Treść opublikowana przez szampoon
-
[ALL B6] Kamera cofania
- [ALL B6] Tył - modyfikacja
Jedno pytanie: jaki jest numer oryginalnego zderzaka tylnego do S4 2003? Moze jakies screeny z Etki? Ciezko znaleźć na aukcjach wiec moze sie uda przez jakis "sprowadzaczy OOOO" Pozdrawiam- [ALL B6] Kamera cofania
Oświećcie mnie : jak zdemontuje bebenek z zamka na klapie bagażnika to czy bebe mógł otworzyc bagażnik (chyba tylko pilotem) a jesli jakims cudem zatrzasnie sie to istnieje jakies otwieranie awaryjne? Wspomne tylko,ze nie mam skladanych tylnych siedzeń... no to d...- Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
jakis fotki montazu mozna prosic..?! :rolleyes: PLS- [ALL B6] Kamera cofania
nie jest zla pod warunkim ze cos uda sie z tej zabudowy wyskubac! a co powiecie na to...? (niestety bez lini pomocniczych) http://cgi.ebay.de/Rueckfahrkamera-Einparkhilfe-Kamera-verkabelt-RFK-S_W0QQitemZ200244987262QQihZ010QQcategoryZ61523QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/Rueckfahr-Kamera-Einparkhilfe-Uberwachungskamera-RFK-F_W0QQitemZ190242791831QQihZ009QQcategoryZ61523QQcmdZViewItem ciezki orzech do zgryzienia! moze zaryzykuje....- [ALL B6] Kamera cofania
spasowana idealnie ale...cena- [ALL B6] Kamera cofania
Dzieki, bede szukal. Gdybys natknął sie "przypadkiem" na taki monitoring to prosilbyn o linka. Dzieki Pozdrawiam- [ALL] Światła Led
"prawde o ledach".....cos czuje ze fajnie nie bedzie. Zabiles mi klina! Jakie są minusy takiego oswietlenia?- [ALL] Światła Led
Witam, Można bo koleś w B7 zamontował więc do B6 też się uda. Szukaj na forum. wielki dzięki. A znacie moze jakies firmy, ktore moglyby w tym pomóc? pozdrawiam- [ALL] Światła Led
WItam, Skoro jestesmy w temacie LEDow do przednich lamp i wiem ze niektorzy taka choinka gardza ale moze sie takze pododbac... czy LEDY z R8 ( http://moto.allegro.pl/item452309146_swiatla_dzienne_led_audi_r8_mega_efekt.html ) mozna zamontowac w reflektorach B6? Z gory dzieki za info. Szacuneczek- [ALL B6] Kamera cofania
...miał bo właśnie sie skończyły ;( nie wiem co teraz robic....jaką polecacie więc kamerke? pzdr- [ALL B6] Kamera cofania
Witam, czy ktos moze mi doradzić jakiego rodzaju kamere cofania moge zalozyc pod tylną klapą w miejsce zamka (nad tablica) i gdzie takie cos moge kupic? Nie mam doswiadczenia w tym temacie ale chyba kamerki montowane z zderzakach nie bardzo sie sprawdzają bo nie mozna wyczuc odleglosci? Z koleji wszystkie kamerki przeznaczone do montazu na zewnątrz po klapą sa za wielkie? Prosze o pomoc i z gory dzieki na info Pozdrawiam- [ALL B6] WYMIANA SILNIKA
WItam, z pewną nieśmiałością zadaje to pytanie: Czy opłacalna i mozliwa jest wymiana silnika? [b6] 2001 Znalazłem do sprzedania autko uszkodzone - zniszczony i przerdzewiały kompletnie silnik bo chyba zaciągnął troche wody, sam samochod w srodku w stanie ok. W serwisie powiedzieli, ze mogą włożyć silnik z A4 (2005) bo taki tylko posiadają - czy to jest w ogóle mozliwe, opłacalne, czy warto bawić sie w takie rzeczy? Podejrzewam, ze samochod przednia osią leżał troche w wodzie wiec obawiam sie,ze do wymiany bedzie wiecej Znacie jakis dobry serwis do takich rzeczy w Łodzi, a moze ktos ma do sprzedania silnik 2.0 v5? Pozdrawiam z góry dziekuje za pomoc- [ALL B6] KIEROWNICA MULTIFUNKCJA
Witam, korzystając z Waszego doświadczenia mam pytanie: Czy tego rodzaju kierownice mozna zamontowac do B6 z 2001 i "powiązać" z Navi Plus? Wiecie jaki może byc koszt takiego montazu (oczywiście nie w ASO)? Z gory dziękuje za pomoc.- [ALL B6] Tył - modyfikacja
wielkie dzieki ..no teraz to wiadomo co gdzie i jak! [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 14:56 _________________________________________________Jedno pytanie: czy zderzak od Avanta pasuje do Sedana?- [ALL B6] Tył - modyfikacja
Zderzak z przodu to totalny standart. Na razie nie zamierzam go przerabiac, jedynie oddac do lakiernika.- [ALL B6] Tył - modyfikacja
Witam, mam w planach modyfikacje calego tylu przy B6. Chcialbym założyc podwójny wydech wiec i inny zderzak (moze od razu z czujnikami Park), na koncu maly spojler jako kropka nad `I`... Co mozecie mi doradzić, gdzie znależć taki zderzak, jak sie do tego zabrać? Przy okazji czy duzy jest koszt oryginalnego systemu parkowania? Moze byly juz jakies posty na forum (nie znalazlem), macie jakie linki na allegro? Z gory, dzieki. Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam od niedawna rozpocząłem zabawe z Audi A4 Model B6. Mam nadzieje,ze bedzie dluga i bezproblemowa `A4-klub.pl` - swietna sprawa, z pewnościa nieraz będe liczyl na Waszą pomoc i wiedze... Pozdrawiam ! Szymon - [ALL B6] Tył - modyfikacja