Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. ktorykolwiek 1.8t bedzie dobry
  2. k03s w a4 bylo w silniku BEX i chyba w ktoryms z wynalazkow na rynek amerykanski ale nie pamietam oznaczenia i nie mam 100% pewnosci.
  3. 300KM lyknie kazde 1.8t pod warunkiem ze jest zdrowe. AJL ma to samo turbo co AEB, APU - wiadomo jakie turbo - zwykle k03 jak AEB. AEB faktycznie slaba elektronika ale najszersze kanaly wiec glowica z AEB, elektronika najlepiej ME7 wiec z jakiegos nowszego 1.8t
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rozumiem cie doskonale Seba... ja tez nie wiem w co rece wsadzic :/
  5. nie, to jest najzwyklejsze k03. ewentualna roznica moze wynikac z tego ze Twoje turbo niedomagalo od dluzszego czasu i przy sprawnym auto odzyje
  6. nie podam Ci tak na biegu gotowego rozwiazania wydechu. przykladowy link dla tlumika srodkowego Sportowy przelotowy tłumik środkowy RM Motors RM01 (2416301399) - motoAllegro mysle ze smialo mozesz na wlasna reke poszukac tlumikow ktore beda optymalnym rozwiazaniem jezeli chodzi o rozmiar
  7. jak juz robic wydech na wlasna reke to kupic gotowe puszki tlumikow przelotowych i zrobic calosc na 2.5" a nie bawic sie w ori puszki i druciarstwo
  8. zadne z tych turbo nie nadaje sie pod grubsze mody a dodatkowo turbo z TT nie podejdzie do Twojego auta. z AJL bedzie pasowac - zwykle k03 pod mody podejdzie k04-015, garrett gt2x, i wszelkie eliminatory od garretta
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w przelaczniku swiatel awaryjnych
  10. nic nie wstanie szybciej niz k03. teoretycznie pelen moment obrotowy masz dostepny od ~1800obr. optymalnym rozwiazaniem jest zapewnienie idealnych warunkow do wkrecania - uwolnienie wydechu przez wywalenie katalizatora i sztywny dolot.
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakim kuwa cudem w XXI wieku moze istniec tak poebany relikt socjalizmu jakim jest urzad celny ? nie dosc, ze dostalem powiadomienie o tym, ze z mojej paczki cos zginelo i nikt nie wie dlaczego to jeszcze radosnie zostalem poinformowany, ze oni nie nalicza mi cla sami (pomimo posiadania faktury) tylko musze wypelniac zgloszenia celne i inne pokuwione dokumenty a dodatkowo musze robic tlumaczenia bo tym poebom sie nie chce. na ta chwile jestem dumnym posiadaczem zawiadomienia o braku kilku rzeczy z przesylki i faktury wyjetej z pudelka ktora mam przetlumaczyc pomimo tego ze ćwoki sami wiedza gdzie jest wartosc do oclenia bo mi ja przepisali do zawiadomienia. co najlepsze - paczki nie widzialem na oczy, nie wiem czego brakuje a i tak musze zaplacic cla i inne zlodziejskie haracze zanim dostane to co zostalo na bonus - oni naliczaja vat od wlasnego cla czy to nie piekne ?
  12. skoro jest grupa 115 to nie jest to AEB to jest chyba oczywiste
  13. moze modul zaplonowy dokonal zywota ? znajduje sie w obudowie filtra powietrza
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to sa kabelki ktore ida do cewki immo przy stacyjce. nie mozna ich pomylic z zadnymi innymi. na dodatek jest to mikroskopijna wtyczka i fajnie sie te kabelki lutuje
  15. ale moment - wykres jest z hamowni w lodzi a digitun to czechowice-dziedzice. to ze pan na hamowni krecil nosem nie oznacza wcale ze cos jest "nie teges". a GTO to czlowiek ktory ma wyrobiona marke i nie odstawialby fuszerki
  16. w aeb jest to chyba grupa 004 w silniku. mozliwe ze u Ciebie jest podobnie.
  17. ogolny ksztalt raczej sie nie rozni natomiast moze byc roznica w srednicy kanalow. AEB moze miec szersze kanaly.
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    "nic tak nie wchodzi jak wodka, wodka po disco polo. disco czesze nuta, a polo alkoholo" przeciez to genialne jest ! dlaczego na polskim nie analizowalismy takich utworow ?
  19. wszystko fajnie z tymi intercoolerami w seryjnym miejscu tylko zapominacie o jednym, istotnym fakcie - ten ic gotuje sie w seryjnym miejscu ! jezeli nie fmic to poza wiekszym intercoolerem potrzebne jest jeszcze nadkole od s4 lub wyrezanie otworow wentylacyjnych wlasnymi silami.
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to i ja podbije
  21. AEB zawsze mial 150KM niezaleznie od rynku na ktorym wystepowal. jedyna roznica to dwie lambdy w poznych AEB z rynku USA. to 166KM to najwyrazniej zdrowa seria.
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    amen
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pamietaj Seba ze sen jest dla slabych
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mysle ze dasz rade zejsc do 40minut snu na dobe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.