Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MireXs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MireXs

  1. Ok, jak najszybciej postaram się to sprawdzić i zrobić zdjęcie. Jak obiecałem tak zrobiłem ale z tego co tu widzę to kodowanie jest dobre... https://www.dropbox.com/s/ktw2uvb9jih5svb/IMG_20141003_154658.jpg?dl=0 A czy wie ktoś czym się różni sterownik z nr. 8E0 909 518 od 8E0 909 518M (z literką "M" na końcu)??
  2. Mam vaga. Czujnik sprzęgła działa (tempomat się wyłącza po wciśnięciu sprzęgła, również na vagu było sprawdzane). Mechanik próbował przekodował sterownik ale niestety nie dało to żadnych rezultatów. A jak sprawdzić czy aby na pewno mam kodowanie 11501 (dla manuala) ?
  3. Witam, mam pytanie dotyczące nr sterownika pasującego do silnika AVJ w manualu (2001r.). Chodzi o to, że auto kupiłem po przekładce z automatu na manual i są problemy z obrotami podczas zmiany biegów (tu temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/248198-zbyt-wolno-schodzi-z-obrotow/) Mechanik próbował przeprogramować sterownik ale niestety nic to nie dało, dlatego polecił mi kupić używany sterownik do AVJ-a w manualu i zrobić przekładkę. Z góry dzięki za informacje. PS. w tej chwili mam wsadzony sterownik o numerze: 8E0 909 518 M
  4. MireXs odpowiedział(a) na MireXs temat w Audi A4 B6
    Yeah! Świetny opis. W moim przypadku spróbuję obniżyć klin zamykający. Bo reszta to troszkę pogmatwana dla mnie. ;P
  5. MireXs opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Siemka, Czy w B6 jest możliwa regulacji drzwi góra dół? Ostatnio zauważyłem, że drzwi nie zamykają się tak jak powinny (trzeba mocno trzasnąć drzwiami). Są delikatnie obwiśnięte.
  6. Tak, pokazuje temperature zewnętrzną.
  7. Źle zaadaptowałeś kanał 19 w liczniku. Powinieneś dać 11000 (a nie 11100) i będzie wszystko ok. OK. Dzięki, już się domyśliłem. Nie wiedziałem co to ten DIS, i zakodowałem sam komputer.
  8. Witam, to ja dodam cos od siebie. Pod airbugiem jest torx25 a do kierowniy klucxyk m12 (taki torx tylko dwunastokatny), pod kierownicaimbusa. Niestety po zmianie manetki nie dziala nadal fis. Mialem kodowanie 10100 i zmienilem na 11100. natomiast w drugim miałem 00022 zmieniłem na 00042. Po przekreceniu kluczyka i naciśnięciu reset fis sie wygasza. Co zle zrobilem??
  9. MireXs odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    No właśnie. Skoro czujnik jest sprawny to co może być tego przyczyną?? Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?
  10. MireXs odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    To znaczy? Jak mogę sprawdzić ten czujnik sprzęgła? Dodam, że podczas włączonego tempomatu i wciśnięciu sprzęgła tempomat się wyłącza.
  11. MireXs odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    Dołączam się do tematu. Mam ten sam problem z obrotami. po wciśnięciu sprzęgła delikatnie rosną i powoli opadają, jest to uciążliwe przy szybkiej zmianie biegów. Ma ktoś jakieś rozwiązania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.