Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
elegancka świnka... Twoja znajoma ?
-
Spociki Łódzkie
Seba ! jest git
-
Niskie ciśnienie turbiny.
szczelnosc ukladu na poczatek
-
Spociki Łódzkie
no nie, no po prostu k**wa no nie
-
Spociki Łódzkie
najlepiej 4300 i ja takie wezme nastepne. dodatkowo powiem wam ze warto dolozyc i wymienic soczewke na biksenon
-
Spociki Łódzkie
to ? przeciez to stare jest strasznie juz... to jest muzyka przez duze M
-
Spociki Łódzkie
bry DJ ! moze mnie tez sie uda podjechac wreszcie
-
Spociki Łódzkie
Lubie to! :decayed:
-
Spociki Łódzkie
wez dysk, Transformers.Dark.Of.The.Moon.2011.3D.HSBS.1080p.BluRay.x264-iFH.mkv
-
Spociki Łódzkie
postaram sie podjechac. nadal chcesz transformersy ?
-
Spociki Łódzkie
bry http://www.youtube.com/watch?v=upfJDJrhNYk
-
Spociki Łódzkie
jak cos szczeka to jest to chyba turbo ?
-
Spociki Łódzkie
trza bylo byc na spocie
-
Spociki Łódzkie
oczywiscie, obiecalem przeciez
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jadę po auto ze dwa zbiorniki dziś wypale bez absolutnie żadnego sensu
-
Spociki Łódzkie
auto wystrojone, 1.5 bara nadmuchane
-
Spociki Łódzkie
dobra muza ! oczywiscie nie tak elegancka jak bracia figo fagot
-
Spociki Łódzkie
moje padlo zostalo odpalone na nowym kompie i jutro finalne strojenie
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
na szczelnosc po zlozeniu - dokladnie pozaciskaj opaski
-
Spociki Łódzkie
a to ja tez przyjade sie zapoznac z forumowiczami z lodzkiego mam nadzieje ze nie gryziecie
-
Spociki Łódzkie
do mnie machales. podjechalem pod reala ale okazalo sie ze spota niet
-
Spociki Łódzkie
A ja z trasy podlecialem akurat :/ nic to - zawijam do domu
-
Po kupnie samochodu padł silnik
nie ma za co ciesze się że podobał Ci się mój silnik myślę że Twój ma podobny potencjał...
-
Wysokie spalanie ???
b5 180km AJL ma zwykle k03. k03s montowane bylo w b6 w silniku BEX