Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. quadral20004 odpowiedział(a) na kudlaty172 temat w Audi A4 B8
    On jest jakby caly zatrzasniety dookoła .trzeba cos cienkiego i dlugiego np pozadny mocny noz.fakt ciezko ale zejdzie.a po co chcesz to sciagac?
  2. A dla mnie to brzmi jak drgania oslony aluminiowej.sprawdz wszystkie a w szczegolnosci ta co oslania prawa polos
  3. quadral20004 odpowiedział(a) na kudlaty172 temat w Audi A4 B8
    Po co pytasz jak nie wierzysz.rozbieralem to wiem co pisze!
  4. Chodzi o ten metaliczny dzwiek?
  5. Ja pier.... wez kup org klocki a nie dupe zawracasz
  6. To masz dobrze .jak bedziesz wymienial banany na te z tuleja 75 nie bedziesz mial problemu z tulejami
  7. Puszcza gdzies olej.zaczal bym od uszczelniaczy zaworow.
  8. Raczej turbina i egr nie ma nic wspolnego.bo mialbys spadek mocy.a ten mechanik postawil niejasną diagnoze
  9. quadral20004 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    Nic nie mowiles zebplyn ci ubywabi kopci na bialo ?
  10. quadral20004 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    Przod do rozebrania.rozrzadu nie trzeba. https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3f7db58ba9c08998
  11. No to auto na podnosnik.zasymulowac jazde i szukac.nie ma innego wyjscia
  12. Przyczyn moze byc kilkanasie.swiece,kable,cewki to trzeba sprawdzic w pierwszej kolejnosci
  13. Mialem podobny problem .po nagrzaniu cos sie rozszerzylo w tlumiku srodkowym i dawalo taki sam objaw jak tobie
  14. Stawiam na skrzynie
  15. Uklad wydechowy na 100 procent.na podnosnik i niech druga osoba nasluc**je w ktorym to miejscu
  16. Zrobiles blad.trzeba bylo zglosic ze ci galaz z drzewa spadla.mialem podobna sytuacje.sklamalem ubezpieczalnie i forse wyplacili
  17. To dlatego jest luzny.zobacz na tym plastikowym elemencie co wchodzi w rurke czy ma rowek na oring.na 99procent ma
  18. quadral20004 odpowiedział(a) na moras22 temat w 2.8
    Olej ok lej taki. A co do grzania to zaczni od termostatu i nowego plynu
  19. Do tego chyba trzeba bedzie rozkleic lampe ? A ledy nie beda sie roznily?
  20. Pojda znizki 20% .przelaczajac 800 zl nim wroca do normy.koszt naprawy z czesciami to okolo 3 tys.wiec biore ac.z reszta po to je oplacam zeby teraz zaoszczedzic. No chyba ze ubezpieczyciel zaproponuje minimum 6 tys to zastanowie sie zeby to sam naprawic. Jak myslisz.ledy w nowej lampie a starej beda sie roznic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.