Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz jak cos widzisz przed soba to czas operayjny skrociles o polowe
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja wezme kompa i vaga
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wezme wezme
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zgarnac cie ?
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poprawilem
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sprowadza sie to do konkluzji ze musisz przyjechac "miętka pytko" cyt. Paulo Coelho
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wyglada na to ze bedzie. w pierwszym poscie masz info gdzie sie zbieramy
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja bede
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cytując Paulo Coelho "Lubie to!" przyjedziecie z mugenem ?
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz masz w domu plyte lub obraz plyty z windowsem xp ? jezeli tak to moge ci zdalnie zrobic instalacje jezeli wyrazisz taka wole
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to mi sie stacje pojebaly dzieki za wyprowadzenie z bledu tak czy inaczej na zadnej z nich nie tankuje
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysiu - jedyny lukoil ktory kojarze to ten przy rondzie korfantego. o tego ci chodzi ?
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi.. czy chcesz nam przez to powiedzieć, że nie jesteś Anonymous ? nie jesteś legionem ? mamy Cie nie oczekiwać ? masz racje że to nie byli hakerzy tylko script kiddies. nie zmienia to jednak faktu, że hasła w stylu admin1 czy d*pa.3 to żadne hasła... to że doszło do "cyfrowej apokalipsy" oznacza że rządowe systemy informatyczne nie są przygotowane na prawdziwe ataki cyfrowe a miliony wydane na "zabezpieczenia" zostały wyrzucone w błoto. cytując klasyka "jak krew w piach!"
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi nie wiem czy wiesz ale Seba jest za acta ! wiesz co z nim zrobic ?
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co to za homoseksualne praktyki ? az strach wejsc do dzialu...
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mariuszzgierz dziś widziany na Pabianickiej ja na nocny spot jade na 100%. znajomi sa organizatorami i obiecalem ze bede
  17. dzisiaj okolo 12 ciemny B5 avant EL 194** na skrzyzowaniu Mickiewicza/Kosciuszki, znaczek na klapie. pozdrawiam
  18. Srebrne A4B5 EL 666*** widziane okolo 9.30 przy skrzyzowaniu Jana Pawla i Pabianickiej. Pozdrawiam
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie rowniez nie lezy :/ wstydzisz sie znaczka audi czy co ?
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tez tak mialem kazde auto ktore bede posiadal w przyszlosci bedzie mialo ksenon w pierwszej kolejnosci. moc mozna zrobic pozniej
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    znam i wlasnie dlatego pisze. wiem ze proces legislacyjny do tej pory byl hmm, powiedzmy ze nie do konca jawny (bo nie uznaje za jawny informacji umieszczanych na 40 stronie komunikatu prasowego ministerstwa rolnictwa i rybolostwa). wierze ze po zrobieniu halasu wokol acty opozycja zrobi to co do niej nalezy - bedzie w opozycji ja telewizji nie ogladam i jestem na dyle dojrzaly umyslowo ze jestem w stanie sam oceniac informacje ktore do mnie docieraja. inna sprawa to fakt ze jezeli w parlamencie odpadnie acta to cichaczem powoli i tak wprowadza te zapisy i w tym wypadku zwykla wiekszoscia. media staraja sie wmowic kazdemu ze to walka piratow z rzadem a jest to gowno prawda. idea ktora przyswieca tej umowie jest jak najbardziej sluszna ale nie kosztem praw i swobod obywatelskich. przeciez niedopuszczalne jest zeby podstawa prawa obowiazujacego w kraju, domniemanie niewinnosci, zostalo zniesione ze wzgledu na widzi mi sie koncernow. ochrona danych osobowych rowniez idzie w niepamiec, sady moga wydawac postanowienia bez wysluchania drugiej strony. prawa jakie chca przeforsowac w tym dokumencie stoja w sprzecznosci z Konstytucja RP. nie wiem jaki bedzie uklad sil za 2, 3 czy 4 lata ale wiem ze zadna partia nie powinna sie zgodzic na takie zapisy. boli mnie bardzo to ze w demokratycznym panstwie wladza nie liczy sie z glosem tych ktorzy pozwolili na rzadzenie tym a nie innym ludziom. to juz nie jest demokracja a dyktatura.
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pantonik ale powiedz mi prosze jaka demagogie ? ja tylko stwierdzilem fakt. acta pomimo podpisania nie ma zadnej mocy wiazacej - jako umowa miedzynarodowa MUSI byc ratyfikowana i juz. bez dopelnienia procesu legislacyjnego nie ma zadnej mozliwosci wejscia w zycie. jakos nie widze zeby 2/3 parlamentu bylo za. wejscie do UE to byl proces trwajacy kilka lat ale samo podpisanie umowy rowniez musialo byc ratyfikowane wiekszoscia 2/3. jedyna roznica to referendum czy faktycznie chcemy wejsc.
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ze podpisali porozumienie acta jeszcze o niczym nie swiadczy. nie przypominam sobie zeby cokolwiek sie w tym temacie zmienialo - potrzebne jest jeszcze przeglosowanie w parlamencie wiekszoscia 2/3 glosow tej umowy miedzynarodowej. po i psl nie maja 2/3 a inne partie i kluby nie strzela samoboja tak jak zrobili to milosciwie nam panujacy.
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to czy daje po oczach to nie kwestia barwy tylko ustawienia lamp. a to temat na ktory jestem bardzo wyczulony. hidy mam wlozone na poczatek. nigdy wczesniej nie jezdzilem na ksenonie. teraz juz wiem ze w razie padniecia palnikow czy przetwornic wleci ori
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja to niesmialy jestem mam u siebie 6000k tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze nie mieli pod reka palnikow 4300. lampy mi sie podobaja, podoba mi sie jak swieca i juz. tu nie ma co sie rozpisywac nad wyzszoscia kolorow. czy bedzie to 4300, 5000 czy 6000 jest nieistotne. istotny jest fakt ze bedzie swiecilo lepiej niz jakakolwiek tradycyjna zarowka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.