Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
Wlasciwie to nasz waginosceptyczny grafik, opiekun pierwszego posta, powinien poniesc kare za brak informacji o tym, ze przy kiepskiej pogodzie spotykamy sie w porcie. Ja tez chcialem podjechac a nie wiedzialem gdzie bo nie bylo informacji
-
Spociki Łódzkie
aktualnie sa to osoby ktore lubia jak jest im cieplo w mieszkaniu, osoby ktore placa podatki oraz osoby ktore maja internet/telefon w Plusie
-
Spociki Łódzkie
plany swoje co do auta juz opisalem a teraz pora na ich realizacje... zaczynamy
-
Spociki Łódzkie
glupie pytanie, pewnie ze mozna informacje kiedy i gdzie masz w pierwszym poscie
-
Spociki Łódzkie
ale mówiłem Ci że doktor Abdul Abdul nie po to studiował 6 lat, specjalizował się ileś lat i odbywał staż żebyś ty sam se zdejmował gips...
-
Spociki Łódzkie
taki spoiler - DJ tez sie na v8 szykuje
-
Spociki Łódzkie
plan na ten rok to Q, v8, i wszelkie dodatki tzn heble, kola chlodnice oleju, wspomagania i inne pierdoly
-
Spociki Łódzkie
4.2 v8 na poczatek a za jakis czas dolozenie do tego 2 x IHI td04 lub td05 czyli sprezarki albo z volvo albo z mitsu lancer evo tak czy inaczej musze miec bude pod Q. koniecznie sedana
-
Spociki Łódzkie
dopiero dotarlem do domu :/ za tydzien przyjade pokazac to i owo dalem sie wczoraj przekonac do zmiany pojemnosci i troszke mi sie plany poprzestawialy z autem duze turbo jest fajne ale duze turbo i duza pojemnosc jest jeszcze fajniejsza
-
Spociki Łódzkie
buehehehhehehe pisalem wczesniej ze auto me jest na korekcie i dodaniu bonusow. jednym z bonusow jest launch control. rozmawialem przez telefon z chlopakami ktorzy sie tym zajmuja i slyszalem jak fajnie to dziala. po chwili slysze ze "musze konczyc, zadzwonie pozniej". po 20 minutach dzwoni telefon i okazuje sie ze powodem zakonczenia rozmowy byla wizyta dwoch suk pelnych policjantow bo ktos zglosil ze w centrum miasta jest strzelanina strzelanina - testy procedury startu w mojej padlinie rozpiera mnie duma !
-
Spociki Łódzkie
no fajne ale ja jestem ubogim informatykiem i nie stac mnie na jazde na takich kolach
-
Spociki Łódzkie
na ten rok najwazniejsza sprawa dotyczaca wygladu to felgi minimum 17" zeby duuuze heble wlozyc
-
Spociki Łódzkie
spoko spoko - DJ lofcia moje auto prawie tak jak swoje wiec nie pozwoli zeby jakas buba je unieruchomila
-
Spociki Łódzkie
podstawowa sprawa - jak cos mi sie nie podoba to wstawiam auto do DJ i mowie ze ma naprawic a biedny DJ chcac sie mnie pozbyc az przywalil sobie mlotkiem w palec
-
Spociki Łódzkie
a jak stoi niezatankowane to juz nie chcesz ?
-
Spociki Łódzkie
no zrobie... decyzja zapadla tylko ja widze dwa problemy: - i tak nie mam kiedy jezdzic swoim autem :/ - moje auto wyglada strasznie i nie nadaje sie na wystepy we filmie
-
Spociki Łódzkie
w przyszlym tygodniu - w tym auto jest na drobnej korekcie i dodaniu kilku bonusow
-
Spociki Łódzkie
nie bedzie tak zle - doladowanie po biegach + kontrola trakcji i bedzie git Bartas - 270-280KM. w przyszlym tygodniu moze podjade na rolki i sprawdze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
musisz pytac ? przeciez byles ze mna
-
Spociki Łódzkie
No i decyzja zapadla - czerwiec/lipiec atakuje 380-400 kuni
-
Spociki Łódzkie
Seba weź mi nic nie mów o montowaniu do auta... ja od soboty bije się z myślami nad prawdziwie męskim turbo. to co mam teraz jest maksymalnie chłopięce napisz mi proszę że głupi jestem i mam nie kupować !
-
Spociki Łódzkie
kiedy premiera plyty ?
-
Spociki Łódzkie
i wlasnie dlatego zaczynam szukac v8 - 4 tloki pod szklo i 4 na podstawke
-
Spociki w Skierniewicach
nadal mam