Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to po długich a ciężkich, najwyższy czas zaprezentować Helmuta w pełnej krasie.

Co prawda miał być wypucowany jak dziewczyna przed pierwszym (planowanym) seksem, ale nie wyszło.

Tak więc niniejszym prezentuję:

Helmut (niemiecki bandyta) z rodziny Avantów, Srebrzysty.

Urodzony w roku 1999

Wyposażony w silnik 2,5 TDI (150KM, AKN)

Przyjechał do naszego kraju ze Szwajcarii, tutaj przeszedł szereg poważnych, zakończonych sukcesem operacji i krótką ale intensywną rekonwalescencję, pod okiem mojego Ojca. Pod moją opieką mniej więcej od maja br. Jak twierdzą dokumenty i rejestry Audi ma na swoim koncie ok. 85.000 km-wiarygodne czy nie, papiery+rejestry Audi+organoleptycznie stwierdzony stan sugerują ze to prawda, więc nie dopuszczam żadnych dyskusji na ten temat

Helmut na co dzień porusza się po Warszawie (kilka dni temu dotarły do mnie naklejki,więc będzie trochę bardziej identyfikowalny) – na razie bezskutecznie zbieramy się na spot z ekipą Warszawską. Co najmniej raz w miesiącu wędrujemy z Helmutem 300 km do mojego rodzinnego Tarnowa w Małopolsce.

Jak macie możliwość zobaczyć praktycznie brak w nim jakichkolwiek modyfikacji – jestem zwolennikiem fabrycznego wyposażenia. Zmieni się tylko radyjko, bo nie mogę zdzierżyć kaseciaka – już wiem, że będzie Pioneer. Jak będzie kaska, to w przyszłości zostanie mu podarowany chip+wymiana hamulców.

Do rzeczy:

Helmut po warunkach bojowych (300 km w śnieżycy)

Helmut1.jpg Helmut2.jpg

Przód uwielbiam, tył w moim modelu jakoś mnie nie zauroczył.

Helmut4.jpg

Radyjko jeszcze fabryczne ...

Helmut5.jpg Helmut5_.jpg Helmut66.jpg

Na którejś dyskusji odnośnie klimy chłopaki coś mozolnie tłumaczyły odnośnie przełącznika ze śnieżynką. U mnie śnieżynka jest tylko na wyświetlaczu...jak jest zimno :mrgreen:

Helmut99.jpg Helmut99999.jpg Helmut999999.jpg

Podczas robienia zdjęć okazało się, że jakiś sk....syn zap....olił mi kolejny kołpaczek z alusów.No i mam problem, bo to bydle jest niewymiarowe - znowu będę musiał dorabiać. FCUK!

Helmut9999999.jpg

Opublikowano

Pikny i silniczek pikny i kolorek pikny ogólnie bardzo pikny

Opublikowano

Bardzo ładny. Szkoda tylko, że bez podłokietnika (zresztą tak jak mój).

Opublikowano

ładny srebny avancik :cool:

Opublikowano

ładniutki :razz:

Opublikowano

fajny avant, fajne fotele :!:

masz xenon :?:

ogólnie b.podobny do auta kolegi sebmis :razz:

Opublikowano

Ladny Avancik....Dobry silnik :cool:

Opublikowano
Bardzo ładny. Szkoda tylko, że bez podłokietnika (zresztą tak jak mój).

no i mój :sad:

niech Ci jeździ jak najlepiej, ale nie najszybciej :grin:

Opublikowano

Dbaj o auto dbaj ;) będzie ładne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
No to po długich a ciężkich, najwyższy czas zaprezentować Helmuta w pełnej krasie.

Co prawda miał być wypucowany jak dziewczyna przed pierwszym (planowanym) seksem, ale nie wyszło.

Tak więc niniejszym prezentuję:

Helmut (niemiecki bandyta) z rodziny Avantów, Srebrzysty.

Urodzony w roku 1999

Wyposażony w silnik 2,5 TDI (150KM, AKN)

Przyjechał do naszego kraju ze Szwajcarii, tutaj przeszedł szereg poważnych, zakończonych sukcesem operacji i krótką ale intensywną rekonwalescencję, pod okiem mojego Ojca. Pod moją opieką mniej więcej od maja br. Jak twierdzą dokumenty i rejestry Audi ma na swoim koncie ok. 85.000 km-wiarygodne czy nie, papiery+rejestry Audi+organoleptycznie stwierdzony stan sugerują ze to prawda, więc nie dopuszczam żadnych dyskusji na ten temat[\quote]

Witam,

czy czasem nie kupiłeś tego autka niedaleko Krosna?

Oglądałem tam w identyczny samochód w komisie, też sporowadzony ze Szwajcarii.

Zrezygnowałem z niego ponieważ dopatrzyłem się paru usterek.

Jeśli to ten sam samochód to chciałbym wiedzieć co naprawiałeś.

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładny. Szkoda , że helmuty podłokietnika nie dorezały :twisted:

Opublikowano

ładne TDI .... :twisted:

Ładny. Szkoda , że helmuty podłokietnika nie dorezały :twisted:

a niektórzy maja .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Witam,

czy czasem nie kupiłeś tego autka niedaleko Krosna?

Oglądałem tam w identyczny samochód w komisie, też sporowadzony ze Szwajcarii.

Zrezygnowałem z niego ponieważ dopatrzyłem się paru usterek.

Jeśli to ten sam samochód to chciałbym wiedzieć co naprawiałeś.

Do mnie autko trafiło w ramach wewnętrznych rozliczeń z ojcem. Musiałbym zerknąć w papiery gdzie go ojciec nabywał, z tego co mi swita, to gdzieś bardziej w Polsce centralnej. Poza tym to był bity egzemplarz i sami go robilismy, więc prawdopodobnie masz na myśli inne autko.

[ Dodano: 21-11-2006, 09:16 ]

baskecior napisał/a:

Ładny. Szkoda , że helmuty podłokietnika nie dorezały

a niektórzy maja ....

Helmuty nie, ale ja sobie postanowiłem, że zrobie to samodzielnie. Na Allegro aż się roi od podłokietników. Nie będzie firmówki-trudno, jakoś przeżyję. :twisted:

A tak by the way. Spanky. MIałeś czy sam rezałeś :?:

Opublikowano

Ładniutki i w słusznym kolorku. :mrgreen:

Opublikowano

po prostu piękności :cool:

nie ma nic piękniejszego od A4 w TDI i w Avancie :mrgreen:

Opublikowano
nie ma nic piękniejszego od A4 w TDI

zdeniu, cos mi tu opca marka zajezdza. :lol:

Opublikowano
nie ma nic piękniejszego od A4 w TDI

zdeniu, cos mi tu opca marka zajezdza. :lol:

łoj co ci sie pokielbasiło chyba :mrgreen: :oops:

dzienks :wink:

Opublikowano

Podlokietnik latwo dorezac...ja dostawilem , i do tego musiale obijac jasna skora :twisted: :wink:

Opublikowano

heh...no nic dodac nic ujac....podoba mi sie bardzo....co do przebiegu o ktorym jak chciales nie dyskutujemy (tylko przyjmujemy za prawdziwy) to istny cud :D rewelacja....hehe masz praktycznie nowe auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.