-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Kolego a jaki koszt u tego Darka za program?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To i ja się postram pojawić na spocie tylko nie wiem czy na 17 się wyrobie, ale jak mówicie, że do 20 siedzicie ...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja też bym się chętnie wybrał na spota A nie myśleliście, żeby robić spoty trochę później? 18-19 ?
-
Stukanie po postoju podczas przyspieszania
Jakie powinno być dokładnie ciśnienie oleju na ciepłym i zimnym silniku?
-
Stukanie po postoju podczas przyspieszania
Witam, ostatnio zauważyłem, że po postoju podczas przyspieszania tak od około 2300 obr/min słychać stukanie. Słychać to głownie na 1 i 2 biegu. Może na kolejnych też ale pęd wiatru zagłusza. Dodam, że występuje to po postoju np po nocy, ale znika dosyć szybko. Wcale nie musi złapać wysokiej temp. Występuje to też po postoju jak jeszcze silnik jest nagrzany, ale po chwili ustaje. Czyli, że nie ma na to wpływ temp oleju w silniku tylko to, że stał on np przez pół godziny, godzinę. Stukanie występuje po mocniejszym wciśnięciu gazu, podczas delikatnego przyspieszania tego nie ma. Jakieś pomysły?
-
jaki olej do skrzyni?
Do quattro wchodzi 2,75 litra a do ośki chyba z pół litra mniej. Ja zalałem Motul gear 300 75w90
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to właśnie z tego forum są spoty co dwa tygodnie Spoty ogólne Vag, ale 80-90% aut na spocie to Audi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co drugą niedziele są spoty pod Areną w Lublinie o godzinie 18 Akurat w tą niedziele będzie spot
-
Stukanie podczas przyśpieszania.
Dzisiaj stwierdziłem, że problem zanika jak już jest silnik mocno rozgrzany. Obawiam się, że to stuki z silnika... Może panewki?..
-
Stukanie podczas przyśpieszania.
Zaraz minie kolejny rok, udało się zdiagnozować usterkę? Bo u mnie też się pojawiło coś takiego. Na początku bałem się, że to z silnika, ale podczas postoju tego nie ma, tylko podczas przyspieszania
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak Ostatnio było ponad 20 audiczek także zapraszam o 18 na Arena Lublin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to elegancko A folię na przednich jeszcze masz ? Jeszcze zdzierać nie musiałeś? Człowiek chce pomóc to weźmie taki i będzie dogadywał :] wyobraź sobie, że nie musiałem zdzierać folii, a kontrole już miałem Chciałem poinformować, że możesz to zrobić taniej, ale ch*j tam, zapłać więcej
-
Spociki Chełmskie
daj namiary to dryndne i dowiem sie co i jak Poszło pw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wojtaz, to ja za 450 zł też w Avancie przyciemniłem wszystkie szybki, prócz czołowej też 5 lat gwarancji na folię
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
marzec39, Ja przyciemniałem u gościa na laurowej w Lublinie i jest spoko pisz na pv to dam namiary
?ukkasz
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta