Treść opublikowana przez szampoon
-
[ALL B6] Roletki Przeciwsłoneczne tył
dzieki za pomoc i pozdrawiam
-
[ALL B6] Roletki Przeciwsłoneczne tył
ale czy mozna wymienic tylko panel gorny czy trzeba caly boczek bo mam problem ze zdobyciem calosci? Nie posiadam Etki wiec nie wiem czy tapicerka drzwi jest montowana w calosci czy poprzez poszczegolne elementy.
-
[ALL B6] Roletki Przeciwsłoneczne tył
Witam, czy ktos montowal roletki przeciwsloneczne w tylnych drzwiach? Wiadomo co dokladnie jest potrzebne? Czy wystarczy wymienic górną listwe/blende na drzwiach w ktorej montowana jest roletka czy trzeba wymieniac caly boczek drzwi? Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.
-
[ALL B6] Nr silniczka szyb obsługujący elektr. składane lusterka
Dzieki! ...wiadomo juz,ze numer 8E1 959 802 ale z literka G czy E??? Nikt nie mial z tym doczynienia?
-
[ALL B6] Nr silniczka szyb obsługujący elektr. składane lusterka
Witam, poszukuje nr silniczka wraz z modulem podnoszenia szyb do drzwi pasazera z przodu - wersji która obsługuje elektrycznie składane lusterka - chyba jest to nr 8E1 959 802 ale nie jestem pewien i mam problemy z szukaniem części a ASO nie zawsze jest pomocne. Z góry dzięki za pomoc.
-
[B6 AWX] Lusterka składane z automatem, czy bez?
w zupelnosci potwiedzam - faktycznie do obslugi lusterek potrzebny jest inny modul... u mnie okazalo sie to dopiero po rozebraniu drzwi masakra poszukiwania wersji 801B/802B trwają... dzieki Bart-S za info!
-
[ALL B6] Prośba o numer modułu lusterek i szyb
Wielkie dzieki, teraz przystepuje do przeszukiwania swiata w celu zdobycia potrzebnych modulów (poza ASO oczywiscie ). Pozdrawiam
-
[ALL B6] Prośba o numer modułu lusterek i szyb
sprawa ma sie nastepująco....po tym jak zap..... mi lustereczka spod domu postanowilem zalozyc od razu kolejne w wersji skladanej. Po montazu i rozebraniu boczkow drzwi okazalo sie,ze w nowych dziala jedynie sterowanie oraz grzanie natomiast pozostala funkcja (prawdopodobnie tylko skladanie - bez fotochromów) bedzie dzialac tylko po wymianie modulów na odpowiednie. Siedzen elektrycznych nie mam wiec opcja zapamietywania ustawien lusterek i foteli chyba odpada. Gdyby byla mozliwosc to prosilbym o numery modułow: w wersji podstawowej tylko ze skladaniem oraz w wersji ze skladaniem i fotochromami?! Pozdrawiam i dzieki za pomoc. [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:08_________________________________________________ dzieki za checi ale chodzilo mi o moduly umieszczone za boczkami drzwi - "moduly" odpowiedzialne za sterowanie szybami i lusterkami pozdrawiam O to chodzi?: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Prośba o numer modułu lusterek i szyb
Witam, mam prośbe; może ktos podać nr częsci z Etki MODUŁÓW STEROWANIA LUSTERKAMI I SZYBAMI (nie wiem czy tak to sie dokladnie nazywa) umieszczonymi w drzwiach (moduł dla kazdego lusterka zewn. osobny)?! Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc. [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 15:35_________________________________________________...troche odnowie temat bo jestem w tzw. "czarnej dziurze"...
-
[B6 AWX] Lusterka składane z automatem, czy bez?
dzieki, zobaczymy co z tego wyjdzie...
-
[B6 AWX] Lusterka składane z automatem, czy bez?
Zaladam,ze wyniam lusterka na podgrzewane i skladane - co wtedy z okablowaniem browadzącym od lusterek do joysticka, tez musze wymienic? bo jesli tak to kabelek od prawego lusterka trzeba prowadzic przez caly samochod?! jestem w czarnej d...
-
[B6 AWX] Lusterka składane z automatem, czy bez?
Witam, czy do wymiany lusterek na skladane potrzebuje wymiec takze jakies wiazki elektryczne do nich prowadzące czy wystarczy wymiana lusterek oraz joysticka do ich sterownia? Czy kostki w lusterkach będą pasować? Obecnie mam lusterka zwykle, podgrzewane. Z gory dzieki za info. pzdr
-
[ALL B6] Zamiennik 225/45/R17
7,5 x 17 wiec chyba jestem na styk ale faktycznie jest to chyba naklepsze rozwiazanie... myslalem jeszcze o 205/55 tylko nie wiem czy gdzies nie będą obcierać...
-
[ALL B6] Zamiennik 225/45/R17
Kolego na forum znajdziesz tylko trzeba chcieć nie szukacie a później jest w ch....j wątków takich samych Prosze 30s roboty wejdź i sobie popatrz :hi: http://www.a4-klub.pl/smf/przeliczniki_kalkulatory_oznaczenia_itp-t1853.0.html znam te kalkulatory ale chcialem sie dowiedziec jak wyglada to bardziej od strony uzytkowej... czy wieksze kolo nigdzie nie przeszkadza... ale i tak dzieki za pomoc [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 11:04_________________________________________________ tez przesiadlem sie z 15' (195/65) i powiem szczerze roznica jest kolosalna...szerokosc opony a częste koleiny to stosunek wprost proporcjonalny....im szersze oponki tym w koleinach gorzej z zachowaniem normalnego toru jazdy...
-
[ALL B6] Zamiennik 225/45/R17
Witam, mam pytanie: czy możecie pomóc mi w wyborze zamiennika rozmiaru opony do 225/45/R17? To ostatni nabytek, który nie do końca sie sprawdził (jazda w koleinach makabra oraz twardość trochę za duża)... Chciałbym aby były trochę węższe oraz aby ("ze sie tak wyrażę") wysokość ogumienia była większa Oczywiście felga zostaje... Czy rozmiary 215/50R17 albo 205/50R17 będą ok, nic nie będzie obcierać? Przy 215/50R17 będzie chyba także wymagana jakaś korekta licznika/prędkościomierza Vagiem? Z góry dziękuje za pomoc
-
[ALL B6] Rozładowany akumulator
będe sprawdzał...
-
[ALL B6] Rozładowany akumulator
Witam, koledzy, poraz trzeci mam ten sam problem z instalacją audio - rozladowuje doszczętnie akumulator. Szukałem poprzez ale nic nie znalazłem. Posiadam Navi Plus, byla dwukrotnie sprawdzana i pobór prądu ma wzorcowy (na poczatku, podczas dzialania troche wyzszy ale po wylaczeniu, po 15-20min spada do 20mA). Pomimo tego trzykrotnie przez noc akumulator został oprózniony. Gdy bezpiecznik od Audio jest wyjety nie ma zadnych problemow, rano odpala az milo. Akumulator nowy, ladowanie poprawne. Co moze byc przyczyną bo mój elektryk juz rozłożyl ręce?! Do Navi jest ori zmieniarka w schowku ale ona to chyba raczej nie jej wina. Cala instalacja ORI, zadnych zmian. Pomóżcie. [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 10:11_________________________________________________HELP, PLEASE
-
[ALL B6] Wielkość felgi a zawieszenie
SZACUN! KAWAŁ DOBREJ ROBOTY THX
-
[ALL B6] Wielkość felgi a zawieszenie
ok, ale nie we wszystkich opisach jest mowa o zawieszeniu dlatego moje pytanie. Ciezko jest porownywać dwie nieporównywalne rzeczy. Moze byloby prosciej aby wrzucić dwie fotki przed/po...i bedzie po problemie. Please..
-
[ALL B6] Wielkość felgi a zawieszenie
Witam, Panowie, czy przy zmianie felg z 15 na 17 (wszystko w ORI) konieczna (ze wzgledów wizualnych) jest obnizka zawiechy? Czy faktycznie róznica optycznie jest tak spora? Macie moze jakies fotki porownawcze? Dotyczy sedana B6. Pozdr
-
[ALL] Jakie felgi
Sorki,ze troche wchodze w zdanie. Panowie, czy przy zmianie felg z 15 na 17 (wszystko w ORI) konieczna (ze wzgledów wizualnych) jest obnizka zawiechy? Czy faktycznie róznica optycznie jest tak spora? Macie moze jakies fotki porownawcze? Dotyczy sedana B6. Pozdr
-
[B6 ALT] Jaki model katalizatora ?
miałem ten sam problem - w tym modelu kata wyciąć sie nie mozna bo 2 sondy...
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka silnika
ale nówka???
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka silnika
mam to samo.... po sprawdzeniu sterownika silnika, wiązek od silnika, 2 sond lambda zrobiłem dwukrotnie badanie spalin... na pierwszym, ogolnym wyszło,ze jest idealnie, książkowo...na drugim, bardziej szczegółowym u specow z Boscha okazalo sie,ze kat daje rade, owszem ale na biegu jalowym ale na wyzszych obrotach, po dłuzszym czasie juz nie do konca, spaliny nie mają gdzie uciekać....pozostaje mi wymiana kata, do ktorej coraz powazniej sie przymierzam
-
[ALL B6] Listwy chromowane
no to zapowiada sie niezła zabawa dobry warsztat powiadasz?