Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
ma ktos od nas diesla ? ;P co to za czesc jest zaznaczona ? auto to polo 2010 1.6tdi
-
Spociki Łódzkie
powinien ruszyc procek jezeli dell zapewnil wsparcie w biosie. wiekszosc plyt na 945g z ktorymi pracowalem lykala e6300
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
ja mysle ze to kwestia programu ale tak czy inaczej wymiany dvki nie unikniesz
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
a kiedy byl wymieniany dv ? bo przyjalem zalozenie ze wymieniles skladajac auto. jezeli tego nie zrobiles i nie wiadomo ile ma nalatane aktualny zaworek to nie bylo to madre z Twojej strony... dv odgrywa ogromna role ! w przypadku kiedy dv jest "zapieczony" i nie otwiera sie to przy zmianie biegu na pelnym booscie zauwazysz na wskazniku skok doladowania. moze to jest przyczyna wpadania auta w tryb awaryjny ?
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
jezeli dv bedzie nieszczelna to auto bedzie zamulone bo nie zostanie osiagniete zalozone doladowanie. jest tez odwrotna opcja - "zapieczona" dv - ale to jest akurat dzwiek tak charakterystyczny ze zwrocilbys na niego uwage
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w aeb nie ma map sensora m.in. dlatego nie da sie vagiem sprawdzic doladowania
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
skoro masz nowe dv i n75 to posprawdzaj dokladnie szczelnosc dolotu zarowno przed jak i za turbo, wszystkie podcisnienia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a gdzie dokladnie w aeb masz map sensor?
-
Spociki Łódzkie
powiem ci Seba ze wlasnie tak pamietam treningi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mysle ze mozna przyjac smiale zalozenie ze k04-015
-
Spociki Łódzkie
smialo - bedzie nas dwoch
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
to ciekawe bo ja ostatnio kupowalem n75 i kupilem wlasnie J moze mowa byla o dv? bo te faktycznie wystepuja tylko w jednej wersji od jakiegos czasu
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
nie wiem czy dokladnie to mial Buba na mysli ale zadales sobie odrobine trudu zeby poczytac o tych zaworach ? nie o mbc tylko o roznych wersjach n75 ? wszelkie fora o vagach czy artykuly o n75 glosza ze zawor z rs2 (n75k) na ktory sie uparles powoduje bardzo czesto przeladowania i wpadanie w tryb awaryjny. tej wady nie posiadaja zawory n75j/h o ktorych ci zreszta pisalem
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
wklad zostaje twoj. seryjna przeplywka wystarczy ci do ~230KM wiec nie wiem czy jest sens
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
mozliwe ja tu wlasciwie nowy jestem bo dopiero trzy lata z hakiem i sie nie orientuje jeszcze- Spociki Łódzkie
sprawy mechaniczne to kolega DeeJay_Kill slyszalem ze robi...- Spociki Łódzkie
to Ty ladna gromadke dzieci masz...- Spociki Łódzkie
zestaw plazowy - klata i bic- [B6 BFB] Szarpie przy mocniejszym wcisnieciu gazu...
zacinajacy sie n75 ?- Spociki Łódzkie
nie wiem tylko czy jestem wystarczajaco czarny zeby na takich smigac...- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
034 906 283 k, ponizej 300pln w aso. na allegro widzialem ten zaworek raz i to dawno temu :/- Spociki Łódzkie
coby niedziela byla przyjemniejsza- [ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Lista: Raggaman - 1 kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe Moskal - 1 kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe szafa - 1kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe (chyba, że jest możliwość zamówić czarne) marcindlug - 1kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe- [B5 AEB] Dwie sprawy: N75 i Przepływomierz
n75 - 12v przeplywka na wolnych powinna wskazywac w przedziale 2-4g/s (u mnie jest 2.7-2.8) i okolo 120g/s przy 6000 obrotow w przypadku seryjnego aeb. - Spociki Łódzkie