Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
raka sraka ! umiera sie na katar ! tutaj tez Lubie to!
-
Spociki Łódzkie
no hej i co ci z tego czytania przyjdzie ? nauczyl bys sie obslugi dzwigu albo koparki a moze spawania tig/mig i mialbys fach w reku ;P
-
Spociki Łódzkie
Kwadrat czy Prymityw ? jakie imię byście wybrali z przedstawionych ?
-
Spociki Łódzkie
pisz pisz najgorszy jest poczatek. jak juz zaczniesz na powaznie to 2-3 dni i napisane
-
Spociki Łódzkie
a faktycznie ! przepraszam, moj blad. umowa faktycznie zostala spisana moim dlugopisem na plecach Remika
-
Spociki Łódzkie
owszem - umowa ustna zostala zawarta. auto remika z racji uszkodzen zostalo sprzedane za 10 PLN
-
Spociki Łódzkie
Bartas - taki to dla Ciebie problem pod ta hale podjechac ? uciekam od kompa. do zobaczenia o 23 pod hala
-
Spociki Łódzkie
o kurcze... co sie stalo ? podbij na spota to naprawimy
-
Spociki Łódzkie
"Nacisnąć jednocześnie klawisze obiegu zamkniętego i albo + nawiewu, albo + temperatury (nie pamiętam dokładnie)"
-
Spociki Łódzkie
Bartas - przeciez jezeli nie odpowiada ci spotkanie pod hala to nikt cie nie zmusza. idea takich zlotow to integracja - mozemy sie przeciez integrowac z innymi vagami ? czy Twoje zainteresowania ograniczaja sie tylko do audi ? bo jezeli tak jest i wiekszosc opowie sie ze spotkaniem pod leclerkiem to ja nie widze problemu
-
Spociki Łódzkie
no ***** straszne...
-
Spociki Łódzkie
od 23 zaczyna sie zbiorka kolo samolotu na politechniki i obstawiam ze 23:30 wyjazd pod m1
-
Spociki Łódzkie
pod hala spotyka sie vag lodz i w sumie moglibysmy do nich dolaczyc. jezeli wiecej chetnych bedzie na leclerc to ja sie dostosuje
-
Spociki Łódzkie
wezme vaga i kompa
-
[B5 AEB] Woda wewnątrz pojazdu
ja mialem wode po prawej stronie i okazalo sie ze uszczelka w scianie grodziowej w miejscu gdzie przewody klimy wchodza do auta byla uszkodzona. po naprawie jest git. standardowo do sprawdzenia droznosc odplywow w podszybiu pod akumulatorem, uszczelki przy kompie, filtra kabinowego, linki otwierania maski
-
Spociki Łódzkie
vag łódź zbiera się pod hala o 23:15 - 23:30. można dużą grupa podjechać - w końcu nasze a4 to tez vagi
- Spociki Łódzkie
-
[B5 AEB] moje a4 b5
a moze jakis opis ? to zdjecie wlasciwie niczego nie pokazuje :/
-
Spociki Łódzkie
taaa... dwa kolektory i trzeci malutki... a z tej "turbiny o większej wydajności niż była wcześniej" to jaki magik AŻ 190 koni zrobił?
-
Spociki Łódzkie
wszyscy sa niesmiali
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
w takim razie Port nie chce mi sie moknac- Spociki Łódzkie
Port czy Real ?- Spociki Łódzkie
oj kolego... oryginalna felga z audi rs4 b5 ma et20 i 8,5 cala