Treść opublikowana przez DARKDEWIL
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ok panowie dziś rozmawiałem z pewnym człekiem gdzie będzie ładny placyk a i budynek nie od parady do Tarnowskich spodków ........no i jedzenie bliżej zdradzę że KFC się pojawi w Tarnowie
-
[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie
A jednak czaki22 dobrze powedział że jeden identyczny helmucik podobny z wnętrznościami z Tarnowa Mam nadzieję że spotkamy się w Tarnowie na spocie niedługo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Istny wypas narazie przód blaszaki 14 guma typu półslik z odzysku a tył pełna rasówa zimówa bieżnikowana na zakrętach Ned For Speed Tokio Drift
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Bardzo Mały Wóz inaczej BMW 318i combi niestety jestem zmuszony nim się toczyc do puki mi A4 nie postawią na kółka wit.s napewno nie ma co oglądac Ursus wracający z pola lepiej wygląda
-
[B5 AKN] 2.5 v6 TDI QUATTRO z pod Tarnowa
Witam wszystkich a oto jak wygladały moje klocki lego jakies 2 tygodnie temu powoli mój zielonooki potworek powraca do uzywalności po spotkaniu z oplem tigrą ....... niestety poległa Przodzik bez stanika Poskladana audiolaka do kupy Z nowymi ślepkami Leflektory od sonara + zestaw xenon narazie tylko taka jedyna modyfikacja ....... remont silnika na koszt ubezpieczyciela Postaram się wpstryknąc fotki jak tylko stanie na szosie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Panowie mam propozycję co do spotów ........ miejsce nie pod MC.donaldem Proponuje plac pod dębem na Wałowej ..... o wiele ładniejsza lokalizacja Czekam na opinie
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
No czaki profesjonalna seria fotograficzna ........... jako fotograf nie z przypadku oceniam modelkę na 6
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Czaki jeszcze tydzień mi zejdzie blacharz się ociągał troche ale odstawił kawał ładnej roboty w piątek zjeżdza z lakierni i jeszcze pare napraw musze upchną ubezpieczycielowi jeszcze Tak że planowany wyjazd z servis boxu 16 - 17 czerwca Ps. Nie dorwałeś może pokrywy na silnik dla mnie ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam Tarnowiaków O i widze CZAKI jest główny prowodyr tego zamieszania że się tu pojawiłem Z chęcią bym się pojawił na spocie 14 ale niestety jeszcze moja a4 w proszku dopiero się szpachluje a Bardzo Małym Wozem nawet się nie polaca pokazywac. Ale odrazu zawiadamiam że się piszę na następny spot
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i fanów A4-klubu. Od 1.5 roku jestem posiadaczem A4 2.5 V6 TDI AVANT z 98