-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Witam kolegów Wielka prośba właśnie dokładam podświetlenie nóg i mam prośbe o numer kostki zaznaczonej na zdjeciu u mnie w module komfortu jej nie ma a potrzebuje ją dołożyć
-
Koło jednomasowe 1.8T BFB
Z sachsa raczej nie dostaniesz gotowego zestawu takie coś robi tylko Valeo kit4p VAL835040 koszt około 1300zł sam posiadam taki zestaw w ALT i nie widze różnicy. Jeśli chcesz wiem że dało by sie zrobić to mniejszym kosztem mianowicie stare jednomas z np audi 80 228mm i do tego kupiujesz nowy docisk i tarcze wzaz z wysprzeglikiem
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
wtryski barracuda, reduktor ac R-01, sterownik stag 300 premium i to wszystko na faro 8mm butla cos koło 72l wlew pod klapką
-
Jaka instalacje dobrac ?
Co do wskażnika paliwa te typy tak maja ze lubia opadać mimo 100% jazdy na gazie ,szczególnie gdy masz rezerwe albo full pon ponownym właczeniu zapłonu wskaznik powraca w normalna pozycje. Gdzies juz był o tym temat na forum
-
Jaka instalacje dobrac ?
centralka koło akuma pod podszybiem , reduktor pod podłuznica lewa
-
Brak przyspieszenia w czasie zmiany biegów
Sprawdź kierownice powietrza
-
[B6 ALT] Falowanie obrotów na gazie.
Obroty falują poniewaz ten silnik ma b.długie czasy wtrysku benzyny na zimnym silniku jest to po to zeby silnik sie szybciej rozgrzewał , zauważ ze na ciepłym jest to prawie nie widoczne chyba ze przy pełnym obciązeniu jeszcze troche szaprnie.Poczytaj troche na forum lpg-forum.pl na temat ''zimnego waga''. Bardzo mało jest w polsce gazowników którzy umia to zniwelować zeby jak najmniej falowało oraz mało która instalacja to ogarnia. Mając LPG techa spróbuj z czasami wtrysków na zimnym (ogranicz je go około 9ms) i temp. około 60-70 stopni powinno pomóc. Jeszcze polacy chyba nie wymyślili instalacji która to w 100% ogarnia i jest bezproblemowa z tym tematem. W 2.0 Alt masz sonde szerokopasmową i to dzięki niej najlepiej stroi sie instalacje każdy gazownik partacz popatrzy tylko na mapy i stwierdzi ze jest OK.
-
Pojemność zbiornika LPG w Audi A4 B6/B7
BORMECH 72L 650/270 lecz tracisz przestrzeń miedzy kołem a podłogą bagażnika
romeg
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta