Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
to jeszcze nie moja ale dobry trop
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jak najbardziej- Spociki Łódzkie
ja uważam że najładniejszy kolor dla auta to róż- Jakie turbo??
4000 chyba malo przy obecnym kursie $ :/ powodzenia przy projekcie- Jakie turbo??
a nie prosciej kupic k04-015, k03s czy garrett gt2x ? albo nawet jakiegos eliminatora ? podejdzie bez rzezby i tez da sie wykrzesac troche mocy...- Śląsk, chip starego AEB'a
http://digitun.pl/ ?- Jakie turbo??
ogromne przerobki ! jak przykrecisz turbo od poprzecznego do kolektora w swoim aucie to zobaczysz ze turbo jest odwrotnie w stosunku do wzdluznego - tam gdzie u nas jest wlot powietrza tam w poprzecznym wypada wydech wlasciwie to nawet nie mam pewnosci czy da sie przykrecic- Spociki Łódzkie
kiedys bolal mnie zab i wyrwalem - przeszlo mi. per analogiam - utnij to co boli- Spociki Łódzkie
ilosc postow na strone- Spociki Łódzkie
mowie jak na spowiedzi...- Spociki Łódzkie
jeszcze nie mam - turbo plynie teoretycznie mam 230 ale w tej chwili tylko teoretycznie- Spociki Łódzkie
dasz rade ja nie mam na nic czasu ostatnio :/- Spociki Łódzkie
Sto lat, sto lat niechaj zyje nam ! W ramach prezentu dam ci dotknac mojego 300 konnego silnika- Spociki Łódzkie
pewnie 35W kupuj 4300K- Spociki Łódzkie
wszyscy by w wyrach zostali a robic ni ma komu...- Spociki Łódzkie
ludzie ! nie spijcie juz ! piekny dzien jest...- Spociki Łódzkie
nie badz wulgarny... ;P- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
\m/ wydaje mi sie ze ten koncert byl lepszy od tego z 2010 roku. ciekawa byla oprawa swietlna dla "One" (pirotechniczna oprawe pomijam bo jest zawsze ). najwazniejsze oczywiscie bylo na koncu - "we will see you very fucking soon" - niby zwsze tak mowia ale od 2008 byli juz 3 razy i podoba mi sie to- Spociki Łódzkie
ale latwiej noge odstrzelic...- Spociki Łódzkie
Panie kochany ! to musi byc zdobyczna bron a nie kupna... idz na jakas ustawke ze sprzetem i honorowo w boju sobie zalatw Seba... 9x19 Para a nie lepiej .45ACP ?- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
MetallicA obowiazkowo- Spociki Łódzkie
ja mysle ze to wina wibracji diesla... musisz zeswapowac na turbo benzyne lub benzyne o duuuuzej pojemnosci- Spociki Łódzkie
i tasma klejaca ! no i bez wd40 tez nie robota...