Treść opublikowana przez quadral20004
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Nie. Stawiam na lozysko
-
Odma A4 B8 2.0TDI
On jest jakby caly zatrzasniety dookoła .trzeba cos cienkiego i dlugiego np pozadny mocny noz.fakt ciezko ale zejdzie.a po co chcesz to sciagac?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
A dla mnie to brzmi jak drgania oslony aluminiowej.sprawdz wszystkie a w szczegolnosci ta co oslania prawa polos
-
Odma A4 B8 2.0TDI
Po co pytasz jak nie wierzysz.rozbieralem to wiem co pisze!
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Chodzi o ten metaliczny dzwiek?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Ja pier.... wez kup org klocki a nie dupe zawracasz
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
To masz dobrze .jak bedziesz wymienial banany na te z tuleja 75 nie bedziesz mial problemu z tulejami
-
2.0 tdi dymi czasami na niebiesko .
Puszcza gdzies olej.zaczal bym od uszczelniaczy zaworow.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Stawiam na tarcze
-
Dźwięk silnika tak do okolo 1500 obr./min
Raczej turbina i egr nie ma nic wspolnego.bo mialbys spadek mocy.a ten mechanik postawil niejasną diagnoze
-
temperatura wody..
Nic nie mowiles zebplyn ci ubywabi kopci na bialo ?
-
temperatura wody..
Przod do rozebrania.rozrzadu nie trzeba. https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3f7db58ba9c08998
-
Dźwięk silnika tak do okolo 1500 obr./min
No to auto na podnosnik.zasymulowac jazde i szukac.nie ma innego wyjscia
-
Czemu nie chce odpalić?
Przyczyn moze byc kilkanasie.swiece,kable,cewki to trzeba sprawdzic w pierwszej kolejnosci
-
Dźwięk silnika tak do okolo 1500 obr./min
Mialem podobny problem .po nagrzaniu cos sie rozszerzylo w tlumiku srodkowym i dawalo taki sam objaw jak tobie
-
szarpanie czy prędkości 70km/h
Stawiam na skrzynie
-
Dźwięk silnika tak do okolo 1500 obr./min
Uklad wydechowy na 100 procent.na podnosnik i niech druga osoba nasluc**je w ktorym to miejscu
-
Rower spadł z dachu problem z naprawą z AC
Zrobiles blad.trzeba bylo zglosic ze ci galaz z drzewa spadla.mialem podobna sytuacje.sklamalem ubezpieczalnie i forse wyplacili
-
Czemu nie chce odpalić?
Moze paliwa brak
-
Luźny bagnet oleju a lewe powietrze 1.8t AWT??
To dlatego jest luzny.zobacz na tym plastikowym elemencie co wchodzi w rurke czy ma rowek na oring.na 99procent ma
-
temperatura wody..
Olej ok lej taki. A co do grzania to zaczni od termostatu i nowego plynu
-
Luźny bagnet oleju a lewe powietrze 1.8t AWT??
Daj grubszy oring na bagnecie i po sprawie
-
Żony bliskie spotkanie z drzewem
Do tego chyba trzeba bedzie rozkleic lampe ? A ledy nie beda sie roznily?
-
Żony bliskie spotkanie z drzewem
Chyba przy oponach tak jest
-
Żony bliskie spotkanie z drzewem
Pojda znizki 20% .przelaczajac 800 zl nim wroca do normy.koszt naprawy z czesciami to okolo 3 tys.wiec biore ac.z reszta po to je oplacam zeby teraz zaoszczedzic. No chyba ze ubezpieczyciel zaproponuje minimum 6 tys to zastanowie sie zeby to sam naprawic. Jak myslisz.ledy w nowej lampie a starej beda sie roznic?