Treść opublikowana przez arci89
-
Lampy tylne Neon USA
Lampy już przerobiłem, a kodowanie finalizuję.
-
Lampy tylne Neon USA
Nabyłem właśnie A4 B8 Lift 2014 USA, mam kilka pytań odnośnie tylnych świateł. Da się rozdzielić stop od kierunku samym kodowaniem? Ile pinów w wersji europejskiej na wyjściu powinna mieć lampa w klapie? Czy połowa stopu na klapie odpowiada za światła przeciwmgielne?
-
kodowanie tylnych lamp
Sprostowuję A4 8k0 2014
-
kodowanie tylnych lamp
Ktoś może już kodował w B8 Lift lampy neon z USA?
-
[VW Tiguan] 2013 kodowanie tylnych świateł z USA na EU
Nie ogarnąłem jeszcze tego kodowania, a tylne przeciwmgielne zrobiłem na przekaźniku.
-
[VW Tiguan] 2013 kodowanie tylnych świateł z USA na EU
Witam, potrzebuję podpowiedzi jak przekodować tylne światła. Piny w tylnych lampach już poprzekładałem i wstawiłem nowe żarówki, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego kodu na 18 bajcie. Chyba, że to trzeba jeszcze gdzieś indziej przestawić?
-
Problem z ledami z przodu.
- VCDS Adako brak podpowiedzi PL
Czyli uważasz, że powinien być Polski?- VCDS Adako brak podpowiedzi PL
Audi A3 sportback 2013r- VCDS Adako brak podpowiedzi PL
Kabelek kupiony w piątek, wersja oprogramowania najnowsza dla języka polskiego pobrana od Adako- VCDS Adako brak podpowiedzi PL
Witam. Mam pytanie odnośnie oryginalnego VCDSa od Adako. Czy w konfiguracji zmiany bajtów jest język polski? Bo w internecie występują screeny właśnie w języku polskim, a ja mam w angielskim, tylko menu jest polskie.- Problem z ledami z przodu.
A na włączniku w funkcji "0" palą się ledy?- [B7 ALT] jak sprawdzić czujnik położenia wału, bład 16706 i 16705
Witam czy w Audi B6 z 2002 roku sensor ten znajduje sie w tym samym miejscu co w b7? Nie mam pojęcia, ale jeżeli to jest ten sam silnik to podejrzewam, że tak.- [ALL B7] Montaż oświetlenia daszków przeciwsłonecznych 'bez wymiany podsufitówki'
Schemat podłączenia tych lampek dla B7 jest wzięty z oryginału? Ten kabel czerwono żółty wychodzący z pinu 3 lampki podsufitki jest tym kablem z kostki pomarańczowej co była mowa wyżej?- Montaż lampek pod słoneczniki
Witam...Poszukuję schematu elektrycznego wiązki do podłączenia lampek pod słoneczniki, jak to idzie w oryginale. Orientuje się ktoś może czy pod podsufitką jest jakieś oznaczenie w którym miejscu trzeba wykonać otwór pod lampkę?- Oświetlenie drzwi nie działa.
W tych lampkach masz zwykłe żarówki czy Ledowe?- VCDS nie widzi Telefonu
W końcu zakodowałem ten telefon Viakanem- podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Musisz jeszcze mieć oryginalnego Bluetootha, wtedy będzie ci działać funkcja Mode .- VCDS nie widzi Telefonu
Wychodzi na to,że wina leży po stronie kabla,ktoś na pewno łączył się z telefonem i mógłby się pochwalić jakim kablem i programem- VCDS nie widzi Telefonu
Ktoś podpowie jaki najlepszy program VAG pod OBD II ???- VCDS nie widzi Telefonu
Ja mam VCDS 12 z Rosstecha trochę kosztował, a radia u mnie nie wykrywa, a w A3 8P Concert 3 tak, dziwne, że OBD China łączy sie z radiem Mam identyczny kabel jak Matibati2- VCDS nie widzi Telefonu
Sprawdzałem VCDSem 12 i nie idzie, tak samo radia nie wykrywa ale tu tak pokazuje od razu, że go nie ma. OBD II China radio od razu wykrywa ale telefonu tez nie próbuje się połączyć i nic.- VCDS nie widzi Telefonu
Jak to po kablu? BT mam fabrycznie zamontowany i działa prawidłowo. Próbowałem tez vagiem i tez nie idzie. Może niech ktoś powie jakim vagiem komuś łączy- VCDS nie widzi Telefonu
Witam, próbuję połączyć się VCDSem z Telefonem [77], ale nie łączy się, długo próbuję nawiązać aż po 3 minutach wywali błąd. Jeśli chodzi o sprawność BT to działa dobrze, ale chcę zmienić kodowanie na Multifunkcję.- Concert 3, a kierownica multifunkcyjna
Ale zmiana w jaki sposób się odbywa? Tel musi mieć włączony BT żeby funkcja Mode zatrybila? - VCDS Adako brak podpowiedzi PL