Mam połączony samsung galaxy ace z samochodem, i mam problem bo jak włączam na fis książkę tel to widać numery które mam w tel ale podczas podawanie komendy głosowej odpowiada że książka jest pusta. Czy ktoś wie jak to rozwiązać?
Ok jak będę miał wolne to postaram się podpiąć auto pod kompa, może się coś wyjaśni. Dzięki za zainteresowanie.
---------- Post dopisany 11-04-2014 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 22:07 ----------
Postanowiłem dobrać się do stacyjki i przy wyciąganiu jej kostka po prostu wyleciała. Ktoś musiał tam grzebać i nie zapiął odpowiednio zatrzasku.
Zapiąłem wszystko jak należy i narazie jest w porządku łapie za każdym razem.
Jeszcze nie podpinałem kompa bo dopiero co kupiłem auto i kabel to będzie kolejny zakup, a praca nie pozwala mi w najbliższych dniach podjechać do mechanika więc jeszcze nie wiem co pokaże. Może wiecie jaki jest koszt wymiany stacyjki i czy nie ma większych problemów z jej wymianą? A może można ją jakoś wyczyścić lub coś takiego?
Witam kilka dni temu kupiłem Audi A4B8 z 2008 2.0 TDI i Wczoraj po włożeniu kluczyka do stacyjki, kluczyk został zablokowany że nie dało się wyciągnąć a na blacie nic się nie wyświetliło. Pojechałem do pracy drugim autem po powrocie wsiadłem do audi i po prostu odpaliło. Jakie mogą być tego przyczyny?