Treść opublikowana przez ?ukkasz
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Kolego a jaki koszt u tego Darka za program?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To i ja się postram pojawić na spocie tylko nie wiem czy na 17 się wyrobie, ale jak mówicie, że do 20 siedzicie ...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja też bym się chętnie wybrał na spota A nie myśleliście, żeby robić spoty trochę później? 18-19 ?
-
Stukanie po postoju podczas przyspieszania
Jakie powinno być dokładnie ciśnienie oleju na ciepłym i zimnym silniku?
-
Stukanie po postoju podczas przyspieszania
Witam, ostatnio zauważyłem, że po postoju podczas przyspieszania tak od około 2300 obr/min słychać stukanie. Słychać to głownie na 1 i 2 biegu. Może na kolejnych też ale pęd wiatru zagłusza. Dodam, że występuje to po postoju np po nocy, ale znika dosyć szybko. Wcale nie musi złapać wysokiej temp. Występuje to też po postoju jak jeszcze silnik jest nagrzany, ale po chwili ustaje. Czyli, że nie ma na to wpływ temp oleju w silniku tylko to, że stał on np przez pół godziny, godzinę. Stukanie występuje po mocniejszym wciśnięciu gazu, podczas delikatnego przyspieszania tego nie ma. Jakieś pomysły?
-
jaki olej do skrzyni?
Do quattro wchodzi 2,75 litra a do ośki chyba z pół litra mniej. Ja zalałem Motul gear 300 75w90
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to właśnie z tego forum są spoty co dwa tygodnie Spoty ogólne Vag, ale 80-90% aut na spocie to Audi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co drugą niedziele są spoty pod Areną w Lublinie o godzinie 18 Akurat w tą niedziele będzie spot
-
Stukanie podczas przyśpieszania.
Dzisiaj stwierdziłem, że problem zanika jak już jest silnik mocno rozgrzany. Obawiam się, że to stuki z silnika... Może panewki?..
-
Stukanie podczas przyśpieszania.
Zaraz minie kolejny rok, udało się zdiagnozować usterkę? Bo u mnie też się pojawiło coś takiego. Na początku bałem się, że to z silnika, ale podczas postoju tego nie ma, tylko podczas przyspieszania
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak Ostatnio było ponad 20 audiczek także zapraszam o 18 na Arena Lublin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to elegancko A folię na przednich jeszcze masz ? Jeszcze zdzierać nie musiałeś? Człowiek chce pomóc to weźmie taki i będzie dogadywał :] wyobraź sobie, że nie musiałem zdzierać folii, a kontrole już miałem Chciałem poinformować, że możesz to zrobić taniej, ale ch*j tam, zapłać więcej
-
Spociki Chełmskie
daj namiary to dryndne i dowiem sie co i jak Poszło pw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wojtaz, to ja za 450 zł też w Avancie przyciemniłem wszystkie szybki, prócz czołowej też 5 lat gwarancji na folię
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
marzec39, Ja przyciemniałem u gościa na laurowej w Lublinie i jest spoko pisz na pv to dam namiary
-
Spociki Chełmskie
Za Avanta taniej, bo łatwiej z tylną szybą jest. Ale ogólnie z tylną szybą jest najwięcej problemów. Ja za Avanta a4 b5 za 7 szyb, bo przednie boczne też przyciemniałem zapłaciłem 450zł, ale to w Lublinie
-
podłączenie foteli z ogrzewaniem
Kolego, tak wiązka od poduszki idzie pod fotelem. Ostatnio nawet wyjmowałem fotel bo naprawiałem grzanie d*py to z tego co pamiętam to wiązka wychodziła tam gdzie masz nawiew pod fotelem, ale ręki nie dam obciąć
-
[A4 B5] Drganie, wibracje, mrowienie przy intensywny przyspieszaniu
Tak wiem, zrobię to tylko po świętach, bo wcześniej po prostu nie było czasu Trochę późno o tym piszę, ale zawsze może komuś się przyda Problem wibracji rozwiązany w zasadzie już dawno bo gdzieś w lipcu, ale zapomniałem napisać Na szczęście nie musiałem wymieniać, ani półosi, ani podpory wału Przyczyną wibracji była rozpórka dolna, która była wygięta i i dotykała złaczki elastycznej wydechu. Wibracje z wydechu były przenoszone na karoserie poprzez rozpórkę ;p Poprzedni właściciel musiał gdzieś przywalić. Pozdro
-
1.8T spadek mocy, dziwny dzwięk przy przyspieszaniu
Problem sam zniknął. Tzn już nie słyszę tego brzęczenia. U mnie to było bardzo ciche, ale już tego chyba nie ma, nie wiem jak to się stało P
-
Prośba o analizę logów 1.8T AWT
Tzn hamownia nowa w tym roku otworzona u mnie na uczelni, hamowal moj doktorbz uczelni wiec chyba wszystko bylo jak nalezy :-P
-
Prośba o analizę logów 1.8T AWT
http://www.sendspace.com/filegroup/ET%2BkrBlXk6x6l%2BJ3na70EelPK6aL%2Fdnm tutaj wrzucam wykresy z hamowni jakby ktoś był ciekaw wyszło bardzo dobrze, więcej niż w dowodzie aż dziwne, że taka moc pokazało Wyniki: Benzyna: 165,5 KM przy 6010 obr/min 217,6 Nm przy 4265 obr/min LPG: 160,6 KM przy 6040 obr/min 219,6 Nm przy 4265 obr/min
-
Prośba o analizę logów 1.8T AWT
Zrobiłem jeszcze raz te logi o których pisałeś Łukasz13 na PB i LPG. Teraz chyba lepiej wyszlo Gregor10 Jutro najprawdopodobniej będę na hamowni Tak, jest to seria, też sie czasem zastanawiam, że po prostu się przyzwyczaiłem http://vaglog.pl/log_197110.html- LPG http://vaglog.pl/log_197109.html- PB
-
Prośba o analizę logów 1.8T AWT
Ok. Jak tylko ogarnę te logi to wrzucę. Wielkie dzięki Łukasz
-
Prośba o analizę logów 1.8T AWT
dokładnie nie pamiętam, bo znajomy mi ogarniał te logi. Ale pytał mnie czy ostatnio gdzieś wysoko go kręciłem prawie do odcięcia i że ten błąd może być przez to. A czemu pytałeś o sprawdzenie szczelności dolotu?
-
Prośba o analizę logów 1.8T AWT
Błędy skasowałem przed logami, miałem jeden. Postaram się zrobić te logi na PB jeśli jeszcze będę miał możliwość. Dolot sprawdzałem tylko wzrokowo. Dokładnie tego nie zrobiłem. A co może być przyczyną, że przepływka za mało wskazuje? Mocno za mało?