Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak ma wygladac jak jeden i drugi nie maja pojecia o walce ?
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ludzie! a dlaczego wy jeszcze śpicie ?
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to bedzie jakies 90pln a to chyba niezla cena jak za felge
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ty masz polifta i sie nie liczysz
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to ci powiem misiu kolorowy ze nic sie nie zmienilo od czasow b5. u mnie czy jest czujnik, czy jest odlaczony, czy jest olej czy go nie ma to i tak na fisie nie ma komunikatu. dlatego na desce mam gajgera z cisnieniem oleju i widze wsio okna dla Jezusa pomyte ?
  9. jezdze na ITG od 3 lat, uzywam olejku itg jdr-2. w przeplywce czysciutko i zadnych sladow oleju. czyszcze filtr co 15tys km. nie zauwazylem niczego niepokojacego
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    fajna d*pa. znajoma ?
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tez mi sie wydaje ze port.
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ssd to oznaczenie cholernie szybkich dyskow twardych. trim to komenda wydawana kontrolerowi dysku ssd ktora z grubsza dziala tak ze nakazuje oznaczenie nieuzywanych juz komorek jako zdatnych do zapisu
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jezeli ma trim i uzywasz windowsa 7 (a na bank ma trim) to bedzie git
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    calkiem w cipke wracasz kiedys do dyskow talerzowych czy przyzwyczailes sie juz do dobrego?
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co nie zmienia faktu ze warto se nabyc ssd
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaki model ssd wsadziles? ja za kazdym razem jak odpalam cos z ssd mam banana na twarzy
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w czym problem ? 1,2,3 sa wlasciwie identyczne 4, 5 (i 6 jezeli jest) sa mega dlugie. dlugie do tego stopnia ze na 6 biegu benzyna osiagnie predkosc swiatla
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemanko siemanko
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z manetka jest tak ze polift i przedlift sie roznia - zarowno budowa jak i pinoutem. musisz kupic manetke ktora bedzie pasowala do twojego auta a wiec poliftowa. przerobienie kostek to jest chwila roboty ale na forum masz wszystko opisane. nie wiem jak wyglada kwestia immo bo nigdy tego nie robilem. mysle ze z tym pytaniem to do DJalbo Pantona musisz uderzyc. odnosnie ksenonu - link sie u mnie nie otwiera. ja kupilem zestaw z przetwornicami cyfrowymi, slim. nic nie sieje, swieci ladnie i jestem zadowolony.
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zegary beda fizycznie pasowaly bez zadnego problemu. musisz wrocic uwage na to z ktorego sa roku. jezeli I lift to czeka cie przerabianie kostek do zegarow, jezeli II lift to wyjmujesz stare i wkladasz eS. ty masz immo juz w zegarach wiec bedziesz sie musial pobawic w zakodowanie tego.
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ostrego mam cala dyskografie
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mariuszzgierz dobry gust ! uwazam ze muzyka to zywe instrumenty natomiast nie zaprzecze ze lubie hip hop i prawdopodobnie jestem czarny
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba ! slyszales juz Mefistotedes ?
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cala plyta byla calkiem niezla ale faktycznie - platinium live jest chyba najlepszym kawalkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.