.pl/clientcatalogue/articledetail.aspx?item=0258006171~2BOS Czy musi być oryginalna przypasowana pod Audi czy taka jest dobra? Przypomne, ze wyskakuje błąd sondy a jak patrzę na wykres to sonda pokazuje sinusoide.
  14. daniel12896 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    Wtyczkę możesz kupić na allegro z przesyłką Ci wyjdzie jakieś około 50zł. do tego program VAG ,
  15. daniel12896 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    Błędy były sprawdzane.? Miałem podobnie, i z czego dobrze pamiętam wymieniłem czujnik Halla, po czym pojechałem na ustawienie zapłonu i problem znikł. Nie wiem jak u Ciebie Vag powinien pokazać co jest ewentualnie nie tak .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.