Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to by bylo cos u mnie swiatla sa biale i juz. 6000 to jest najwyzsza barwa dajaca biale swiatlo pozniej to juz tylko niebieski i fiolet.
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wklejanie obrazow nie odda koloru bez poprawnej kalibracji monitora. wiem ze doskonale o tym wiesz
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba u mnie konsultacje masz gratis
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mysle ze to bardziej ze wzgledu na drogowke. to jest biel ktora minimalnie wpada w niebieski. widziales jak u mnie swieci i jest ok, w trasie w deszczu czy sniegu jest git wiec 6000k jest jak najbardziej ok do jazdy. niemniej jednak jak popatrzysz lekko z boku to widac ta niebieska poswiate i troche sie boje ze sie doj**ia gdzies bo swiatla moga byc zolte lub biale
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokladnie tak jak mowisz
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mam najtansze biale diodowe postojowki w5w i narazie zadna nie padla http://allegro.pl/zestaw-xenon-xenony-h7-4300-6000-slim-hid-i2038107912.html ten zestaw wyglada podobnie do mojego i tak jak pisalem wczesniej nic nie sieje. ja mam barwe 6000k ale jak padnie chinski palnik to zmienie na 4300 max 5000k
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mówisz teraz o proteście odnośnie ceny paliw czy o nocnym spocie i naszym udziale ? udział weźmiemy w spocie nocnym na 100% jak coś, to klysek będzie wywalał z forum ludzi którzy deklarowali że będą a się nie pojawia natomiast żaden protest nie obniży ceny paliw. minister finansów może z własnej inicjatywy obniżyć akcyzę do poziomu minimalnego co poskutkowałoby obniżką ceny. jakoś nie wydaje mi się żeby to zrobił bo musi wypracować budżet. wybory niedawno były wiec politycy na 4 lata maja stołki i nie zrobią nic żeby zwykłemu obywatelowi żyło się lepiej. nazwijmy to po imieniu - maja nas, wyborców, w d*pie. maja, bo mogą mieć nas w d*pie - nie ponoszą ŻADNEJ odpowiedzialności za to co robią. to co się dzieje aktualnie w kraju pokazuje idealnie w jakim oderwaniu od rzeczywistości żyje ta banda debili. nie ma ataku, jest zainteresowanie stronami w sobotni wieczór. pacjenci nie ucierpieli w wyniku wejścia w życie nowej ustawy. ceny paliw są zbliżone a nawet niższe od cen w innych krajach europejskich. średnia płaca jaką otrzymuje obywatel to 4tys PLN. no ku*** mac ! a najlepsze jest to, że nie ma żadnej nadziei na poprawę - po to partia zakłamanych baranów którzy nie robią nic a jak przypadkiem coś zrobią to jest to porażka na całej linii (mam nadzieje że teksty o tym że mają szuflady pełne ustaw to przejęzyczenie bo jakość tych ustaw które udało im się wprowadzić jest porażająca), pis to grupa ludzi brzydkich fizycznie i umysłowo, których jedynym celem politycznym jest wywołanie konfliktu z federacją rosyjska, palikot jako palikot jest wesoły natomiast nie ma żadnego sensownego pomysłu na rządzenie i nie ma też ludzi którzy mogliby stanowić władzę, sld nie istnieje jako realna siła polityczna a psl jest jak pani której reputacja każe mi podejrzewać, że z jej uroków może korzystać każdy odpowiednio sytuowany dżentelmen.
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    owszem - w5w. ale ty sie upewnij czy nie masz h6w czy innego wynalazku odnosnie kuriera - jak napisali ze wysylka poszla to dzien pozniej byla u mnie wiec kupuj smialo i jutro powinni wyslac. ja wzialem pobraniowa przesylke i to jest najszybsza forma. jak wezmiesz opcje z wplata na konto to moga jutro nie zaksiegowac a tym samym nie wyslac.
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba - ja kupowalem swoj ksenon u http://allegro.pl/show_user.php?uid=8950988 jak swieci widziales, jestem zadowolony. przetwornica slim wiec zadnych szumow w radiu czy cb.
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba - ja nie sypiam, Ty nie sypiasz, kolega Skrab deklaruje że tez się nie wyśpi ale obawiam się że większość jednak lubi się wyspać
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ponad 100KM/litr, silnik wolnossący - wirus wlasciwie nic nie da
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja sie pojawie. dostalem zaproszenie od kilku osob juz i chyba nie moge odmowic
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem czy pamiętasz ale rozmawialiśmy na ten temat. jeżeli możesz to rezaj bixenon. jeśli ta opcja odpada to najtańszą/najprostszą opcją będzie regeneracja odbłyśnika soczewki i szlif szkła jeżeli jest zmatowione.
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a i owszem troche bialego lezy za oknem
  15. goclever a73 moge polecic
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    żebyś się nie zdziwił
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem za jaki przedmiot ?
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    calymi dniamy wynajdowalbym nowe przedmioty do ktorych moglbym strzelac
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gdybym mial cos takiego to juz nigdy nic produktywnego bym nie zrobil
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    m4 jest fantastyczne ale kalach to kalach wyglada sie jak bogus linda jezeli ak i m4 masz za soba to pora na strzelbe automatyczna a pozniej juz tylko cos takiego ci zostanie http://www.koreus.com/video/mini-canon.html
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie glock kaliber .45 wiec 21, 30 lub 36. ile nabojow w magazynku? ktorykolwiek by to nie byl to juz konkret kopyto jest hk usp ? bardzo fajna zabawka ! wydaje mi sie ze juz pora na cos wiekszego...
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    baaardzo fajna pani i jej taniec
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiec po co tacy ludzie ida na studia ? przeciez to strata czasu...
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    umiem i napisałem. boli mnie natomiast to, że młodzież z którą mam kontakt "zawodowy" jest tempa
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i żeby to bylo cos faktycznie trudnego... a to praca na temat do ktorego jest pelno tutoriali w necie wiec gdyby nawet w szkole nie nauczyli to samemu bez problemu da sie zrobic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.