Treść opublikowana przez kosik1234
-
Odp: [ALL B5] Razanie modułu doświetlania zakrętów i komfortowych kierunków
Ja też od razu się pisze na takie cudeńko z opcją rozbrajania i uzbrajania
-
Odp: [ALL B5] Razanie modułu doświetlania zakrętów i komfortowych kierunków
Karbonek i jak układ? Już coś cicho na jego temat jest...
-
[ALL B5] Błąd poduszek powietrznych 65535
No i się znowu pojawił. Rano gdy jechałem do pracy o 7.30 wszystko było ok ale gdy już tak koło 10 wsiadłem odpalam a kontrolka nie zgasła wróciłem do domu podłączam pod kompa i kod 65535. Nawet nic nie zdążyłem zrobić. A gdzie mogą być te wszystkie styki od poduszek? Na pewno ich trochę będzie bo jak sterownik wyciągałem to było pełno kabli. Może jakiś schemacik??
-
[ALL B5] Błąd poduszek powietrznych 65535
Hm trudno mi powiedzieć bo nie ja tylko jeżdżę tym samochodem ale wydaje mi się że przy przekręcaniu kluczyka, a jaka jest różnica??
-
[ALL B5] Błąd poduszek powietrznych 65535
To jak ciołem kable pod siedzeniami od odłączyłem akumulator.
-
[ALL B5] Błąd poduszek powietrznych 65535
Witam wszystkich. Miałem przygodę z poduszkami a że bezpieczeństwo najważniejsze to chciałbym ją zakończyć. W mojej A4 wywaliło błąd 65535 więc udałem się do kogoś kto się na tym zna i facet podpoił się czymś małym i powiedział, że może to być winna aku. Pojeździłem jakieś 4 tyg i problem wrócił podjechałem znowu do niego i jemu to zajęło ja wiem z 20 sec i błąd znikną. I pytanko mam takie czy naprawdę muszę kupić nowy aku skoro uważam że ten jest bardzo dobry ( w zimę stoi pod uczelnia po 7 godzin razem z podpiętym laptopem - działającym cały czas uczelnia ma dobre łącze- wsiadam po zajęciach i odpala bez problemu a w passacie mojej matki aku pada już po 3godzinach pracy z laptopem). Że aku nie kosztuje 20zł wolę się poradzić czy mieliście takie przypadki albo co może być problemem w takiej sytuacji. Powiem że jak za pierwszym razem facet mi skasował błąd to wyskoczył mi bład poduszek bocznych najpierw kierowcy później pasażera ale kable obciąłem i polutowałem (tak mi doradził elektryk). Ciekaw jestem czy mi znowu wyskoczy ten błąd zobaczymy jak długo pojeżdżę. Pozdrawiam
-
Odp: [ALL B5] Razanie modułu doświetlania zakrętów i komfortowych kierunków
To za ile będzie gotowy układ do zamontowania u pospolitego Kowalskiego w jego A czwóreczce?? o $$ i date.
-
[B5 AJM] Centralny się zamyka od razu
Przy otwieraniu z kluczyka wszystko jest ok. Jutro zobaczę.
-
[B5 AJM] Centralny się zamyka od razu
Witam. Posiadam a4 po II lifcie i alarm zakładałem dodatkowo. Sprawa wygląda tak, że jak na kluczyku wciskam otwieranie to samochód otwiera mi się na 3 sec a później się od razu zamyka i alarm się uzbraja. Jest to dość denerwujące bo żeby odpalić auto muszę parę razy naciskać otwieranie. Kiedy otworzę samochód z kluczyka to wyje bo alarm jest uzbrojony. Już raz tak miałem jakieś półtora miesiąca temu i facet powiedział ze przy pompce coś było nie tak i zapłaciłem stówkę. Może ktoś wie co może być bo jak mam znowu płacić to ja dziękuje za taki biznes. Oczywiście użyłem szukajki ale takiego problemu nie znalazłem. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
-
[ALL B5] Problem z seryjnymi xenonami
to pozostało mi jedynie czekać. Gorzej jak się policja przyczepi.
-
[ALL B5] Problem z seryjnymi xenonami
Nie chcę zaczynać nowego tematu więc się podłączę. Mianowicie spaliła mi się przetwornica A4 00r ori ksenony. Widać ślady po wodzie na obudowie i kiedy podłączę ją do aku to czasami mi coś mrugnie i takie pytanie nie wiecie co się rozwaliło? maże jakiś lut albo element? Facet który ma mi to zrobić będzie dopiero 10 września a nie chce do tego czasu jeździć bez świateł i płacić mandaty. A używkę mogę mieć za 400zł. Help
-
[B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
Jeszcze jakbyś mi napisał która żarówka byłbym bardzo wdzięczny.
-
[B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
Witam wszystkich mam problem bo od jakiegoś czasu pojawia mi się błąd i nie za bardzo wiem co z nim zrobić jak podłączam pod vaga to mi nic nie pokazuje, sprawdziłem płyny i wszystko gra. Więc proszę Was o pomoc. Wyskakuje mi taki błąd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99b01c3aa412dc37.html dzięki za pomoc.
-
[B5 AJM] ABS błąd 285
Witam. Wczoraj mój brat zmieniał klocki swojej A4 (taka sama jak moja tylko moja lepsza:D) i gdy już wszystko złożył wyskoczył mu błąd ABS i ASR więc podłączyłem Vaga i wyskakuje błąd 285 i był dopisek jeszcze jakiś na dole 00-35 coś tam do B+ (już nie pamiętam jak ważne mogę sprawdzić) błędu nie da się usunąć Vagiem i pytanko takie co mamy dalej zrobić? Poprawialiśmy tam kable i wtyczki ale wszystko gra i jest nieruszone. Czy wymienić czujnik ABS w prawy kole czy jak? Z tego co mówił brat nie działa mu ABS. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Krzysiek, mam 21 lat i jeżdżę piękną A czwóreczką, która ma pod maską 116 koni. Pozdrawiam