Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

drzycim03

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Otóż mam do Was pytanie z tego względu że nie za bardzo mam pojecie od czego zacząć, ale chciałbym w swoim Audiku 1.9 TDI osiągnąć mruczący dźwięk z tłumika. Nie chciał bym tez wydawać na ten zabieg worka pieniędzy i stąd moje pytanie czy zakładanie samych końcówek wydechu z dyfuzorem ma jakiś sens ? Da to jakiś efekt ? A jeżeli nie to czy cały tłumik końcowy jakiś sportowo - basowy podołałby moim oczekiwaniom ? Nie zalezy mi na ryczeniu jak od kombajnu ale na jakimś miłym dla ucha nie za głośnym nie za cichym mruczeniu Pozdrawiam
  2. drzycim03 odpowiedział(a) na drzycim03 temat w Audi A4 B5
    Hmm oki dzięki za porady. W momencie gdy chciałem się poddać znalazłem odpowiedni panel Dzięki
  3. drzycim03 odpowiedział(a) na drzycim03 temat w Audi A4 B5
    a przy uzyciu komputera jest mozliwosć zmiany kodowania klimatronika ?
  4. drzycim03 odpowiedział(a) na drzycim03 temat w Audi A4 B5
    aa.. a nie wiesz może czy inny panel z poczatkem 8D0 a koncówką d,f badz inna bedzie pasował ?
  5. drzycim03 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie. Ma ktoś z was pojecie czy panel klimatyzacji z audi a4 b5 z 95r o nr 8D0820043H może być zastąpiony panelem o nr :4A0 820 043H ? Pozdrawiam. Wiem że inne będą nieodpowiednie bo nie będą załączały klimy bądź tez braknie oświetlenia a w kazdych innych jest końcówka inna a tu jest ta sama, wiec może jednak. Pomoże kto ?
  6. Dziekuję bardzo i przepraszam za bałagan
  7. Witam Was. mam problem z panelem klimatronika do audi a4 b5 95r klima automatyczna. Problem tkwi w tym że wywaliłem w zimę oryginalny panel klimy bo się wylał i przestały działać przyciski, następnie włożyłem panel od rocznika 97 nie zwracając uwagi na nr... i było fajnie do czasu upałów... Ja mu gwiazdkę a on nie załącza klimy... A pytanie moje do Was takie: Wie ktoś w jakim miejscu dostanę numer katalogowy oryginalnego panelu klimy jak ten który wywaliłem ? tak żeby załączał on klimę? Jeśli jest ktoś w stanie mi pomoc po nr vin podaję go: WAUZZZ8DZSA145567
  8. Tak tylko jest ten problem właśnie że mam jeden kluczyk tylko od momentu zakupu ;/ i właśnie chciałbym sie dowiedziec co mnei czeka jak bym chciał dorabiac te kluczyki z pilotem w scyzoryku jak te z aukcji
  9. To zależy czy w Twoim obecnym sterowniku i tym z aukcji jest identyczny schemat połączeń i wtyczek. Jeśli tak to przepinasz puszkę i działasz na nowych pilotach - scyzorykach. Schemat nawet jak by był inny to mozna zawsze to zrobic ale rozchodzi mi się tez o to czy tych scyzoryków mogłbym uzywać jako kluczyków do uruchamiania samochodu jak juz bym zrobił groty na wzór starego. Co z immo ?
  10. drzycim03 odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    aa w ted sposób nie szukałem ;p dziekuje
  11. drzycim03 odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Jest to do zrobienia tym bardziej ze na forum jest temat jak wywalić ta nitowana ściankę i zamontować oparcia skladane oo jak byś uraczył linkiem do tego tematu to byłbym wdzieczny bo nie moge znaleźć ;/
  12. drzycim03 odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    a czy byłby mi ktoś wstanie podpowiedzieć czy realne jest włożenie tyłu od a6 c5 avanta do a4 b5 sedan który ma z niekładzione oparcie i z ścianę grodziową z blachy miedzy wnętrzem dla pasażerów a bagażnikiem ? Pozdrawiam
  13. Witam. Mam małe pytanko. Posiadam jeden kluczyk i nieoryginalny pilot, mam audi z 95r Teraz nasuwa się moje pytanie: Czy jeśli zakupiłbym jeszcze jeden sterownik wraz z pilotami: np taki http://allegro.pl/sterownik-zamka-scyzoryk-noxon-vw-golf-passat-polo-i5152526831.html to czy będę mógł zamienić sterownik z tym nowym zakupionym, a nowe groty zrobić w miejscu dorabiania kluczy na wzór mojego kluczyka i dokupic pastylke immo i ja zakodowac ? ? Czy zda to egzamin tak bym miał po prostu nowego pilota i dwa nowe kluczyki ? Pozdrawiam
  14. Witam, czy jest ktoś w kujawsko pomorskim kto mógłby pomóc mi zamontować pełny fis w Audi A4 B5 1.9 TDI 90 km o oznaczeniu silnika 1z. Mam zwykły licznik bez bajerów na ktorym widnieje napis 8D0 190

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.