Treść opublikowana przez MireXs
-
Jaki sterownik silnika do AVJ - manual
Ok, jak najszybciej postaram się to sprawdzić i zrobić zdjęcie. Jak obiecałem tak zrobiłem ale z tego co tu widzę to kodowanie jest dobre... https://www.dropbox.com/s/ktw2uvb9jih5svb/IMG_20141003_154658.jpg?dl=0 A czy wie ktoś czym się różni sterownik z nr. 8E0 909 518 od 8E0 909 518M (z literką "M" na końcu)??
-
Jaki sterownik silnika do AVJ - manual
Mam vaga. Czujnik sprzęgła działa (tempomat się wyłącza po wciśnięciu sprzęgła, również na vagu było sprawdzane). Mechanik próbował przekodował sterownik ale niestety nie dało to żadnych rezultatów. A jak sprawdzić czy aby na pewno mam kodowanie 11501 (dla manuala) ?
-
Jaki sterownik silnika do AVJ - manual
Witam, mam pytanie dotyczące nr sterownika pasującego do silnika AVJ w manualu (2001r.). Chodzi o to, że auto kupiłem po przekładce z automatu na manual i są problemy z obrotami podczas zmiany biegów (tu temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/248198-zbyt-wolno-schodzi-z-obrotow/) Mechanik próbował przeprogramować sterownik ale niestety nic to nie dało, dlatego polecił mi kupić używany sterownik do AVJ-a w manualu i zrobić przekładkę. Z góry dzięki za informacje. PS. w tej chwili mam wsadzony sterownik o numerze: 8E0 909 518 M
-
Regulacja drzwi A4 B6
Yeah! Świetny opis. W moim przypadku spróbuję obniżyć klin zamykający. Bo reszta to troszkę pogmatwana dla mnie. ;P
-
Regulacja drzwi A4 B6
Siemka, Czy w B6 jest możliwa regulacji drzwi góra dół? Ostatnio zauważyłem, że drzwi nie zamykają się tak jak powinny (trzeba mocno trzasnąć drzwiami). Są delikatnie obwiśnięte.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Tak, pokazuje temperature zewnętrzną.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Źle zaadaptowałeś kanał 19 w liczniku. Powinieneś dać 11000 (a nie 11100) i będzie wszystko ok. OK. Dzięki, już się domyśliłem. Nie wiedziałem co to ten DIS, i zakodowałem sam komputer.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam, to ja dodam cos od siebie. Pod airbugiem jest torx25 a do kierowniy klucxyk m12 (taki torx tylko dwunastokatny), pod kierownicaimbusa. Niestety po zmianie manetki nie dziala nadal fis. Mialem kodowanie 10100 i zmienilem na 11100. natomiast w drugim miałem 00022 zmieniłem na 00042. Po przekreceniu kluczyka i naciśnięciu reset fis sie wygasza. Co zle zrobilem??
-
Zbyt wolno schodzi z obrotów
No właśnie. Skoro czujnik jest sprawny to co może być tego przyczyną?? Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?
-
Zbyt wolno schodzi z obrotów
To znaczy? Jak mogę sprawdzić ten czujnik sprzęgła? Dodam, że podczas włączonego tempomatu i wciśnięciu sprzęgła tempomat się wyłącza.
-
Zbyt wolno schodzi z obrotów
Dołączam się do tematu. Mam ten sam problem z obrotami. po wciśnięciu sprzęgła delikatnie rosną i powoli opadają, jest to uciążliwe przy szybkiej zmianie biegów. Ma ktoś jakieś rozwiązania?