Treść opublikowana przez rrradzio
-
Skrzypienie podczas ruszania i na początku jazdy w A4 B8 2.0TDI
Czy problem został rozwiązany? Mam podobnie i również zastanawiam się co jest powodem tego skrzypienia. Jeden z mechaników sugeruje poduszki silnika.
-
Temperatura tarcz hamulcowych w A4 B8
Witam serdecznie. Mam zapytanie dotyczące temperatury tarcz. Po przejechaniu 100km w cyklu mieszanym, temperatura tarcz z tyłu (Brembo) wynosi 105 stopni, przód około 55 stopni. Przy hamowaniu nie czuję wibracji. Jakiś czas temu mechanik regenerował zaciski. Proszę o informację czy ta temperatura z tyłu jest akceptowalna czy raczej szukać jeszcze przyczyny wyższej temperatury tarcz tylnych. Będę jechał na wakacje 3000km i wolałbym mieć pewność co do samochodu. Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.
-
Sprzedaż na odległość czy oszustwo?
Nie wydawaj samochodu bez jego oryginalnego podpisu. Dowód bez problemu mógł wysłać kogoś innego. Samochód może zostać wykorzystany do przestępstwa. Lepiej bądź ostrożny, ja bym odpuścił sobie taką transakcję. W dzisiejszych czasach oszustów nie brakuje.
-
Proszę o pomoc w identyfikacji podpisu
-
Spalona komora silnika - zapytanie
Witam, proszę o pomoc w wycenie samochodu ze spaloną komorą silnika. Audi a4 b5, 1999/2000r. 1.6 B+G przebieg oryg. 190 tyś. Pozdrawiam
-
identyfikacja haka
Szukałem fotek od chevy van g20 i nie mogę znaleźć podobnego haka. Może jakieś inne propozycje?
-
identyfikacja haka
Witam serdecznie, proszę kolegów o pomoc, do jakiego samochodu może być to hak?. Z góry dzięki
-
potrzebna osoba z dobrą znajomością j. niemieckiego
Dzięki za pomoc:)
-
potrzebna osoba z dobrą znajomością j. niemieckiego
- potrzebna osoba z dobrą znajomością j. niemieckiego
Mam do przetłumaczenia krótki opis z tyłu gobelinu zostawiony przez starszego Niemca, jak dla mnie ciężko jest rozczytać co tam jest napisane. Czy ktoś z kolegów zna dobrze niemiecki i mógłby pomóc?- Polecane opony zimowe
koledzy podbijam pytanie paweld19, sam mam taki dylemat i nie wiem co wybrac:)- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
koledzy, czy wachacz z tej aukcji jest oryginalny?: http://allegro.pl/lemforder-wahacz-prawy-gorny-tylny-audi-vw-skoda-i5051247627.html- Jakie amortyzatory na tył kupic ?
koledzy podpinam się pod temat, co myślicie o amorkach na tył Meyle lub Monroe?- Auto porysowane na parkingu.
Podobna sytuacja kiedyś mnie spotkała, podjechałem na komisariat i policjanci powiedzieli, że oni nic nie mogą zrobić i muszę tej osobie wytoczyć proces cywilny.- zegary a temperatura
Witam, Mam problem ze złym wskazaniem temp. na climatronicu i zegarach, czy zegary mogą być uszkodzone i dlatego wskazuje temperaturę wyższą niż w rzeczywistości? Zegary bez fis, czujnik temp. wymieniony na ori. Z góry dzięki za pomoc:) ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 23:32 ---------- up- problem z temp. płynu chłodzącego
po 5 km już jest ciepły ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- bardzo szybko osiąga 100 stopni ---------- Post dopisany 14-06-2014 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 23:10 ---------- koledzy przy jakiej temp. powinien załączyć się ten drugi wentylator?- problem z temp. płynu chłodzącego
to już trzeba mieć pecha aby 8 termostatów wymieniać za każdym razem dawali Ci nowy? przed założeniem sprawdzaliśmy termostat:)- problem z temp. płynu chłodzącego
koledzy, dlaczego na kompie pokazuje 2 temperatury? w pewnym momencie różnica była dość spora... ---------- Post dopisany 12-06-2014 at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 19:22 ---------- koledzy poratujcie, bo nie mam już siły do Audi:) został wymieniony termostat na ori, wczoraj wymieniłem czujnik również na ori i temperatura jeszcze wzrosła teraz nie spada poniżej 100, utrzymuje sie 101-102, Co może być przyczyną takiej temp.? Każda sugestia mile widziana:) pozdrawiam- kabelek przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
może być to jakaś masa?- problem z temp. płynu chłodzącego
dolny wąż po osiągnięciu temp. 90 stopni jest gorący, dodam jeszcze że jak zgaszę samochód i go odpalę po paru minutach to temp. na climatronicu jest 102-103 a na zegarch wskazówka wychyla się za 90 stopni- problem z temp. płynu chłodzącego
Witam, Mam problem z temp. płynu chłodzącego, na zegarch kreska stoi idealnie na 90 stopniach, climatronic: 97-99, taka temperatura utrzymuje się podczas jazdy i podczas postoju. Gdy dodam więcej gazu temp. spada ale tylko na climatronicu i tylko na chwilkę, miesiąc temu był wymieniony rozrząd+pompa wody+termostat Wahler, wczoraj mechanik podłaczył audi pod komputer: na kompie pokazało mu dwie temperatury jedna idealnie z climatronica 97, druga idealna z zegarów 90,po dodaniu gazu temp. na kompie z zegarów 85 a na climatronicu na kompie dalej 97, powiedział że może być to wina czujnika. Koledzy doradźcie co zrobić, kupić ori czujnik i wymienić czy będzie to coś innego, żadne błędy nie wyskoczyły... Nie chciałbym wydawać bez potrzeby 160zł na czujnik. Z góry dzięki za pomoc.- kabelek przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
w którym miejscu powinien być on wpięty?- kabelek przy czujniku temperatury płynu chłodzącego
Witam, Koledzy, przy wtyczce do czujnika temperatury płynu jest taki 5 kabelek z końcówką (tak jak na foto) nie jest on nigdzie wpięty... Co to za wtyczka? gdzie powinna być wpięta? pozdrawiam (zdjęcie przykładowe znalezione w necie)- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Od niedawna jestem posiadaczem A4 b5 z oryginalnym przebiegiem 88000km:) trudno w to uwierzyć, ale tak to prawda:) Do zobaczenia na zlotach:) pozdrawiam - potrzebna osoba z dobrą znajomością j. niemieckiego