kuba93

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia kuba93

Reputacja

1. Ok dzięki bardzo za odpowiedz spróbuje jutro z tym powalczyć. I zobaczymy czy masz racje. Ale w tym przypadku każda podpowiedz się liczy:) wielkie dzieki
  2. Witam panowie, od dłuższego już czasu światełko w bagażniku raz świeciło się, a raz nie (oczywiście przy otwartej klapie). Ale cała reszta oświetlenia tylnej klapy działała. Dziś sprawdzałem światła przed trasą i okazało się nagle że kompletnie nic nie swieci, a na dodatek bagażnik nie otwiera się (a chwilę wcześniej pakowałem rzeczy i normalnie działał). Po czym rozebrałem bagażnik ściągałem wszystkie pancerze, gumki, itp.... Kable całe wszystko wygląda ok. Po czym na krótko (z akumulatora podpiąłem plus i minus) do silniczka zamka i pracuje normalnie. Aczkolwiek po naciśnięciu klamki bagażnika słuchać tylko cyk i koniec nie słuchać w ogóle silniczka. Prócz tego nie działa oświetlenie tablicy, przeciwmgielne. Proszę was bardzo o pomoc bo mieszkam w Niemczech, a jak wszystkim wiadomo tutejsze usługi w warsztatach są warte miliony. Z góry dzięki za pomoc.
  3. Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem A4 B7 z silnikiem 1.8T (BFB). Jednak ostatnio przy odpalaniu dotarł do moich uszu krótki stuk spod maski. Po czym przy pomocy znajomego ustaliliśmy, że te stuki dobiegają ze skrzyni biegów. Jednak teraz przy odpalaniu tego problemu nie ma pojawia się jedynie na biegu jałowym gdy dodaje gazu i wzrastają obroty i również jak z nich schodzi (kilka stuków i spokój). Domyślam się że to będzie dwumas. Lecz jednak wolę się zapytać może ktoś miał już taki problem???
  4. wiem wiem czekam tylko aż ten zawias się posypie i wtedy pójdzie w dół Dolożone kolejno XENON 6000K oraz żółte halogeny
  5. kuba93

A4-KLUB.GERMANY

Witam obecnie przebywam w Niemczech w Donaueschingen. Jest gdzies moze w moich okolicach organizowany zlot czy spot a4 klub.pl? Tak w promieniu 150 km?
  6. Panowie mam pytanko, gdzie , kiedy i o której są teraz w naszym regionie organizowane Spoty?
  7. Witam od kwietnia zeszłego roku jestem posiadaczem mojej A4. Jestem jej pierwszym właścicielem w Polsce. Niestety tylko 1.6 ale kupiłem ją w Niemczech po długich poszukiwaniach za przebieg, który wynosił 98 000 km, obecnie ma 135 000 km. Wcześniej już o niej pisałem ale bez zdjęć. Wyposażenie: -Elektryczne szyby przednie -Elektryczne i podgrzewane lusterka -ABS -ESP -4xAIRBAG -Climatronic -Regulowana w dwóch płaszczyznach kierownica Jak na razie dołożone: - Radio Pioneer DEH1700UB - Alufelgi Rial 18" - Ciemna szyba tył 100%
  8. kuba93

6 biegów skrzynia do b5

hmmm spoko;d dzieki ;p wlasnie wiem ze na 6 by byl mul ale myslalem ze skoro reszta by byla krotszych przelozen to szla by troche lepiej;d
  9. kuba93

6 biegów skrzynia do b5

Witam, ostatnio myślałem nad montażem skrzyni 6 biegowej do mojej A4 1.6 jest to wgl wykonalne? jeżeli tak, to od jakiego modelu podpasuje skrzynia??
  10. kuba93

Jaka różnica ?

Witam Panowie mam zamiar sprawić sobie zawieszenie gwintowane. I przeglądając na necie zauważyłem je jedne są niby do 99 a drugie od 99 do 01 jest wgl jakaś różnica w zawieszeniu między przed a po lifcie??
  11. Ja w swojej mam Sony Xplod CDX-GT430U i za***iście wygląda połączenie białego ekranu z czerwonymi przyciskami
  12. Witam was serdecznie , po dłuższych poszukiwaniach w Niemczech udało mi się znaleźć perełke. Więc dziś kupiłem. Szkoda że tylko 1.6 ale kupiłem z salonu Audi i ma 98000km:)